Vazelin-Limon-Eldiven üçlüsüyle harika eller....

Kesinlikle mükemmel bir sonuç veriyor dün akşam denedim ellerim harika oldu paylaşımın için teşekkürler:)

Bu başlığa bayadır yazan olmamış,ben de hemen denedim bakalım yarım saat sonra neler olacak :)

Denedim sonucu yazamadım o gün acil dışarı çıktığım için..
ışe yaradı hakkaten ama o eldivenleri sevmiyorum nedense..

paylaŞmn içiN tşkler cnm ... bende deniCem ama kışnn .. peki eLdiVn takmasm oluRmu???

Vazelin petrolden üretiliyor o yüzden ben kullanmıyorum öylece duruyor dikkat edin kızlar...

ben bu işlemi sadece vazelinle yapıyorum canım limonuda sürücem artık:icecream:
ben gece yatarken yapıp gece eldivenle uyuyorum biraz ruh sıkıcı oluyo ama değer:teytey:

canım çok sağol, mutlaka denicem.. lise yıllığımda en güzel el benimkiler seçilmişti ama şimdi mahvoldular:çok üzgünüm:

ben pudralı eldiven takmadığım için; pudrasızı da o anda mevcut olmadığı için buzdolabı poşeti kullandım:)) gayet de yumuşacık oldu ellerim. düzenli kullanımda kalıcı etkileri olur daha bakımlı gözükür eller diye düşünüyorum.
paylaşım için teşekkürler..

kızlar bence kremle falan alakası yok benim fikrimce
benhim arkadaşımın denemediği krem yapmadığı bakım kalmamıştır ama yine elleri sert
bende ne krem sürerim ne bişey ellerim sürekli yumuşacıktır opuyorumnanaktan

kızlar ben vazelin limon ve yün eldiven kullandım 3 gün sadecee..ellerim hem yumuşacık hemde daha beyaz.deneyin

benim ellerim kışın çok kötü olur, çaresini bulamadım,çatlar ve kanar,çoğu zamn farketmem biyerlere bulaşmış kan lekelerini görmemle olur,çok ileri olduğu zamnda acısından duramam, iyi bir vazelin alıp bende deniycem

ben de limonun posasını ellerime sürüyorum ve limon posası peeling yapıyo sonra da vazelin sürünce yumuşacık bembeyaz pamuk gibi eller :)

vazelin alayım bari marketten. güzel ve kolay bi yönteme benziyor :)

X