Vajinoplasti, hudoplasti, sistosel, labioplasti ameliyatı oldum sonunda

Hayır cnm eşim daha gelmedi 1 2 güne gelecek
Sen nasıl oldun cnm iyileştin mi
İnşallah güzel olur her şey eşin ve senin için...

Dikişlerim artık hiç acımıyor neredeyse. Normal hayatıma döndüm. Çok nadir arada kaşıntı oluyor. Düşsünler diye bekliyorum şimdi. İnşallah sonuçtan memnun kalırım.

Dikişlerim artık hiç acımıyor neredeyse. Normal hayatıma döndüm. Çok nadir arada kaşıntı oluyor. Düşsünler diye bekliyorum şimdi. İnşallah sonuçtan memnun kalırım.
Amin canım teşekkürler
Umarım memnun kalırsın

Merhaba, bende 17.gunundeyim artik normal hayatima dondum bende ama 3-4 gundur kasintilarim basladi, sizde hic mantar akintisi gibi akinti oldu mu bu surecte?

Beşinci günüm...

Acı epey azaldı ama kaşıntı beni zorluyor. Ödemden dolayı tam şeklini de anlayamıyorum. Yazın olmakta fayda var çünkü devamlı elbise giyiyorum ve iç çamaşırı giymiyorum. Eğer evde çocuk varsa devamlı ayağa kalkmak zorundaysanız çok zorlanırsınız. Mutlaka birinin size yardımcı olması en azından yemek yapması lazım. Tuvalet dışında kalkmıyorum.

Eşim iki gün izin aldı, iki gün de hafta sonuna denk geldi. Bugün de çocukları yedirdi içirdi kursa götürdü. Bu hafta da böyle geçerse haftaya toparlanır kalkarım gibi.

Bir yandan da keyifli bir süreç. Dizi, film izliyor kitap okuyorum. :kahve:

Sonuç iyi olur umarım.
geçmiş olsun
hudoplasti sonucu nasıl acaba
yani ameliyat sonrası görüntüsü nasıl
bi de iç dudakları hangi teknikle ameliyat ettiler

geçmiş olsun
hudoplasti sonucu nasıl acaba
yani ameliyat sonrası görüntüsü nasıl
bi de iç dudakları hangi teknikle ameliyat ettiler
Hudoplasti sonucunu bilmiyorum çünkü ödem ve dikişler var. Ancak bir iki ay sonra öğrenebileceğim galiba. İç dudaklardaki tekniği bilmiyorum. lazer mi yoksa neşter tarzı bir şeyle kesip kesmediklerini soruyorsanız lazer tarzı bir makine kullandılar.

Merhaba, bende 17.gunundeyim artik normal hayatima dondum bende ama 3-4 gundur kasintilarim basladi, sizde hic mantar akintisi gibi akinti oldu mu bu surecte?
Bende şu iki gündür akıntı başladı. Mantar mı enfeksiyon mu bilemiyorum. Bir dikişim de hala ara ara kanıyor. Siz ne durumdasınız?

Bende şu iki gündür akıntı başladı. Mantar mı enfeksiyon mu bilemiyorum. Bir dikişim de hala ara ara kanıyor. Siz ne durumdasınız?
Cnm Bende akıntı vardı ama kanama olmadı
Kaç gün geçti ameliyat üzerinden

Hadi bakalım. Müsait bir vakitte haber verirsin. :KK48:

Ben de çok sıkıldım böyle. Daha 4 haftamız var.

İnşallah bizi mutlu eden bir sonuç olur.
Tmm cnm haber veririm tabiki
Umarım sıkıntı olmaz

Bende bir kere çok az bi kanama oldu durdu sonra, bi 10 gün önce kaşıntım ve akntım olduğunda mantar sanmıştım ama değilmiş doktorum dikişlerden dolayı normal demişti ama şimdi yine daha şiddetli kaşıntı ve akıntı başladı bende ayırt edemiyorum, mantar mı oldum yada dikişler iyileşiyor onun kaşıntısı mı anlamıyorum. 25’inde bi daha kontrolüm var, travazol kullanıyorum şimdilik, mantarsa diye çok geriliyorum, benim bu ameliyatı olma sebebim mantardı zaten, umarım değildir bakalım🙄

Sonunda güncel bir yazı buldum. Benimde 2 zor kesi ile yapılan doğum , 2. Sonrası tutmayan dikiş yaklaşık 2 cm kadar, ve idrar kaçırmam vardı. İlişkimde problem yoktu yada eşim öyle diyor bilmiyorum. İdrar kaçırma hapşurma atlama ağır kaldırma durumlarında oluyordu. Tüpleri bağlatma ve idrar kaçırma için gittiğim devlet hastanesi kadın doğum uzmanı tüpleri bağlar altınıda derler toplarım dedi ve topladı. Vajinadan makara doğru olan doğum kesisini düzeltmiş, yukarıda idrar torbasına bakan kısmınıda boydan dikmiş. Vajınal daraltma yapın demedim ama dikişler zaten toparlamış biraz. Henüz 1 ay oldu dikişler hala düşmedi zaöan zaman kanlı akıntı oluyor.

Sizin dikişler nezaman düştü, 10. Gün kontrolünde herşey normaldi , ama şu an dışarı bir ip sarkıyor kontrole gideceğim. Ağrı. Biraz biraz oluyor hassasiyet gibi bir ağrı. Birde haftalık flora düzenleyici fitil verdi .

X