ve biten bir arkadaşlık daha....

:KK53: :KK53: :KK53: :KK53:
Kader... Gerçekten diyecek kelime bulamıyorum...
Bir insan nasıl yapabilir bunu? Ailesine yapabiliyorsa zaten, denilecek birşey yok...
Hakikaten oskarlık... :KK19:

Bende çok şaşırmıştım her yerden silmeden önce Oscar'ı hak ettiğini de söylemiştim..

kendi egosu için amaına ulaşmak için sizide kullanmış ama ii rol yapmış..Güvenmicen arkadaş ben şu an kimseye arkadaş olarak 4 4lük güvenmem haa arkadaşım çoktur o ayrı ama öyle gözüm kapalı kimseye güvenmem

Uzaktan birini bile ku kadar etkilenken
Bir de bizi düşün yani

Şimdi evliyim o semtte değilim
O da beni ve o dönem kekledikleri arasında yer alan sevgilisini kaybetti, diğer arkadaşta aynı sokakta diye uzaktan selamlaşıyormuş sadece..

İkinci kez nişanlanmıştı, geçen ay ondan da ayrılmış
Önce böyle miydi ben mi anlamadım, sonra dan mı böyle oldu psikolojik problemleri mi var hiç çözemedim

Burda gereksiz alınganlıklardan atılan gereksiz triplerden bahsediyoruz. tanımadığım insanın tribini hiç çekemem

Uzaktan birini bile ku kadar etkilenken
Bir de bizi düşün yani

Şimdi evliyim o semtte değilim
O da beni ve o dönem kekledikleri arasında yer alan sevgilisini kaybetti, diğer arkadaşta aynı sokakta diye uzaktan selamlaşıyormuş sadece..

İkinci kez nişanlanmıştı, geçen ay ondan da ayrılmış
Önce böyle miydi ben mi anlamadım, sonra dan mı böyle oldu psikolojik problemleri mi var hiç çözemedim

İlkay daha doğru yorum yapacaktır bu konuda fakat ciddi psikolojik problemi olmayan bir insan böyle davranamazdı herhalde.
Hepimiz hayatımızda istenmeyen şeyler yaşadık, yaşayacağız da.
Ama birini cezalandırmak, buna arkadaşlarını, bütün çevreni dahil etmek??
Dahice birşey, onu kabul etmek lazım... Fakat ne kadar sağlıklı bir düşünce, orası tartışılır... :KK31:

Arkadaşım alınıp alınmamak gibi bir saçmalık yapmadığını anlamak için özelden sordum. Lem evet. samimiyet ifadesidir. küfür değildir kendileri. Bu kadar alıngan olmayın. bu ne yaaa....

Lem in anlamını bile bilmem özenti gençlik kullanıyor genelde lan ın yumuşatılmış hali gibi birşey
Samimiyet ifadeniz ise bile sizi ilk kez bu topikte gördüm, samimiyet içeren kelimeleriniz oldukça yersiz..
Bi saçmalık varsa bunu yapan ben değilim yani:KK34:

Tanımadığınız birine böyle hitaplarda bulunup sonra da 'neden alındın bu ne yaa çok saçma' demeniz de çok garip
Hele de bu kadar ciddi bir konunun üstüne geyik topiğindeymiş edasıyla gülüp durmanız lem vb. gereksiz hitaplar cidden çok yersiz

Neyse, herkes aynı olacak diye birşey yok netice de..

:KK53: :KK53: :KK53: :KK53:
Kader... Gerçekten diyecek kelime bulamıyorum...
Bir insan nasıl yapabilir bunu? Ailesine yapabiliyorsa zaten, denilecek birşey yok...
Hakikaten oskarlık... :KK19:

Evet belki atlatmam çok üzün sürdü
Belki de hala kötü bir anı olarak hep aklımda
Ama hayatta binbir çeşit insan var derler, cidden doğruymuş

En beteri de bana denk gelmiş gibi..

