Wellness (Gıda Takviyeleri ) ile kilo kontrolü

Saboli

Miniğim..
Kayıtlı Üye
13 Mart 2008
4.079
97
Wellness ürünleri kilo kontrolü ile ilgili bildiğimiz bilmediklerimizi burada paylaşalım istedim..

Gıda takviyeleri ile ilgili olumlu şeyler duyuyorum şu sıralar
Bir arkadaşımın ısrarı üzerine annem için aldığım ürünler ile başladı bizim serüvenimizde..
yaklaşık 2 haftadır kullanıyor ..
Hissettikleri:
_tatlı yeme isteğini azaltma
_kabızlık probleminin ortadan kalkması
_tokluk hissi
_enerji vermesi
_sabahları dinç uyanma

şimdilik bunlar..

kilosunda şimdilik fazla azalma olmasada bize incelmiş gibi geliyor
yağları kasa çevirdiği için..

gelişmeleri sizlerle paylaşacağım

Kesinlikle tavsiye ederim
2 aydır bende kullanıyorum
yaklaşık 3.5 kilo verdim ve 8cm inceldim
arkadaşın dediği gibi tatlı yeme isteğim azaldı ve tokluk hissi veriyor
daha enerjik hissediyorum

bende gelişmeleri yazacağım

Kızlar bende annemle birlikte arada bir içiyorum bu ürünlerden..
bende bendeki değişiklikleri anlatayım..
inanamıyorum kendime:KK53:
kilom aynı ama giydiklerim bol geliyor:KK53:
resmen kofluğum gitti.. benim kilom yok aslında.. sağlık için içiyorum.. hatta kilo alsam iyi olucak .. ama insan zayıf olur ama ayva göbekli olurya işte o ayva gittii..
çok çok çokkkkkkk fit oldumm şaka gibii:KK53:
aynaya bakmaktan kendimi alamıyorum.. sıkılaştımmm resmen.. giydiklerim çokkk yakışıyorrrrrrrr
r :KK52:

kızlar bende kullanmaya başladım . duzenlı kullanamadım aılemden bırısı vefat ettı ozaman kadar gayet duzenlı ıctım tam on gun. kabızlık sorunum duzeldı tatlı hastasıydım onume koca bır revanı koydular hıc canım ıstemedı zorla dedım kızım oha en sevdıgın tatlı alsan bı catal dıye oylelıkle yedım ve kılom degısmedı ama kotlarım bollaştı .. sımdı tekrar duzenlı kullanmaya basladım . distiribitörümde sağolsun cok ılgılı . gelısmelerı yazarım ısteyen olursa burdan:KK52:

ben de aldım ama daha başladım kullanan arkadaşlar gelişmeleri yazarsa sevinirim

Ayda 2 kutu kullanılıyor ama gün içinde neler yeniyor ya da bu besin takviyelerinden ne kadar tüketiliyor? Siz tam olarak hangi ürünü/ürünleri kullanıyorsunuz? Ne kadar kilo verilebileceği söyleniyor? Bu konularda bilgi verebilir misiniz? Daha önce bu tür ürünlerden hiç kullanmadım, merak ediyorum.

Ayda 2 kutu kullanılıyor ama gün içinde neler yeniyor ya da bu besin takviyelerinden ne kadar tüketiliyor? Siz tam olarak hangi ürünü/ürünleri kullanıyorsunuz? Ne kadar kilo verilebileceği söyleniyor? Bu konularda bilgi verebilir misiniz? Daha önce bu tür ürünlerden hiç kullanmadım, merak ediyorum.

ben kılo vermek ıcın kullanıyorum . gunde ıkı ogun kullanıyorum . bu ıkı ogunde de ıkı yemek kasıgı dolusu shake i sute karısıtırp ıcıyorum . 2 yemek kasıgı dolusu onemlı bır noktaymıs urunu az alırsak eksık proteın alacagımızdan kılo vermemızı engellyen bır durum olurmus . yanı urunden kısmayacagız 2 yemek kasıgı dolusu her ogunde . sabah kahvlatısı ve akşam yemegı onerılen ogunler . ogle yemgınde de sulu yemek pılav yogurt ne ıstersek ama delı gıbıde abartmadan doycak kadar . ha bu arada ara ogunlerımızı falanda unutmuyoruz . bıtkı caylarımızı ,meyvemızı , yogurdumuzu artık neyse .normal yemek yeme duzenımızden sadece sabah kahvaltısı ve aksam yemegını cıkarıp bukarısımı eklıyoruz . benım distribitorum ılk ay 8 kılo vermıs . 2.ay hıc kılo vermemıs ama 5 cm sıkılasmıs . toplamda 23 kılo vermıs . bu senın vermek ıstedıgın kıloya gore ayarlanan bır program . kılonu verdıkten sonra ıstersen kılıt programına gecıp hayatın boyunca gunde sadece bır ogun bu urunu kullanırsın ya da ben ırademe guvenıyorum yemem verdııgm kıloyuda almam kısarım bogazımdan dıyorsan urunu kullanmıyorsun . ama urunun yaptıgı olumlu etkılerı gordugum ıcın vaz gecebılcegımı sanmıyorum acıkcası :KK51:

