Deri ve Cilt Hastalıkları Vücuttan salgılanan asitli salgı

Strechilates

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2020
17
2
32
El yüz yıkarken yada duş alırken temas ettiğim bütün yüzeyler asitlenip renk değiştiriyor mesela çeşme oksitleniyor sıçrayan su damlaları siyahımsı iz bırakıyor, duşakabinin beyaz desenleri benden sıçrayan sular yüzünden eriyip siyahlaşıp soyuldu ve artık yanık kokuyor sanki kükürt yanığı gibi. 1 haftadır oluyor ve gün geçtikce artıyor evde benden baska kimsede bu olmuyor benden ne salgılanıyor acaba zararlımı değil mi bilmiyorum ıslak elle dokundugum herseyde siyah kahverengi yanıklar oksitlenmeler oluyor havlular vs gibi sebebini bilen var mi korkmaya başladım artık internette bununla ilgili birsey bulamadım ekte görüntüler var hepsi ben yikandiktan sonra oluyor

Eklentiler

• 16082240211736805415331653203535.jpg
    16082240211736805415331653203535.jpg
    129,5 KB · Görüntüleme: 96
Konuyla ilgili bilgisi olan yazsin lütfen durum ciddi.
Çok ilginçmiş ya. Son zamanlarda değiştirdiğiniz yeni edindiğiniz bir düzen oldu mu size özel ama? Kullandığınız bir ilaç, bu aralar sık yediğiniz ya da içtiğiniz bir şey, yeni kullanmaya başladığınız losyon deterjan ne bileyim böyle birşey var mı

Çok ilginçmiş ya. Son zamanlarda değiştirdiğiniz yeni edindiğiniz bir düzen oldu mu size özel ama? Kullandığınız bir ilaç, bu aralar sık yediğiniz ya da içtiğiniz bir şey, yeni kullanmaya başladığınız losyon deterjan ne bileyim böyle birşey var mı
Bunları çok düşündüm bende not bile aldım atladığım birsey olmasın diye farklı birsey yok cilt bakımı olsun beslenme olsun aynı rutin degistirdigim yada yeni basladigim birsey yok sulardan kaynaklı da degil evin diğer üyelerinde olmuyor çünkü

X