Varikosel cinsel isteksizlik yapar mı

Benim eşimde de var varikosel ve bazen cinsel isteksizliği oluyor . Ve o bölgede ısı artışı oluyor
Bazen degil bizim genel sorunumuz bu esimi ikna edemiyorum varikoselden kaynakli olduguna. Psikolojik oldugunu soyluyor benim zorumla birkac tane doktora gitti onlarda dogru duzgun ilgilenmedi hepsinin soyledigi sey bu erkeklerin cogunda olan biseymis. Doktorun birisi istek artırıcı hap onermis ama o da kesin çözüm olmadigi icin ben istemedim. Ne yapacagimi sasirmis vaziyetteyim

Bazen degil bizim genel sorunumuz bu esimi ikna edemiyorum varikoselden kaynakli olduguna. Psikolojik oldugunu soyluyor benim zorumla birkac tane doktora gitti onlarda dogru duzgun ilgilenmedi hepsinin soyledigi sey bu erkeklerin cogunda olan biseymis. Doktorun birisi istek artırıcı hap onermis ama o da kesin çözüm olmadigi icin ben istemedim. Ne yapacagimi sasirmis vaziyettey

Bazen degil bizim genel sorunumuz bu esimi ikna edemiyorum varikoselden kaynakli olduguna. Psikolojik oldugunu soyluyor benim zorumla birkac tane doktora gitti onlarda dogru duzgun ilgilenmedi hepsinin soyledigi sey bu erkeklerin cogunda olan biseymis. Doktorun birisi istek artırıcı hap onermis ama o da kesin çözüm olmadigi icin ben istemedim. Ne yapacagimi sasirmis vaziyetteyim
Peki hiç mi yaklaşmiyor.
Birde o bölgede ısı artışı oluyor mu çünkü varikosel de ısı artışı olduğu için isteksizliği oluyor

Peki hiç mi yaklaşmiyor.
Birde o bölgede ısı artışı oluyor mu çünkü varikosel de ısı artışı olduğu için isteksizliği oluyor
İsi artisi hic dikkatimi cekmedi ama ben uzerine gitmesem ayda bir iki ayda bir ancak birlesiyoruz. Ben yanina yaklastigimda bir bahaneyle benden uzaklasiyor. Evliligimizin basinda agzimin koktugunu bu konuda hassas oldugunu ve dikkat etmemi soylemisti. Suanda da yanima yaklastiginda psikolojik olarak bu kokuyu duydugunu soyluyor. Bir kac ay zaman verdim bu sure zarfinda oz bakimima cok cok dikkat edecegim. Degisim olmadigi takdirde ya zorla doktora, psikiyatra goturecegim ya da terkedecegim baska carem kalmadi. Onun öncesinde sizlere sormak istedim ayni sikintiyi yasayan var mi nasil yol izlediniz diye

Kan tahlili yaptırdınız mı? Hormonlariyla ilgili de olabilir
Hayir doktora dahi benim zorumla gitti bikac kez onlarda basindan savusturdu. Bu sorunu asla kabullenmek istemiyor. Hatta bazen benim normalim bu her erkek bir olmaz diyor daha beter sinirleniyorum. Anlamak istemiyor biraz arastirsa normalini ogrenecek ama isine gelmiyor

Kan tahlili yaptırdınız mı? Hormonlariyla ilgili de olabilir
Bu rahatsızlıgi ilk ogrendigimiz siralar testislerimde kuculme var demisti. Suan bunu tamamen inkar ediyor ben boyle bisey soylemedim diyor. Bu yuzden ben tamamen bu rahatsizlikla alakali oldugunu dusundum. İnstagramdan bir doktora yazdim doktor kesinlikle ultrasona girmeli detayli sekilde muayene olmali dedi ama yok esim Nuh diyor peygamber demiyor

Hanımlar benim esimde varikoseldi ileri derecede hemde.10 sene sonunda ameliyat oldu.boyle bir sorun hiç yaşamadım.bıraksam adam düz duvara tirmancaktı.bu hastalığın arkasına sığınıyo sizinkiler bence.inanmayın normal hiç bir erkek 1 ay boyunca esine yanaşmadan duramaz.

Hanımlar benim esimde varikoseldi ileri derecede hemde.10 sene sonunda ameliyat oldu.boyle bir sorun hiç yaşamadım.bıraksam adam düz duvara tirmancaktı.bu hastalığın arkasına sığınıyo sizinkiler bence.inanmayın normal hiç bir erkek 1 ay boyunca esine yanaşmadan duramaz.
Benimki bu hastaligin arkasina siginmiyo tam tersi bununla alakasi yok psikolojik diyo ben hastaliga bagliyorum bilemiyorum

Testosteron erkeklik hormonu mesala düşükse o da etkileyebilir ya da eşinin karakteri de olabilir. Benim eşimde de varikosel vardi bazen isteksizlik oluyordu

Testosteron erkeklik hormonu mesala düşükse etkileyebilir ya da karakteri de bu olabilir.
Evliligimizin basinda boyle degildi ne zaman ki agrilari basladi uzaklaştı is sebebiyle saglik raporu almasi gerekti ve varikosel rahatsizligi o sekilde ortaya çıktı. Bilmiyorum belki de kendimce sebep ariyorum

Evliligimizin basinda boyle degildi ne zaman ki agrilari basladi uzaklaştı is sebebiyle saglik raporu almasi gerekti ve varikosel rahatsizligi o sekilde ortaya çıktı. Bilmiyorum belki de kendimce sebep ariyorum
Kesin çözüm için doktora gitmeniz şart

Kesin çözüm için doktora gitmeniz şart
Dogrusu siz soyleyene kadar hormon testi yaptirmak aklima gelmemisti. Esime tedavi ol diye baski yapiyodum sadece. Siz soyleyince neyi yanlis yaptigimi anladim. Dun esimle konustum basta bagirdi cagirdi bu konuyu actigim icin ama sadece kan vereceksin vs diye konustugumda ikna oldu. Onumuzdeki haftaya randevu alacagim doktordan bu yuzden size çok teşekkür ederim ❤️

X