vajinamın şekli

Ekindamla

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2010
99
1
selam arkadaşlar
vajinamın şekli yüzünden artık gözlerime uyku girmez oldu.İç dudaklarım fil kulağı gibi ve çok kötü görünüyor buda yetmezmiş gibi klitorisim de çok büyük.Önceleri bunun bir sorun olmadığını düşünürdüm taa ki yakın bir arkadaşım lazer epliasyon yaptırdığı genital bölgesini gösterene kadar.Malum önümüz yaz,bikini giymeye korkuyorum artık o derece saplantı haline geldi.Bu durumdan annemin haberi yok çünkü çok utanıyorum söylemeye diyelim o konuda zincirleri kırdım ve söyledim ondan sonra ne olacak ? labiaplasti operasyonu geçirmem gerekiyor sanırım.Şuan yaşım 17 temmuzda 18 e gireceğim bu operasyonu geçirebilmek için belli bir yaşı doldurma şartı var mı ? Bir de operasyondan sonra iyileşme süreci kaç haftadır ?

çok mutsuzum lütfen bana yardımcı olun

of arkadasım herkesde baska dert benimde bu derdim var bide baska derdim varr bilmıyorum Allahın yarattıgı bişey diyemıyo ama insan napalım kaderimiz böylee :KK43:

of arkadasım herkesde baska dert benimde bu derdim var bide baska derdim varr bilmıyorum Allahın yarattıgı bişey diyemıyo ama insan napalım kaderimiz böylee :KK43:

kötü görüntüsü olmasa kabul edicem oturucam da o kadar kötü görünüyor ki artık nefret etmeye başladım vücudumdan senağlama belki de büyütüyorum off moralim çok bozuk yaa.Millet yaz gelsin de denize girelim der ben senelerdir denizden kaçarım rahat rahat şezlonga uzanamam hep bacaklarımı kapatıp otururum
böyle yaratılmışız işte ne yapalım kimininki kalemle çizilmiş gibidir imrenirsin kimininki salata gibi dökülür

böyle yaratilmisiz demeyi biliyosunda, seni kim yaratti?????? bacaklarini aciptami yatiyosun o sezlonga...bikini giyemiyosun diye üzülmektesin...ne diyecegimi bilemiyorum ...

ben burada derdimi paylaştım bacaklarımı açmaktan kastım o değildi siz başka yere çekmişsiniz

arkadaşım tedavi görürsün varsa tedaviside bikini mayo denen seyler orayı acıkta bırakmıyor bundan neden cekiniosun anlamadım

valalhi yeni üyesin sahte konu olabilir...
ama genede yorum yapayım. pikiniden mayodan asla gözükmez ki seninki nasıl bişiy anlamadım.
yarabbi daha enler duyacaz....

kusura bakmayın ama güldürdünüz beni kuvvetli ihtimalle erkek olabileceğinizi düşünüyorum :eek:lmaz:

Ben sadece sorunumu dile getirmek ve sizlerden yardım alabilmek için buraya koun açtım.Böyle bir konuda neden size yalan söyleyeyim ki ? Ayrıca neden sahte konu açayım bu bana ne kazandırır.Mayodan görünmesine gelince evet görünüyor arkadaşım yani ben görebiliyorum ve bundan rahatsız oluyorum.

ağı geniş mayo giy sende, yada altı kısa şort şeklinde olan mayolardan giy
ayrıca arkadaşın neden lazer yaptırdı diye bi tarafını sana gösteriyo anlamadım, hadi gösterdi sen niye bakıyon
sempatiksalakcinni

ekindamla yaşadığı sorunu paylaşmış, burda hepimiz bunu yaptık ve halada yapıyoruz, bildiklerimizi ve yaşadıklarımızıda paylaşıyoruz, chess senin yaptığınada ne denir boşver, çözümü olabilck bi sorun için şortlu maya giymek zorunda deyl, lazer olayına gelince arkadaşının göstermesi çokk doğal, benimde arkadaşım yaptırmıştı ben görmek istedim ve öyle karar verip lazer yaptırdım, hepimiz insanız, insanca yaklaşalım

ekindamla yaşadığı sorunu paylaşmış, burda hepimiz bunu yaptık ve halada yapıyoruz, bildiklerimizi ve yaşadıklarımızıda paylaşıyoruz, chess senin yaptığınada ne denir boşver, çözümü olabilck bi sorun için şortlu maya giymek zorunda deyl, lazer olayına gelince arkadaşının göstermesi çokk doğal, benimde arkadaşım yaptırmıştı ben görmek istedim ve öyle karar verip lazer yaptırdım, hepimiz insanız, insanca yaklaşalım

katılıyorum..vereliniortak

ağı geniş mayo giy sende, yada altı kısa şort şeklinde olan mayolardan giy
ayrıca arkadaşın neden lazer yaptırdı diye bi tarafını sana gösteriyo anlamadım, hadi gösterdi sen niye bakıyon
sempatiksalakcinni

14 senelik arkadaşımdı o kız ablacım çok rahatladım en iyisini yapmışım diyince rica ettim o da kırmadı utana sıkıla baktımbilmiyorumkismile

valla canım daha ergenlik çağındasın bence 17-18 yaşlar estetiğe karar vermek için olgun bi yaş değil, yani bu yaşlarda insan bedenine çok kafayı takar, heryeri için öyle mi, böyle mi....
belkide boşuna kaygılanıyosun, çünkü, nasıl insanın gözü kaşı, burnu, parmakları farklıysa, genital organıda ırsi özellikler belirler, her kadının farklıdır, kimin burnu fındık kadardır kimin burnu biraz daha büyük, öyle düşün, sonuçta senin genetiğin başka, arkadaşının genetiği başka

büyük ihtimalle sülalendeki diğer kadınlara benziyorsun, belkide annene korkundan bahsedip, rahatlamalısın

Son düzenleme:
Birazdan annemle konuşacağım ablacım belki de dediğin doğrudur ırsidir.Açıkçası bıçak altına yatmaktan çok korkuyorum söz konusu bölge genital bölge olunca daha da açmaza giriyor iş :/

valla benim cevabımda bi anormallik yok, ayrıca arkadaşların birbirlerine bişeyler göstermesini normal bulmuyorum, senin gibi düşünmek zorunda da değilim,
ayrıca dar ağlı mayolarla sorun oluyorsa tabii ki geniş ağlı bişeyler giyecek normal olarak, ne var bu öneride yadırgancak anlamadım
valla konu sahibi senin kadar bozulmamış cevabıma, nedense senin için sorun olmuş sadece
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Son düzenleme:
X