Villa tatili hakkında bildikleriniz ve bilmedikleriniz

dilarasengul

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2017
4
0
23
Tüm Kadınlar Kulübü üyeleri hepinize merhaba. Son 20 dakikadır forumda dolaşıyorum ki bu arada yeni üye oldum. Tatil konaklamaları için size güzel bir seçenek sunmak istedim. Çünkü gördüm ki çok fazla kişinin böyle bir seçenek hakkında bilgisi yok (benimde geçen seneye kadar yoktu, birde hava atıyorum sanki ben bulmuşum gibi :) ) Ben geçen sene internette otel araştırması yaparken bir websitesine denk geldim. Ve gördüm ki bu arkadaşlar haftalık villa kiralama işiyle uğraşıyorlar. Yani size ait bir havuzlu villada bir hafta boyunca tatil geçiriyorsunuz. Her çeşit villa var onlarda, muhafazakar villa, balayı villaları, çocuk havuzlu villalar, ısıtmalı havuzlu villalar, lüks villalar (hepsini sitelerinden kopya çekiyorum şu anda :KK70: ). Ve firma sahibi Emre Bey, çok güler yüzlü çok ilgili bir beyefendi.
Çok basit bir sistemle villa kiralıyorsunuz. Sizden belli bir miktar depozito alıyorlar, rezervasyonunuzu onaylıyorlar, geri kalanı da villaya girerken veriyorsunuz.
Bu arada balayı villalarının çoğunda jakuzi var, kapalı havuzu olanlar var ve kesinlikle havuz ve havuzunun etrafı dışardan görünmüyor. Ellerinde fazlasıyla seçenek var. Bi ara bi bakıyorsunuz, içerisinden çıkamıcak duruma geliyorsunuz. Çünkü hepsi çok güzel. :)
Ama tek sıkıntı var ki canlarım, çok çabuk doluyor villalar. Yani rezervasyon için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.
Ben Emre Bey' in websitesi ve iletişim numarasını yazacağım aşağıya. Umarım hepiniz için yararlı bilgi içeren bir konu olmuştur. Eğer istenmesi durumunda Emre Bey' ide bu siteye üye edip tüm bilgileri sizinle paylaşmaları için ikna edebileceğime inanıyorum :)
Web sitesi:
Telefon Numarası: ( Ben ne olur ne olmaz diye kayıtlı tutuyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
X