Ya Allah Aşkına Ayaklarım nasıl düzelir, eşimin hakaretlerinden bıktım!!!

Canım geçmiş olsun ...Allah çaresiz dert vermesin senin sorunun çözümü çok kolay..Sabah akşam temiz ve kuru ayaklarına eczaneden alacağın exoderil adlı kremi kullanacaksın,kısa sürede 10 gün gibi sorunun yok olacak ancak,bu krem uzun süre kullanılması gerekiyor biraz sabırla bu sorundan kurtulursun.Hemen başla tedavine...(sprey de var ama ben kremi öneririm)

merhaba ....bu bahsettiğinz krem tırnak mantarına iyi glırmı? bir fkriniz warmıdır? bnım ayak baş parmaklarımda tırnak mantarı war yıllardan beri kullanmadıgım ilaç kalmadı ama sonuç hiç değişmedi.yarıya kadar sarı we kalınlar hiç uzamıyorlar yazın acık ayakkabı bile gyemiyorum görüntüsünden dolayı...bu konuda bir fkriniz warsa bi kremle ilgili cwp werirseniz cok mutlu olurum..şimdiden teşekkürlerr..

annemde de mantar vardı. yarım kova suyu bişey döküyodu kırmızı oluyodu. ayaklarını onda bekletiyordu. belki işine yarar. gerçi adı vs. aklımda değil ama.. :26::26:

Dün işten erken çıktığım için bugün foruma geç girdim,
çok teşekkürler beni tanımadan destek veriyorsunuz.

Dün eve gittiğimde eşim gelmişti
hiç konuşmadım
akşam yemeğini hazırlıyordum
yanıma geldi
- niye telefonu kapattın yüzüme

- sen de kapatıyorsun ya alışık olman lazım dedim

- amacın ne senin beni çıldırtmak mı

- bak berke seninle defalarca konuşdum ama olmadı,
hep ailemin yanında, arkadaşlarımın yanında beimle her kelimemle ayaklarımla benimle dalga geçiyorsun
ben sana soruyorum senin amacın ne?
Eğer benimle olamk istemiyo4rsan bana kusur bulmadan söyleyebilirsin dedim
ama beni bu akdar üzmene gerek yok
sana kendimi beni beğendirenmiyoum ki
beğendirmek zorunda da değilim
ama seni seviyorum ve sabırla bekliyorum dedim

Çıt yok ne cevap verdi ne de her zamna ki gibi bağırdı
gitti odasına yattı

Ah be canım ah be canım senin sorunun ayakların değil aslında. Ayakların değil. Nice sakat insanlar var evleniyorlar eşleri sevgi içinde bakıyor gözlerinin içine. Ah be canım. Mutluluk ve huzurlar dilerim

Merhaba bayanlar,
eskiden sadece uzaktan konuları takip ediyordum ama
benim de sorunum var lütfen bilenler yardımcı olsun.
Ben 2 yıllık evliyim ve ayakalrımda eskiden beri
mantar gibi sorunlar var
yaşım genç olmasına rağmen sanki 50 yalşındaymış gibi duruyor
eşim de artık dalga geçmeye başladı
iyice abarttı durumu neymiş " bu yaşta böyle ayaklarım varmış
yaşlandığımda bakılmayacak durumda çirkin olurmuşum"
gibi daha bir sürü kırıcı laflar söylüyor
İnanın gitmediğim cildiye doktorları kalmadı ama bir çözüm yok
hadi mantarı geçtim ama çok sorunlu ayaklarım
eğer bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim
eşimden de laflarından da ayaklarımdan da bıktım

mantar sorununu kortizonlu kremlerle(doktorunuz söyleyecektir travogen kullanmıştım ben) çözebilirsiniz.düzenli pedikür yaptırın bakım kremleri kullanın ve bir tavsiye,yaz geliyor,deniz suyu ayaklara çok iyi gelir ve kına da mantar için iyidir.ayağına yakabilirsin.sonra da şirin ojelerle süsleyebilirsin :)

Ah be canım ah be canım senin sorunun ayakların değil aslında. Ayakların değil. Nice sakat insanlar var evleniyorlar eşleri sevgi içinde bakıyor gözlerinin içine. Ah be canım. Mutluluk ve huzurlar dilerim

fakat şuda var ki her evliliğin,ilişkinin kendi içinde bir dinamiği vardır.bazen kavgalar tartışmalarda güzeldir.ve psikiyatrik bir sorunu olabilir mesela eşinin.belki sende ona destek olmalısın onunda elinde değil belki bu kadar sinirli ve tahammülsüz olmak.çok yönlü konular bunlar.evliliğini kendi iç dinamiğinde ancak sen değerlendirebilirsin bize laf söylemek düşmez pek ve başkalarının sözlerinede kulak asma canım bence.

crazy00, ya gercekten bende cok uzuldum arkadasim :KK43:
epey zaman olmus bu konuyu acali sonuc ne oldu cok merak ettim, ayaklarin nasil simdi patik ise yaradi mi gercekten, umarim iyilesmistir ayaklarin ama esinin sana oyle davranmasina cok sinir oldum, neyse umarim hem ayaklarin hem de esinle aran daha iyidir..
Sevgiler..

