Verite'nin Başarı Öyküsü 17 Kilo Verdi

Tebrik ederim seni canım. Çok hoş görünüyorsun. :KK34:
Önemli olan başlamak. Bir kere başladın mı gerisi geliyor zaten.

ayyy ne guzel cani gonulden opuyor kutluyorum sizi
hep boyle klain lutfen cok yakismis size
ins hikayeniz bana da ilham olur
10 kilo vermem lazim
ama bazi skntilardan oturu cnm cok skkin
kendimi yemek yedikce dertlerden uzaklasmis hissdiyorum
nasil yenicem bunuda bilemiyorum
kilo aldikca yasama sevincimde kayboluyo

tebrik ederim sizi çok güzel zayıflamışsınız..:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:55 kilo görünüyorsunuz ..maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:hiç takviye ürünler kullandınzmı birde bir sorum daha olacak hiç kilonuzun durduğu zamanlar oldu mu olduysa neler yaptınız...şimdiden teşekkürler

takviye ürünler derken yeşil çay tarzı

ilk resim ve sonrakilerii şaka gibi :))9 tbklerrrrrrrrrrrrrrrrrr:)))

Arkadaşlar güzel dilekleriniz ve tebrikleriniz için çok teşekkür ederim :) Kilo verme sürecinde olan arkadaşlarıma da "ha gayret" diyorum. İnsan nasıl rahat ediyorsa öyle kilo vermeli bence. Beni rahatsız eden kelimelerden biri diyettir. Ve ben o günden beri diyet yapmayarak kilo verdim. Belki sizin için durum farklıdır, herkes kendi psikolojisine göre bir plan oluşturmalı bence :) Hiçbirimiz tek tip değiliz sonuçta. Benim işime yarayan başkasına yaramayabilir. Ama benim durumumda olan varsa tahmin ederim ki işe yarayacaktır :) Ben bu şekilde yavaş ama yine de veriyorum.

Diğer sorulara gelince, zayıfladığım durdu mu diye soranlar olmuş. Ben insülin direnci nedeniyle sürekli platoya giriyordum zaten. Tedaviyle birlikte kilo verme takılma durumları pek olmadı ama 2 ay boyunca hiç kilo vermediğim oldu, çünkü yemek yediğim için. Yani daha fazla yediğimden ötürü. Sonra tekrar hafif bi düzene geçtim, yine kilo vermeye başladım. Yani çok çok dikkat etsem sanırım çok daha fazlasını verirdim bundan. Ama ben kendimi sıkmak, kendime işkence etmek istemiyorum. Acelem yok, veririm elbet, siz de kafanıza takmayın derim, ayda 5 kilo vereyim, 10 kilo vereyim diyetlerine girmemeniz daha hayrınıza olur diye düşünüyorum.

Bu arada takviye kullanmadım, yeşil çaydan da tiksiniyorum :p Zaten bu işe baş koymadan öncesinde ve sonrasında asla hap kullanmamaya yemin ettim. Çünkü kalıcı çözüm üretmiyorlar ve çoğu tehlikeli. Herkes diyette ne yiyeceğine odaklıdır ama ben psikolojik kısmına odaklıyım en çok! Bence işin anahtarı psikolojik olarak hazır olabilmek.

Misal bugün ne yedim, sabah 11 gibi kahvaltı edebildim. Yarım simit, 1 yumurtadan omlet, çok az peynir, çay, domates yedim. Bayağı bir tok tuttu bu beni, koşturmacadan ötürü öğle yemeği yiyemedim, şimdi akşam oldu ve akşam ağır bir şey yemek istemiyorum. Çok da aç değilim, ice tea içiyorum, yanına da biraz tavuk yedim. (Bu aralar biraz acelem var, önemli biri ile tanışacağım, biraz zayıflama telaşı sardı açıkçası)

Bağımlılıklarınızdan kurtulabilirsiniz ben buna inanıyorum. Ben bu işi sigara bağımlılığı gibi görüyorum. Nasıl bazı insanlar sigarayı bırakamıyorsa biz de kekten börekten, abur cuburdan, koladan vazgeçemiyoruz. Bu durumda azaltarak bırakma metodunu deneyebilirsiniz. Çelik gibi iradeniz varsa helal olsun tabii :) Ama o bende yok. Fast food'u azaltarak bıraktım, bunu abur cubur için de yapabilirim inanıyorum (sık yemesem de). Alıştıra alıştıra yapmakta fayda var çünkü bir süre sonra aramıyorsunuz.

çok çok tebrik ederim seni
resimlerin de çok güzel görünüyo
kendimi sıkmadım demişsin, bence zayıflamandaki püf nokta da bu
kendini ne kadar sıkarsan o kadar gitmiyo kilolar

ayrıca 38 bedene şişman muamelesi yapılması olayına da çok sinir oldum
herkes 0 beden olcak sanki hey allahım yaa

tebrik ederim canım, çok sevindim çok güzel olmuşsun :nazar: :KK70:

ben de cips-çikolata-kola şeytan üçgeninden vazgeçtim ve başka hiç bir şey yapmadan yaklaşık 2 yılda 20 kilo verdim :nazar:

şimdi de nadiren çikolata yesem de cips ve kola yok hayatımda 5-6 kilo daha versem tamamdır bu iş :KK66: :KK76:

tebrik ederim çok güzel olmuşsun bende 10 kilo verdim bi 10 kilo daha vermem gerekiyo ama takıldım kaldım artık gitmiyo sen bu durumlarda ne yaptın