Lem in anlamını bile bilmem özenti gençlik kullanıyor genelde lan ın yumuşatılmış hali gibi birşey
Samimiyet ifadeniz ise bile sizi ilk kez bu topikte gördüm, samimiyet içeren kelimeleriniz oldukça yersiz..
Bi saçmalık varsa bunu yapan ben değilim yani:KK34:

Tanımadığınız birine böyle hitaplarda bulunup sonra da 'neden alındın bu ne yaa çok saçma' demeniz de çok garip
Hele de bu kadar ciddi bir konunun üstüne geyik topiğindeymiş edasıyla gülüp durmanız lem vb. gereksiz hitaplar cidden çok yersiz

Neyse, herkes aynı olacak diye birşey yok netice de..

Tanımadığınız birileri geyiğine girmeyelim burda,herkes birbirine en özelini anlatırken çok yersiz olmuş. İkide bir gülüüp durmam seni hiç ilgilendirmez,ben bi arkadaşım beni kandırdı diye karalar bağlamak zorunda değilim,bana bu tepkiyi veren de bir tek sensin. ben genelde pozitif bir insanımdır bunun için özür dileyecek değilim,kaldıki arkadaşının hikayesini anlatınca gerçekten gözlerim doldu burda. Onun üzerine de samimi bir yorum yapmışım buna yerli yersiz bilmem ne demek sana düşmez,kaldıki küfür etmedim hakaret etmedim. Senin ne sorunun varki bu kadar basit birşeyden bana hakaret etme gereği,kavga etme gereği duydun? Ayrıca bu başka bir arkadaşın topiğiydi. Ben de iştirak ederken sana sormam gerektiğini bilmiyordum? Ulu orta anlatma o zaman sırlarını

daha üni 1deyim..13 yıllık bir kız arkadaşım var fizikte okuyan..Durmadan her gün buluşuyoruz derse girmiyoru falanda filan..Üniye başlamışız kankamla karşılıklı fakültelerde okuyoruz daha ne olsun derken bizim mühendislikteyiz bununla..Bir çocuk yanıma yanaştı biraz konuşabilirmiyiz falanda filan teklif etti bana..Kankamya oda yanımda derken hoce geldi ben derse girdim oda bizim derse girdi çıkışı oyun oynamaya gideceğiz diye..Velhasıl derste bana durmadan ne olur çocuğa hayır deme biraz düşüneceğim de falan diye bir ısrar bir ısrar anlatamam..Nedenini soruyorum ya ben senn mutlu olmanı istiyorum da falan falan..Bende aptal gbi dinledim onu çıkışta çocuk kapının orada bekliyo tabe ben çocuğa onun dediğini söyledim sonra lavaboya gittim onlar orda konuşuyor..Bu kı meğerse benm no diye kendi numarasını veriyor ve akşam bunlar bir güzel mesajlaşıyor..Ertesi hafta çocuk gyet lakayıt bişekilde yanıma geldi direk nasılsın dedi kaldım ben:KK53::KK53::KK53:ben istemiyorum dedim şaşkınlıkla çocuğu görmelisiniz nasıl istemezzsin diye hesap sordu bana bende altta kalacak bir tip olmadığımdan çocuk herşeyi anlattımeğerse bizimki sen bir güzel mesajlaş çocuğada kabul edeceğim ama bir şartla o gün yanımda olan kız arkadaşıma da bir arkadaşını ayarla falanda filan gibi konuşmuş..Bunlar 3lüce h.sonu örüşmüşler kız çocukla çıkmaya başlamış..Tabi benm nevrim döndü onu sildim Sonra o çocuk onu bir güzel kullandı ve sonrada aldattı aylaaarr sonra geldi bizim aramız böyle olamaz falan hikayeler sömürülr acıdım kıza..Konuştuk ama ona asla eski samimiyetimi bekleme dedim...Şu ana arada yazar mesajlar kankalar havada uçuşur ama ben asla öylede samimi olmaıdm bu insanın bir ton yalanını yakaladım sonralardan...Kendini hala bnm için önemli zannediyor defalarca görüşmek istememi söylememe rağmen..Onunda öyle bir takıntısı var..Ben nişanlım la sevgiliyken bazı aramızda tatsızlıklar çıkmıştı bana çok demiştir ayrıl bu çocuktan seni sevmiyorda bilmem ne diye..Sonralardan duymuştum mutluluğu kıskankıyorum diye...Lanet olasının adını bile duymak istemiyorum demem oki yıllanmışta olsa güvenmeyeceksin

