Verdiğim kiloları geri aldım ve veremiyorum..Öneriniz nedir ?

kitty_n

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2008
807
1
herkese merhabalar,ben çok ince olmayan ama hafif balık etli bir kızdım.ilk zayıflama hapına başladığımda,1.60 boya 58 kiloydum ve kiloyu göstermeyen bir yapım olduğu için (bir yere kadar tabi) fit görüntüm vardı. iyice zayıf görünmek için kullandım ve 52 ye düştüm süper olmuştum,hapı bırakınca kısa sürede 60 kilo oldum..sonra gene başka bir marka kullandım gene 55-56 ya düştüm bırakınca 65 oldum,böyle uzun bir süre kullan-bırak şeklinde şuanda tam 71 kiloyum ve tam 1 aydır,6 dan sonra hiçbirşey yemediğim halde,hızlı tempoda her gün bisiklet koşu bandında yürüyüş yapmama rağmen inanın bana 1 gr bile gitmedi.ne yapacağımı bilemiyorum..doktora gidip tiroidlerime baktırmak istiyorum,acaba metabolizmammı yavaşladı ne oldu bana?çok şükür sağlığımda sorun yok ancak kilo veremiyorum bu da büyük bir problem..metabolizmamı ne hızlandırabilir ya da daha evvel bu şekilde etrafınızda benim gibi ilaçlardan dolayı şişmanlayan ve kilolarını geri veremeyen bir tanıdığınız vardır belki,ve bana yardımcı olrsunuz diye ümit ediyorum..çok uzun yazdım ama ancak meramımı bu şekilde aktarabildim..şimdiden teşekkürler herkese..En Büyük KK

Arkadaşım sen bi endokrin uzmanına görün bence...sonra da uzun soluklu bir diyete başla...öyle 1 ayda olmaz bu işler...geçmiş olsun...

zayıflama hapının zararını görmüşsünüz şimdi doktora gidin ve düzenli bir beslenmeyl sağlığınızı geri alın kilolarınızı verin
olmaz diye bir şey yok doktorunuzla birlikte sağlıklı bir şekilde başarabilirsiniz

haklısınız doktora gideceğim en yakın zamanda..dün gece hiçbir şey yemeden yattım..sabah deli gibi aç bir şekilde uyandım..iştahımı dizginleyemiyorum...

X