Vajinismus ve isteksizlik

Tebrik ederim canım böyle devam et. Mesela oradaki ağrıyı hafifletmek için dilaötürü dediğin gibi beklet hareket ettirme sonra titreşimlerle hareket ettir.. bu titreşim o sızıyı en aza indiriyor. Yani orasında sızı hissi olsa bile sen titreşimle yapınca sanki bu titreşimden oluyormuş gibi hissettiğin için kendini daha rahat hissedersin
Hıımm tamam canım çok sağol deneyeceğim teşekkür ederim bu arada 😊

Hıımm tamam canım çok sağol deneyeceğim teşekkür ederim bu arada 😊
Rica ederim 🥰 ben o sızıyı hafifletmek için böyle bi yol bulmuştum :) tabi ki gerilirsem bi miktar bekleyip tekrar devam ettiriyordum. Çıkarırken de zaten kendi çıkıp geliyor ama başlarda çok alışkın olmadığımız için kendi çıkmasına çok izin vermiyordum. Yine titreterek çıkarıyordum. Biraz çıktıktan sonra bekliyordum ve yine aynı hareketle çıkarıyordum em son zaten kendi hooopp çıkmış oluyordu :)

Rica ederim 🥰 ben o sızıyı hafifletmek için böyle bi yol bulmuştum :) tabi ki gerilirsem bi miktar bekleyip tekrar devam ettiriyordum. Çıkarırken de zaten kendi çıkıp geliyor ama başlarda çok alışkın olmadığımız için kendi çıkmasına çok izin vermiyordum. Yine titreterek çıkarıyordum. Biraz çıktıktan sonra bekliyordum ve yine aynı hareketle çıkarıyordum em son zaten kendi hooopp çıkmış oluyordu :)
Aynen çıkarırken içim bi tuhaf oluyor ama olsun çok umutluyum artık 🥰

X