Tanımadığınız birileri geyiğine girmeyelim burda,herkes birbirine en özelini anlatırken çok yersiz olmuş. İkide bir gülüüp durmam seni hiç ilgilendirmez,ben bi arkadaşım beni kandırdı diye karalar bağlamak zorunda değilim,bana bu tepkiyi veren de bir tek sensin. ben genelde pozitif bir insanımdır bunun için özür dileyecek değilim,kaldıki arkadaşının hikayesini anlatınca gerçekten gözlerim doldu burda. Onun üzerine de samimi bir yorum yapmışım buna yerli yersiz bilmem ne demek sana düşmez,kaldıki küfür etmedim hakaret etmedim. Senin ne sorunun varki bu kadar basit birşeyden bana hakaret etme gereği,kavga etme gereği duydun? Ayrıca bu başka bir arkadaşın topiğiydi. Ben de iştirak ederken sana sormam gerektiğini bilmiyordum? Ulu orta anlatma o zaman sırlarını

Ben kimseye hakaret etmedim yetişin komşular moduna girmenize gerek yok
Saçma diyen siz olduğunuz halde benim yersiz bulmama mı takıldınız ?
Hangi topiğe girersiniz ne zaman gülersiniz o beni ilgilendirmez
Ben sadece bi anımı paylaştım diye 'lem deyip gülme' hakkını nerden bulduğunuzu anlamadım
Bana değil başkasına lem demişsiniz gibi neden karışıyorsunuz vs. diyorsunuz hala..

Neyse fazla cümle kurmama gerek yok size, zaten anlamakta direneceksiniz..
Size iyi muhabbetler

Evet belki atlatmam çok üzün sürdü
Belki de hala kötü bir anı olarak hep aklımda
Ama hayatta binbir çeşit insan var derler, cidden doğruymuş

En beteri de bana denk gelmiş gibi..

Evet canım, en beteri sana gelmiş gerçekten.
Kötünün de kötüsü var derler ya, o hesap.
Neyseki o insan artık hayatında değil, çünkü beni böyle kişiler çok korkutur.
Ne zaman ne yapacağı belli değil ve herşeyi ne pahasına olursa olsun göze alabilenler...
Allah bir daha böylesi ile karşılaştırmasın inşallah, ne seni ne de bizleri...

kendi egosu için amaına ulaşmak için sizide kullanmış ama ii rol yapmış..Güvenmicen arkadaş ben şu an kimseye arkadaş olarak 4 4lük güvenmem haa arkadaşım çoktur o ayrı ama öyle gözüm kapalı kimseye güvenmem

Evet
Bi başkası yapsa o kadar etkilenmezdim belki ama
Bahsettiğim gibi onca yıl kardeş gibi olduğum biri bu kadar alçakça bi oyunla ailesine kızıp beni de kandırmasına çok şaşırmış, kızmıştım

Neyse ki geçti gitti
Ben ortası olamıyorum, ya hep ya hiç

Evet canım, en beteri sana gelmiş gerçekten.
Kötünün de kötüsü var derler ya, o hesap.
Neyseki o insan artık hayatında değil, çünkü beni böyle kişiler çok korkutur.
Ne zaman ne yapacağı belli değil ve herşeyi ne pahasına olursa olsun göze alabilenler...
Allah bir daha böylesi ile karşılaştırmasın inşallah, ne seni ne de bizleri...

