Vücudum cok orantısız ne yapabilirim :(

Patidostu

Çok pati az insan çok huzur
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2017
7.364
13.693
Armut vücut tipiyim 161 boy 47 kilo kalcam 89,üst bacak 51,bel 62,göğüs 72 kollarim ve yüzüm de çok zayıf kollarım çok zayıf olduğu için kisa kollu giyemiyorum cok kötü duruyor gögüslerim de çok küçük olduğu için salaş seyler giyemiyorum insanlar her gördügünde kilo mu verdin sen veya basenlerin kalın diyorlar kilo alınca da direk alt bölgeye gidiyor bana tavsiyeleriniz nelerdir düzgün beslenirim,her gün yürüyüş yaparım

merhaba, ust beden icin egzersizler uygulayabilirsiniz ama bence onemli olan fiziginizle barismaniz. kimsenin o kadar mukemmel orantili vucudu yok, benim de mesela alt tarafim zayif ust tarafim daha iyidir ve bu yuzden genelde mom-jeans ya da culotte tarzi biraz daha bol pantalon ve uste daha oturan seylerle dengeleyebiliyorum. biraz daha fiziginizi iyi gosterecek seyler giyerseniz belki daha cok begenirsiniz, yuksek bel bir pantalon fiziginizi one cikarabilir, tum vucudu sarmasi onemli. pileli cepli seylerden uzak durun. kendinize guvenin, istediginiz gibi giyinebilirsiniz. ust tarafi bence bol birakmak , erkek sweatshirtleri/ gomlekleri giymekte yakisabilir. hem fizigi belli etmez hemde ust tarafi oldugundan buyuk gosterir.

X