Kardiyoloji - Kalp ve Dolaşım Sistemi Hastalıkları Varis için skleroterapi yaptıran var mı ?

acı yok. ssk okmeydanı eğitim araştırma hastanesinde tedavi oluyorum.devlet karşılıyor doktorum çok şeker Allah razı olsun sayesinde rahatım seher karafaki çizmeci.

bende tedavi oldum ama sonra kahverente lekeler kaldı sende de var mı geç ti mi

evet tatlım yaptırdım ama Ankara da...Cengiz Bey var.Cengiz Bolcal.ihtiyacı olan herkes Cengiz Bey i bulsun...

öncelikle geçmiş olsun benım son 1 2 ayda şiddetle fazlalaşan kılcal damarlarım oluştu siz yaptıktrıdıktan sonra tamamen yok oldu mu yanı ilaç verilen kılcal damarlar tşkler

Bende yaptırmak istiyorum . Acaba çok ağırlığı oluyor muuygulama ? Sonrasında morluklar çabuk geçiyormu?birde özel hastanede yaptırmak istiyorum ücretleri nasıldırki?

Bende yaptırmak istiyorum . Acaba çok ağırlığı oluyor muuygulama ? Sonrasında morluklar çabuk geçiyormu?birde özel hastanede yaptırmak istiyorum ücretleri nasıldırki?

özel hastanede pahalı olur.seansı 200 tl idi ben 2 sene önce sorduğumda.
devlet hastanesi ssk karşılıyor.
çok basit bir işlem.acı yok. morarması sanırım cilt tipiyle alakalı.benimle beraber giden hastalarda bazılarında olmuyordu mesela.

Meraba tedavinin sonucundan memnunmusun

uzun bir süre geçti tedaviden sonra bir bacağımda iğne yapılan bölgede misket şeklinde olan morluklar oluştu ve gitmedi.
dr. ye tekrar gittim ve doppler istedi sonucunda konuşalım dedi
bakalım randevu bekliyorum ne denecek.

Selamlar,

Ben de geçen Nisan ayında yaptırmıştım, havalar ısındığı için 2. kez gitmek istemedim. Şimdiyse kısmetse bu hafta son kalan bir kaç ince damara da yaptırmaya niyetliyim, iğnenin yapıldığı yere göre biraz can acıtıyor ancak yapılan uygulamadan çok memnun kaldım, onun için değer bence... Yapıldığı günün gecesi biraz sızlama oldu, ancak ertesi güne bir şeyim kalmamıştı..

Kılcal damarlar için lazer tedavisi uygulatmıştım, ancak sanırım bu sefer doktorumla konuşup kalan son kılcal kümelerini de (bende biraz fazlalardı da) iğne tedavisiyle şu Ocak ve Şubat aylarında yoketmeyi planlıyorum. :) Sorusu olan varsa iki yöntemi de denemiş biri olarak memnuniyetle yanıtlarım..

Merhaba duygu tedavinden memnunmusun bana biraz bahsedermisin lutfen

İSTANBULDAYIM
lekeler gitmedi evet o kadar 2 bacagıma yogun uygulandı birsey olmadı
ama sonrasında bir bacagımın baldırındakiler gitmedi
ultrason sonucuna göre ne diyecek bakalım onu bekliyorum

morlukların gitmeme sebebi artık iç damarın iyice genişlemesindenmiş dışarı veriyormuş artık
dr. dedi bir hastane araştır ve bir an önce ameliyatını ol dedi
bacakların şişmeden çapı genişlemeden olmam gerekirmiş
araştırma içindeyim bakalım

yok canım ya geçmiyor geri geliyor tekrar....

Ben 2 yıl önce yaptırdım ve geçti ama Dr deniz bey dopler ultrasound ile muayene yaparken zaten detaylıca anlatıyor ve tedaviden sonra varislerimin %70 nin geçeceğini % 30 unun kalabileceğini belirtmişti çünkü çoğunlukla öyle olabiliyormuş. Ama ciddi bir geri dönüş varsa o zaman sizin gerçekten damarsal bir sorununuz olabilir o zamanda ona göre tedavi yaparlar tekrarlamaz tekrarlıyorsa mutlaka altta yatan başka bir neden vardır ben deniz beye tavsiye üzerine gittim beni gönderen arkadaşımında şu an bir sorunu yok size de öneririm karar sizin doktorumun adı deniz durak

morlukların gitmeme sebebi artık iç damarın iyice genişlemesindenmiş dışarı veriyormuş artık
dr. dedi bir hastane araştır ve bir an önce ameliyatını ol dedi
bacakların şişmeden çapı genişlemeden olmam gerekirmiş
araştırma içindeyim bakalım

Geçmiş olsun sizin tedaviniz anladığım kadarıyla sondan başa doğru gitmiş bana deniz beyi öneren arkadaşım önce ameliyat oldu sonra iğne tedavisi ile devam etti. Şimdi çok rahat varislerinde tekrarlama olmadı ondan sonra da ben gittim zaten bana sadece iğne tedavisi Yaptı

Geçmiş olsun sizin tedaviniz anladığım kadarıyla sondan başa doğru gitmiş bana deniz beyi öneren arkadaşım önce ameliyat oldu sonra iğne tedavisi ile devam etti. Şimdi çok rahat varislerinde tekrarlama olmadı ondan sonra da ben gittim zaten bana sadece iğne tedavisi Yaptı

klasik ameliyat olmaktan korkuyorum ameliyatsız çözüm için yer arayışındayım
dr öneriniz teşekkürler sanırım burası özel ssk dahili değil.

X