Amin inşallah :KK16:

Evet
Bahsettiğim gibi onca yıl kardeş gibi olduğum biri bu kadar alçakça bi oyunla ailesine kızıp beni de kandırmasına çok şaşırmış, kızmıştım

Neyse ki geçti gitti

Bende öyleyim işte, ya hep ya hiç.
Eşim çok kızıyor bu huyuma, ama alıştı artık o da.
Bana göre ya haklısındır, ya haksızsındır. İkisinin ortası yoktur. :KK31:

Ben kimseye hakaret etmedim yetişin komşular moduna girmenize gerek yok
Saçma diyen siz olduğunuz halde benim yersiz bulmama mı takıldınız ?
Hangi topiğe girersiniz ne zaman gülersiniz o beni ilgilendirmez
Ben sadece bi anımı paylaştım diye 'lem deyip gülme' hakkını nerden bulduğunuzu anlamadım
Bana değil başkasına lem demişsiniz gibi neden karışıyorsunuz vs. diyorsunuz hala..

Neyse fazla cümle kurmama gerek yok size, zaten anlamakta direneceksiniz..
Size iyi muhabbetler

Sen kendini alınmaya programlamışsın. Hayatımda da ilk defa bu laf için böyle bir tepki alıyorum :) Yaşının ufak olmasına veriyorum. Dünyada alınacak kavga edicek çok şey var. O gülme seninle dalga geçmek değildir,gülümsemektir. lem kız bilmem ne bunlar çirkin kelimeleer değil. Derdine ortak oldum,okurken çok üzüldüm,sonunda rol yapmış deyince şoka girdim. ay yüreğimi ağzıma getirdin tarzı bi laftı...çekilmene gerek yok. Size iyi sohbetler dilerim..Bu yaşta kendimi ifade etmekle uğraşamıycam...hayatta çok daha fazla üzülücek alınılacak şey var :))))

Evet

Neyse ki geçti gitti

evet bnm anlattığım dost kazığını okuduysan bende ona öyle güwenmişimki sanki annem benm mutlu mesut olmamı istiyor gibi onun laffını gerçeğe uyguladım bunda benim hata payımda var tabe...Allahım bir daha öyle art niyetli egosu için arkadaşlarını basamak olarak görenlerle karşılaştırmasın ne dyim

bu konuyu yeni gördüm ahh souvvenirim ne diyeyim ki.. aynı dertten bende muzdaribim :KK5::KK5:

ben kardesim bildim,dostum yaptım. herşeyimizi paylaştık ne zamanki benim hayatıma şuanki nişanlım girdi. 10 yıllık arkadasıma bir haller oldu.

kendisi feminist takılır! ne gerek var evlenmeye vs derdi. tanıştırmak istedim nişanlımı yanaşmadı.

hep anlatırdı yok sözünde saçını söyle yapalım nişanda böyle..

nişana çağırdım. telefonda konustuk kac kere. onun öncesinde telasım oldu bir kere ne aradı ne mesaj attı. hadi dedim neyse.. nişan günü bekliyorum ha gelir ha arar. nişanım bitti gece 12de mesaj atıyor mesaj şu " canım tebrik ederim ,nişanın hayırlı olsun.bu güzel gününde yanında olamadım. misafirler gitmiştir diye şimdi yazdım"

:KK53::KK53::KK53:

başımdan aşagıya kaynar sular döküldü inan. hala ben bırakmadım ama dedim nerde hata yaptım konustum onunla da . neden böyle olduk koptuk ,uzaklastık..

yok senin telasın var vs vs vs..

hele su olayı hic unutmam kandil günüydü temmuz ya da agustos ayı sanırım :44: yeni nişanlıydım. konusuyoruz dedi ki : "bu akşam dua etcem belki nişanlından ayrılırsın" :26::KK53::KK53::KK53:

anlamadım dedim? :26: ben zaten hayırsızsa olmasın hayırlıysa olsun diyorum dedim.

verdiği cevap: helal be beklediğim cevap buydu. hilal'e demiştim bu sözü o nişanlıyen o ayy Allah korusun demişti. sen aptal aşık gibi davranmıyorsun dedi.(hilal bizim ortak arkadasımız bu arada evli şuan) :nazar: beni tanıyamamıssın demek ki hala ,hilalle kıyaslıyorsun dedim.. :KK31::KK50::KK51::KK51::KK51:

yanii hüsrannnnnnnnnn o kandil günü o söz ..dedim dostluk,kardeslik kavramı bu muydu..

