Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Vivense koltuk takımları

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

sevgitek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2019
3.034
1.401
Kızlar böyle marka verebiliyor muyuz bilmiyorum ama bu konuda tavsiyeye ihtiyacım var.
Annem 20 senedir 2.el koltuklarda oturuyor. Yeni bi koltuk takımı almak istiyorlar ama çok bi bütçeleri yok. Hatta hiç yok. Açık hesap yapabilen bi yerden taksitle alacaklar. Ama her yerde aşırı pahalı her şey. Vivense de koltuk takımları var. 1 üçlü 1 de berjer 2300 gibi bi fiyat var. Normalden baya ucuz. Görüntüsü de hoşuma gitti benim. Eğer böyle olursa bi üçlüyle berjeri ben alayım diyorum hatta. Fakat daha önce hiç oradan alışveriş yapmadım. Ürünleri nasıl bilmiyorum. Ne kadar sürede gelir onu da bilmiyorum.
bu konuda bi tavsiyeniz var mı acaba ? Teşekkürler

Kızlar böyle marka verebiliyor muyuz bilmiyorum ama bu konuda tavsiyeye ihtiyacım var.
Annem 20 senedir 2.el koltuklarda oturuyor. Yeni bi koltuk takımı almak istiyorlar ama çok bi bütçeleri yok. Hatta hiç yok. Açık hesap yapabilen bi yerden taksitle alacaklar. Ama her yerde aşırı pahalı her şey. Vivense de koltuk takımları var. 1 üçlü 1 de berjer 2300 gibi bi fiyat var. Normalden baya ucuz. Görüntüsü de hoşuma gitti benim. Eğer böyle olursa bi üçlüyle berjeri ben alayım diyorum hatta. Fakat daha önce hiç oradan alışveriş yapmadım. Ürünleri nasıl bilmiyorum. Ne kadar sürede gelir onu da bilmiyorum.

Biz daha yeni vivenseden çay seti gibi bir takım.aldik fiyatı da kendisi de güzel

Alırken kenarında yazıyordu teslim tarihi ondan daha önce getirdiler

Ben genel olarak memnun kaldim

Canım benim oturma grubumun biri Vivense 2 yıl oldu bi sorun yaşamadık gayette kaliteli hemde gerçekten uygun başka markalara göre

İntenet sitesinden bebek karyolası sipariş verdim ve sitedekiyle gelen arasında alaka yoktu. Resimleri ekliyorum, söyleyeceklerim bu kadar 🤷
Screenshot_2021-06-01-11-17-23-22.jpg
IMG20210601101711.jpg

annemler dört senedir köşe koltuğunu yemek masasını kullanıyorlar. bence çok güzel ve rahat. ama modelden modele kalite değişir mi bilmiyorum. bizzat görüp inceleme şansınız varsa bakmadan almayın derim

annemler dört senedir köşe koltuğunu yemek masasını kullanıyorlar. bence çok güzel ve rahat. ama modelden modele kalite değişir mi bilmiyorum. bizzat görüp inceleme şansınız varsa bakmadan almayın derim
En az 10 binden başlıyor hep normalde. Orası daha ucuz diye düşünmüştüm de

Ay sizinki baya kötü olmuş. Neden böyle oldu acaba? Arayıp konuştunuz mu? İade etmek istemediniz mi ?
İstemez miyim tabiki iadesini istedim fakat kurulumu yapıldığı için yüzde otuz ücreti keserek iade alabileceklerini söylediler. Kullanmadığım ürünün yüzde otuzunu keseceklermiş yani çok komik. Çok uğraştım kabul etmediler, en son tüketici hakem heyetine başvurdum o şekilde iade aldılar.

O dediğiniz Madrid değil mi... Alın aldırın, çok güzel ve kullanışlı. Herkesin bayıldığı bir takım oldu ben almıştım, fiyatını duyan inanamiyor.
Diğer odaya başka bir marka model aldık o da çok konforlu gerçi ama bayağı pahalıydı. Diğeri hem uygun fiyatlı hem kaliteli. Gerek yokmuş o kadar pahalı başka bir takım almaya...

X