Vücut Kremleri Victoria's Secret=Eyüp Sabri Tuncer Parfume Jewels Set

Vücut kremleri, losyonlar
Kızlar ürünlerim geldi bu kadar çabuk gelmesini beklemıyordum.2gun önce siparişi vermştm..silver rain ve chery pie çok güzel.cherry ve nar orta derecede.abartlcak bi kokusu yok.ama papayayı kesinlikle tavsiye etmiyorum.çok garip ve kötü kokusu var.onun dışında genel olarak memnunum..
tek merak ettigim koku silkytouch.onu da stoklarda bulabilirsem hemen siparişini verecegim:KK12::KK12:

Kızlar benimde losyonlarım geldi :) Gerçekten bende bu kadar çabuk beklemiyordum pazartesi gecesi vermiştim sparileri 7 iş günü felan yazınca önümüzdeki hafta gelir diye düşünmüştüm :) Neyse gelelim kokulara açıkça Victorias secretla yarışamaz Vs nin losyonlarının kokusu eşsiz... Bunlar klasik bilindik kokular gibi ama güzel hele bu fiyata süper :)

MELON tam bir kavun kokusu ben kavun sevdiğim için beğendim aynen kavunu kesersiniz ya o şekilde kokuyor

CUTTE PEI en çok bunu beğendim bir parüm kokusuna benziyor ama hangisi olduğunu çıkaramadım, kadınsı bir kokusu var sanki ve en kalıcısı...

TROPICAL FURUIT bununda kokusunu beğendim fena değil meyveli tatlı bir koku

SWISS CHOOCOLOTE benim için biraz hayal kırıklığı oldu ben çikolatayı çok severim daha buram buram bir çikolata bekliyordum ama öyle olmadı hafif bir çikolata kokusu var gibi ama body mist i ilk başta kötü kokuyor tütün kolanyası gibi bir koku geliyor sıktıntan biraz sonra normale dönüyor ama yinede çok güzel diyemem...

RASPBERRY body mist i bildiğin çilekli şurup kokusu gibi :) kremleri fena değil kullanılabilir...

bu arada portakallı olanı deneyen var mı ?

EST.PJS.016 PERFUME JEWELS 3'LÜ SET CUTTI PIE
EST.MİS.032 LAVANTA KOLONYASI
EST.MİS.035 GÜLSUYU
EST.MİS.026 HATIRALAR KOLONYASI

bakalım nasıl bulucam bu sabah sparişimi verdim . . . :KK52:
ambalajı falanda güzelse hediyelik düşünülebilir gerçektende .​

kızlar bende 2 set almıştım ama bunların kokusundn annemin migreni tuttu ve bidaha kullanamadım o yüzden anneanneme hediye ettim:) dedemde çok beğenmiş beraber ikiside kullanıyorlarmış :KK52:

kızlar bende 2 set almıştım ama bunların kokusundn annemin migreni tuttu ve bidaha kullanamadım o yüzden anneanneme hediye ettim:) dedemde çok beğenmiş beraber ikiside kullanıyorlarmış :KK52:

:KK60:
bir sonraki kampanyasını beklemek lazım,geçen yıl olmuş dünya kadınlar gününde falan tekrar düzenlerler belki..

silky touchı herkes çok övüyordu aldım bi set beyenmedim çiçek kokusunu beyenirim ama bu garip geldi hediye vercem sanırım diğerlerine hiç şans vermiyorum:KK59:

Geldi bugün siparişim.Sabunlar çok hoş görünüyor çok tatlılar.Ama setler için aynı şeyi söyleyemeceğim.Aman allahım ne kadar yoğun kokuyorlar öyle hem de tamamen kullanmadığım halde çok ağır geldi.Hem de 3 set satın almıştım.Birini hemen hediye ettim:))

bende 15 martta sipariş verdim kavunlu nar tropikal ve chery 4set bakalım nezaman gelecek. su 0800 lü numaradan başka nereeyi arayabilirm acaba bilgisi olan varmı aranızada arkadaslar. kargoya verilip verilmediğini merak ediyorumda. ankaraya bayagı uzagımda

netten sitelerine mail at,aranıp bilgi istiyorum ders ararlar seni canım.ben öyle yapmıştım da :)

Meraba arkadaşlar Bursa da şubesi yok mu acaba EST'nin bileniniz var mı netten de bulamadım satış noktalarını bilenler yardımcı olursa çooook sevinirimm!

ben de vıctoria's secret urunlerını cok merak edıyorum .ama denemeden de netten sıparıs vermek ıstemıyorum .
duyduguma gore ıstanbul'da bır kac yer de satılıyormus bılenınız alanınız var mı arkadaslar ?

merhaba.. victori secret ürünleri internette hangi sitede satılıyor? ben est den kolonya ve duş jeli siparişi verdim. tüm kokuların tester ını yolladılar bana. her gün birini kullanıyorum.. akıllıca bişey yapmışlar..

EST'yi bayadır takip ediyorum buradan okuduğum yorumlar sayesinde. Vücut losyonları baya övülmüş. Tanesi 7,50 TL idi. Kadınlar günü indirimine girmiş 3,75 TL olmuş bir adet vücut losyonu bende iki tane aldım biri baya övülen cherry pie diğeri silver rain. Kokuları nemlendirmesi nasıl merak içerisindeyim. :)

Siparişlerim geldiiiiiiiiii. Kokuları harika! yanında birde defter yollamışlar ve iki günde geldi çok memnun kaldım arkadaşlarr :)

ben de vıctoria's secret urunlerını cok merak edıyorum .ama denemeden de netten sıparıs vermek ıstemıyorum .
duyduguma gore ıstanbul'da bır kac yer de satılıyormus bılenınız alanınız var mı arkadaslar ?
İstanbul cevahir alışveriş merkezinde VS ürünleri satılıyor cnm oradan bakabilirsn :)

eyüpsabri tuncerin sitesinde şu an yine indirim varmış 2,5 tl vucut parfümleri ben aldım kaç tane umarım güzzeldir

o 2,5 tl indirimden bende aldım hemde baya bi aldım ama hiç memnun kalmadım bi kere duş jeli çok basit geldi köpürüyor evet ama tatmin etmedi beni vücut spreyleri bildiğin buram buram alkol kokuyor hatta şişeleri açıp kokladığımda yandı resmen ciğerlerim şuan evde arada bi banyoya falan sıkıyorum bitsin diye araba kokusu muhteşem yalnız katılıyorum yukarıda bi arkadaş yazmış bebek kolonyasıda harika

X