Çocuk Hastalıkları Wes gen analizi

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Essss46

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2023
11
2
29
Bebeğimiz hipotonik henüz tanı konulmadı temel testlerde bir şey çıkmadı tanı koyabilmek için bu Wes gen analizini istediler böyle bir süreç geçiren var mı?

West testini eskiden üniversite hastaneleri ücretsiz yapıyordu ama artık ücretliymiş malesef. Basit Bi kan alınıyor birkaç ay sürüyor sonuç diye biliyorum ama ücretli olduktan sonra belki hızlanmıştır. Geçmiş olsun Allah şifa versin yavrunuza

Bebeğimiz hipotonik henüz tanı konulmadı temel testlerde bir şey çıkmadı tanı koyabilmek için bu Wes gen analizini istediler böyle bir süreç geçiren var mı?
Sanırım bizde bu testi yaptırcaz özelden yazın isterseniz ama bizim durumumuz farklı

Nerede yapacaksınız
Kavacık medipolde kişi başı 14 bine buldum ama yılbaşından sonra %35 zam gelcek ve cnv li wes bakilcak yani wesinde ayrıntılısı normal wes baktırana bile cnvli bakıyorlarmış dahada ayrıntılı yani bu çok iyi birşey. Bir sürü yer aradım bu arada bu testte cihaz ve kullanılan kitte önemli medipolde son teknoloji ile çalışıyor.

Merhaba testi yaptırdınız mı bir gelişme var mı benim oğlumda gevşek bebek

X