Bana moral verdin :) ben de 23 yaşındayım ve son 1 senede 15 kilo aldım. Eski elbiselerim üstüme olmuyor, yenileri ise ben giymek istemiyorum. Mayıstan beri bu sefer kilo vereceğim deyip dursam da 2 haftadan sonra sıkılıp bırakmalarım yüzünden durup durup aynı kiloya geri dönüyorum. Ama dediğin gibi akıllıca düzenlemelerle sadece dengeleyerek yapılamayacak bir şey yok eğer hormonal bir dengesizlik/sağlık sorunu yoksa. Tekrar motive oldum, umarım ben de burada başarı öykümü paylaşacağım birkaç ay içinde. :KK56:

Verite, inanmıyorum harika demek bile az gelir sanıyorum ki..
Allahım süpersin :KK16::KK16:

benim de durumumda tamamen ayni :KK43: her gun paralarim burgere dominosa gidiyor :KK43: bu siteye yeni uye oldum ve ilk okudugum yazi bu ve benim gercekten inanmama yardimci oldun cok tesekkur ederim :)))
Insallah 74den 60a inebilecegim

İyi vermişsin gerçekten de görünüşe göre çokta yakışmış :)) darısı isteyenlerin başınaa :KK16:

harika olmuşsun azmini tebrik ederim gerçekten boyuna posuna çok güzel gitmiş zayıflığın allah herkese nasip etsin benimde 9 kg vermem gerek boyum 165 kg 74 65 kg ya düşşem rahatlayacagın kuzenle dün gece program yaptık aksamları 1 saat yürüyüş yapacağız :KK70:

Tek kelimeyle harikasınn:KK42:

TEBRİK EDERİMM:KK9:

Fiziğin çok güzel olmuş hiç fazlan yok gibi duruyorsun çok beğendim yaaa.

Bende 165 boyundaym 61 kiloydum. Bacaklarım iyce kalınlaşmış göbeğim yanlarım çıkıyordu heryerden. Bi azimle 56 oldum gayet iyiydi ama hala fazlalık vardı nolduysa ben öyle bi bıraktım kiii :KK43:( Şu an kilo aldığımı çok iyi biliyorum ama tartılmadım. 61den daha zayıfım 56dan da fazlayımm :KK43:

Bugün benm için başlangıç günüydü ve yazını okuyunca çok heveslendm. Bende sürekli kilo alıp veren birisiyim hep okuyorum böyle olup bi anda kilo alanları. Bana göre ideal kilom 52ydi ve ben bunu en son 2 yıl önce gördüm.. 54 olmuşum oha dediğim zamanlar vardı. 55 56 57 58 59.. 60ı gördüğümde yıkım oldu benm için ama niyeyse durmadım..61 oldum sonra.
Tokken 62 bile oldum.

Bu sefer diyet yapmamalıyım sanırım :KK43:

6dan önce yemeğimi yiyip güya başka birşey yemiycem akşam 9 da 10 da canavar gibi yemek yedim 2 gün öncesine kadar :KK43:

Yolundan gidiyorum tekrar tebrik ederimm:KK9:

Merhaba bende 20 kilo fazlalığımın 10 kilosunu verdim ve 10 kilosu kaldı bu aralar biraz salmıştım ama yazını okuyunca tekrar ümitlendim artık çok şişko değilde kiloluyum. İnş. bende ilerde normal biri olucağım :KK52::KK76: Vediğin kiloları geri almaman dileğiyle :KK16:Tebrikler :KK9::KK9::KK42:

çok çok tebrik ederim seni
resimlerin de çok güzel görünüyo
kendimi sıkmadım demişsin, bence zayıflamandaki püf nokta da bu
kendini ne kadar sıkarsan o kadar gitmiyo kilolar

ayrıca 38 bedene şişman muamelesi yapılması olayına da çok sinir oldum
herkes 0 beden olcak sanki hey allahım yaa

ayne yaa bende sinir oldum 38 beden şişmanmı oldurmuş yaa bence onlar tahta kurusu olduğu için erkekler beğenmiyo balık etli kadınları kıskanıyolar:KK53:..ben bi erkek olsaydım asla 0 beden kız istemezdim benim eşimde kadın dediğin elini attınmı gelcek diyo bende şuan 65,8 kiloyum 58-60 kilo olmak istiyorum eşim böyle iyisin diyo ama benim ideal kilom 60 boyum 166 bende rejim yapmıyorum sadece dikkat ediyorum haftada 1 kere yersem burgerking yiyorum oda bazen pazarları oluyo yada cnm baska şey istiyosa öğlende yiyorum aksamları ekmek yemiyorum pilav varsa hele 6da yiyorum bol bol su içiyorum ama bu aralar takıldım kaldım gitmiyo kilolar sporda yapmam lazım ama evde boş veriyorum salonada 2 yasında oğlum var gidemiyorum acelem yok insallah bi gün görürüm 58 olduğumu bende rejim artık yapamıyorum sadece dikkat ediyorum ama kilo vermem durdu zaten hep yazın 65 oluyorum kışın 68..65 oluncada yazın yemesem bile 1 gram bile gitmiyo o kadar az yemeye ve okadar su içmeme rağmen sıkıldım artık anlamadım ben bu işi:KK50:

X