hatta ıstrsenız hep beraber olculerımızı alıp yazalım kendımıze gerı bıldıırım gunu ayarlayıp durum nasıl gıdıyor ıyımıydık , bu haftayı nasıl gecırdık falan gıbı konularda bırbırmıze detsek oluruz ..:26:

hatta ıstrsenız hep beraber olculerımızı alıp yazalım kendımıze gerı bıldıırım gunu ayarlayıp durum nasıl gıdıyor ıyımıydık , bu haftayı nasıl gecırdık falan gıbı konularda bırbırmıze detsek oluruz ..:26:

Ohh be sitede yalnız olmadığımıza çok sevindimm:))
bencede gelişmeleri yazalım..
ben sağlık için kullanıyorum annem kilo vermek için kullanıyor..
2 .5 aydır kullanıyorum ve asla bırakmayı düşünmüyorum kullandığımdan beri nerdeyse hasta olmadım diyebilirim vede ağzımda aft yaralrı eksik olmazdı şimdi ise şükürler olsunki hiç çıkmıyorr
:13:

Ohh be sitede yalnız olmadığımıza çok sevindimm:))
bencede gelişmeleri yazalım..
ben sağlık için kullanıyorum annem kilo vermek için kullanıyor..
2 .5 aydır kullanıyorum ve asla bırakmayı düşünmüyorum kullandığımdan beri nerdeyse hasta olmadım diyebilirim vede ağzımda aft yaralrı eksik olmazdı şimdi ise şükürler olsunki hiç çıkmıyorr
:13:

tatlım nasıl gıdıyor programın ? benım gelısmelerım super senı merak ettım uzun zamandır gıremıyordum nete aklımdaydın dedım yazdık bıraktık kızada ayıp oldu . nasıl sonuclar ıyımı ?

tatlım nasıl gıdıyor programın ? benım gelısmelerım super senı merak ettım uzun zamandır gıremıyordum nete aklımdaydın dedım yazdık bıraktık kızada ayıp oldu . nasıl sonuclar ıyımı ?

Ben mükemmel hissediyorumm zaten kilo vermek amaçlı değil sağlık için kullanıyorum ve bırakabileceğimi hiç sanmıyorum..:KK76:bıraktığım anda ağzımın içi aftla doluyor.. demekki vucutta bi eksiklik var ve takviye ediyor içtiklerim..
Hafif ayva göbeğim vardı o gittiiiiiiiiiiiii....:KK4:
Nasıl fit olldum anlatamam..:KK12:
Asıl problem annemdi incelmeleri çok iyii kiloda verdi çok memnun o da.. yalnız tadına hala alışamadı..
Ben vanilyalının içine biraz nescafe atıyorum harika oluyorr..

Son düzenleme:
Kızlar iyi diyorsunuzda bu ürünü nerden temin edeceğiz ve bilgi alacağız..

Kızlar iyi diyorsunuzda bu ürünü nerden temin edeceğiz ve bilgi alacağız..

Merhaba :KK16:
sizi arkadaşıma yönlendirdim arayın size yardımcı olur mutlaka :KK34:
mutlaka faydasını görürsünüz.. benim bi tanıdığım hamileyken dahi kullanmış bebği maşallahh çok sağlıklı doğmuş ve hastalık nedir bilmiyor.. bağışıklık sistemi çok iyi olduğu için dirençli..
ürün bağırsak sistemini düzene soktuğu için kabızlık probleminede çok iyi geliyorr
mutlaka denemelisiniz
:KK54:

Kesinlikle tavsiye ederim
2 aydır bende kullanıyorum
yaklaşık 3.5 kilo verdim ve 8cm inceldim
arkadaşın dediği gibi tatlı yeme isteğim azaldı ve tokluk hissi veriyor
daha enerjik hissediyorum

bende gelişmeleri yazacağım

merhaba
yazdıklarınız çok güzel ben araştırmak istedim ama hangi firmaya ait bu ürün oriflame mi?

X