Böyle el ve ayak sorunlarınız için mutlaka dermatologlardan destek almalasınız.Bunun yanısıra el ve ayak derisini besleyebilmek için en güzel çözüm el ve ayak parafinidir.Ben düzenli olarak el ve ayak parafini yaptırıyorum.Parafinden sonra cildimin nefes aldığını hissedebiliyorum.Hem yumuşacık hem de pembe pembe bebek teni gibi oluyor.Özellikle evli bayanlara tavsiyem birçok erkek, bayanda ayakların bakımına çok önem veriyor.Bize göre küçük ama erkekler için çok büyük bir ayrıntı

Keratinizasyon Bakımları olarak google da ara istersen podolife 'in sitesine de bak bostancı subesinde yapıyorlar bostancı gosteri merkezinın oralarda bende yakında tırnaklarım için gidicem kalınlaşma var daha önceki senelerde takma tırnak kullanıyordum yazları fakat bıktım artık inanki seni cok iyi anlıyorum kendi annemin yanındabile tırnaklarımı hiç gostermiyorum sadece takma tırnagım varsa eşım beni corapsız gorebilir.. kısları corap giydiğim için problem yok ama yazın en az 3 ay hep takma tırnagım var dusucek biri gorucek rezil olucam korkusu ruyalarıma bile giriyor para biriktiriyorum şuan oraya gitmek icin henuz cesaret edip arayamadım :))) fiyatlarını bilmiyorum fakat arastırmalarıma gore makınelerle ınceltıp ustune jel kaplıyorlarmıs bana bostancı yakın oyuzden onumuzdeki ay oraya gidebilirim keratinizasyon bakımlarını okuyunca senın actıgn forum aklıma geldi senin problemin ayak derinde sanırım bi ara istersen

Ay merak ettim ne oldu düzeldi mi?
Eşiniz sizi sevmiyor kanımca. Üzmek istemem ama size destek olması gerekirken yaptığı şeyler çok ayıp. Milletin yanında birde. Ne kadar çocukça.

Eşin dört dörtlükmüymüş? :KK31: Allahtan ayağında sorun yani yüzünde falan olsa hiç bakmıycak suratına heralde :KK19:

Merhaba bayanlar,
mantar gibi sorunlar var
baya olmuş sen yazalı ama ananemin bi formülü var ceviz ağacının yapraklarını kurut. sonra çay gibi demle ayağını içinde beklet hergün yap sonucu paylaşırsın. :KK49:

baya olmuş sen yazalı ama ananemin bi formülü var ceviz ağacının yapraklarını kurut. sonra çay gibi demle ayağını içinde beklet hergün yap sonucu paylaşırsın. :KK49:

canım sana bu konuda ilk önce bi katı meyve skacağı al inanın insanın içi pis olunca dışarıdan
sinyal veriyor benim babamda aynı sorun var bol yeşillik ye her türlü ama biz sabah yeşillikleri sıkıp içiyoruz zencefil filan
ve son alarak zinAG gümüş iyonlu krem al bi araştır istiyosan inan farkı göreceksin

eşin sanırım dört dörtlük yaratılmış.......:KK31:

dalga geçiyorsa sen de onun bişeyiyle dalga geç..ne bu cnm allah allahh ayıp denen bişey var...beğenmiyorduysa niye evlenmiş seninle:KK20:

aynı safa otuyla ayak banyosu yapıp çay ağacı yağıyla masaj yaparsan iyi gelebilir internette okumuştum ama ne derecede etkilidir bilemem.

bu mantar tedavısı cok zor gercekten ılac kullandıgın an gecıyor gıbı oluyor sonra gene tekrar:KK50:

Merhaba bayanlar,
mantar gibi sorunlar var

Ayağını değil eşini değiştirmeyi denesen daha çok mutlu olacağına eminim. Erkekler kendilerine baksın, çok afedersiniz ama hepsi birer öküz... Böyle konuşan birinden ne bekliyorsunki..

benim eşim de ayak mantarından kaşınıtdan çok çekmişti.Doktora gittik bir ilaç vermişti onu almak için eczaneye girdik. eczacı ilacı verdi. ama abi tentürdiyot kullan demişti. onu da aldık.ilaç filan hikaye. gerçekten kesit tentürdiyot. bir daha da hiç tekrarlamadı.

tavsiye edderim

Merhaba bayanlar,
mantar gibi sorunlar var

benim eşimdede mantar vardı travazol isimli bi krem var ondan kullanırsanız ilk kullanımda farkı göreceksiniz<

mantar için ayaklara kına yakıldığını duymuştum. zafiran antiseptikle yıkayabilirsiniz. geçmiş olsun...

X