. evet ben dostluga da ona da olan inancımı kaybettim. içim rahat cok kez ben haklı dahi olsam dönüp yine cabaladım bizim için ama bir yere kadar. samimiyetsizlik girdi mi işin icine ne yapsan eskisi gibi olmuyor.

Son düzenleme:
Bende öyleyim işte, ya hep ya hiç.
Eşim çok kızıyor bu huyuma, ama alıştı artık o da.
Bana göre ya haklısındır, ya haksızsındır. İkisinin ortası yoktur. :KK31:

Evet

Neyse ki geçti gitti

kızlar bana da annem çok kızar o ne hiç duygularının ortası yok ya çok yaa hiç diye..Hayatta bazen orta hallerdede olmayı idare etmeyi bilmelisin der..Ama bak ben ve türevlerinden çok varmış:KK53::KK53:

bu konuyu yeni gördüm ahh souvvenirim ne diyeyim ki.. aynı dertten bende muzdaribim :KK5::KK5:

ben kardesim bildim,dostum yaptım. herşeyimizi paylaştık ne zamanki benim hayatıma şuanki nişanlım girdi. 10 yıllık arkadasıma bir haller oldu.

kendisi feminist takılır! ne gerek var evlenmeye vs derdi. tanıştırmak istedim nişanlımı yanaşmadı.

hep anlatırdı yok sözünde saçını söyle yapalım nişanda böyle..

nişana çağırdım. telefonda konustuk kac kere. onun öncesinde telasım oldu bir kere ne aradı ne mesaj attı. hadi dedim neyse.. nişan günü bekliyorum ha gelir ha arar. nişanım bitti gece 12de mesaj atıyor mesaj şu " canım tebrik ederim ,nişanın hayırlı olsun.bu güzel gününde yanında olamadım. misafirler gitmiştir diye şimdi yazdım"

:KK53::KK53::KK53:

başımdan aşagıya kaynar sular döküldü inan. hala ben bırakmadım ama dedim nerde hata yaptım konustum onunla da . neden böyle olduk koptuk ,uzaklastık..

yok senin telasın var vs vs vs..

hele su olayı hic unutmam kandil günüydü temmuz ya da agustos ayı sanırım :44: yeni nişanlıydım. konusuyoruz dedi ki : "bu akşam dua etcem belki nişanlından ayrılırsın" :26::KK53::KK53::KK53:

anlamadım dedim? :26: ben zaten hayırsızsa olmasın hayırlıysa olsun diyorum dedim.

verdiği cevap: helal be beklediğim cevap buydu. hilal'e demiştim bu sözü o nişanlıyen o ayy Allah korusun demişti. sen aptal aşık gibi davranmıyorsun dedi.(hilal bizim ortak arkadasımız bu arada evli şuan) :nazar: beni tanıyamamıssın demek ki hala ,hilalle kıyaslıyorsun dedim.. :KK31::KK50::KK51::KK51::KK51:

yanii hüsrannnnnnnnnn o kandil günü o söz ..dedim dostluk,kardeslik kavramı bu muydu..

şimdi mi binde bir konusuyoruz. evet ben dostluga da ona da olan inancımı kaybettim. içim rahat cok kez ben haklı dahi olsam dönüp yine cabaladım bizim için ama bir yere kadar. samimiyetsizlik girdi mi işin icine ne yapsan eskisi gibi olmuyor.

kuzu i.... duası kabul olsa gökten kemik yağarmış unutma:KK34::KK34::KK34::KK34:

X