Vücut spreyi arıyorum.

mandalina95

Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2020
364
399
merhaba hanımlaaaar. başlıkta belirttiğim gibi vücut spreyleri önerilerinize ihtiyacım var. parfümler ciddi baş ağrısı yapıyor. en son Nuxe’un Sun isimli vücut spreyini aldım. o bile ciddi baş ağrısı yaptı. bir iki fıs sıktım. öylece duruyor. gratisteki vücut spreylerinden denedim. onlar da sıktığım gibi uçup gidiyor. mümkünse orta kalıcılıkta ve ağır kokmayan vücut spreyleri önerebilir misiniz? çok kalıcı olup fresh kokulu da olabilir. önerilerinize çok ihtiyacım var. bu dönemde çıkıp deneyip almak istemiyorum tedbirli olmak amacıyla. şiddetle önerdiğinizi direkt alacağım :bicak: (özellikle vanilyanın baş ağrımı tetiklediğini deneyimledim)

Victoria secret'in coconatlısını seversiniz belki.
Vanilya baş ağrısı yapıyorsa büyük ihtimalle coconut passionda yapar cünkü onda da vanilya kokusu bizzat geliyor.

benim önerim victoria’s secret aqua kiss, amber romance veya rush eğer vücut spreyi istiyorsanız.
Ama parfüm olsun daha kalıcı olsun fakat yazın sıcağında da beni asla baymasın derseniz chanel chance eau tendre edt önerebilirim. Veya dolce gabbana l’imperatrice 3

Vanilya baş ağrısı yapıyorsa büyük ihtimalle coconut passionda yapar cünkü onda da vanilya kokusu bizzat geliyor.

benim önerim victoria’s secret aqua kiss, amber romance veya rush eğer vücut spreyi istiyorsanız.
Ama parfüm olsun daha kalıcı olsun fakat yazın sıcağında da beni asla baymasın derseniz chanel chance eau tendre edt önerebilirim. Veya dolce gabbana l’imperatrice 3
öneriniz için teşekkür ederim. amber romance’ı çok merak ediyorum aslında. :KK73:

Victoria secretın beden spreyleri güzel ama kokusu kalıcı değil, kısa bir süre sonra kokusu gidiyor. Duştan çıkınca kremlerini bedeninize sürüp evden çıkınca da spreyi Kullansanız güzel olabilir 😊

X