Vajinal Orgazm sorunu !?!

Merhaba kızlar,
55 yaşında bir teyzeniz olarak söylüyorum, 20 yıllık evliliğimde orgazm yaşayamadım, hep sorun benim fiziki yapımdaki eksiklikte filan zannediyordum. Boşandıktan sonra ancak yaşayabildim, şunu söyleyebilirim ki kusuru kendinizde aramayın, kadınların aslında sorunlarının tamamı partneri ile ilgili, erkekler sorunlu ..
👏👏👏👏

Merhaba kızlar,
55 yaşında bir teyzeniz olarak söylüyorum, 20 yıllık evliliğimde orgazm yaşayamadım, hep sorun benim fiziki yapımdaki eksiklikte filan zannediyordum. Boşandıktan sonra ancak yaşayabildim, şunu söyleyebilirim ki kusuru kendinizde aramayın, kadınların aslında sorunlarının tamamı partneri ile ilgili, erkekler sorunlu ..
Harikasın abla .. erkekler sorununu kabul etmiyor. Sohbetlerinde küfürlerine bile kadinin orasını burasını karıştırıyorlar nefret ediyorum kadınla ilgili küfür eden kişilerden.

Bende olamıyorum partnerimde sıkıntı yok g noktam silikdiye düşünüyorum G noktası aşı yı kafayı taktım bilmiyorum denesemmi olan varmı sonuç alan bu aşıdan acaba

Bu konuyu konuşmuştuk bı gelişme olunca yazmak istedim. Vajinal orgazm oldum çok şükür ilk defa 1 yıl 8 ay sonra 😂 klitoris orgazm da daha uzun ve daha derin hissediliyor 3 kati daha fazla zevk gibi 😂 ustteyken oldu ve biraz kendini rahat bırakıp daha fazla ön sevişme sayesinde oldu. Haber vermek istedim nasıl olduğunu mesaj da anlatırım yazarsanız güzel deneyim herkesin eşiyle yaşaması lazım inşallah yaşarsınız
Bana da mesaj atabilir misiniz?? 🥺🥺🥺

Bu konuyu konuşmuştuk bı gelişme olunca yazmak istedim. Vajinal orgazm oldum çok şükür ilk defa 1 yıl 8 ay sonra 😂 klitoris orgazm da daha uzun ve daha derin hissediliyor 3 kati daha fazla zevk gibi 😂 ustteyken oldu ve biraz kendini rahat bırakıp daha fazla ön sevişme sayesinde oldu. Haber vermek istedim nasıl olduğunu mesaj da anlatırım yazarsanız güzel deneyim herkesin eşiyle yaşaması lazım inşallah yaşarsınız
Ustteyk n daha çabuk orgazm olma şansı çok

bana da yazabilir misiniz

Bende çok merak ettim bana da bilgi verirmisiniz

Ya bir derdiniz varsa eski konuları neden hortlatiyorsunuz,yeni konu açın orda anlatın derdinizi?
Kadıncağız derdine çare bulmak için bunca konu okuyup bu sayfaya kadar da yorumları okumuş. Herkese mesaj atan çözümcü Bi ablamız olduğundan (keşke bana da mesaj atsa 🤣) ona istinaden yazmış elleşme yahu 😁 utanıyordur belki açık açık anlatmaya

Kadıncağız derdine çare bulmak için bunca konu okuyup bu sayfaya kadar da yorumları okumuş. Herkese mesaj atan çözümcü Bi ablamız olduğundan (keşke bana da mesaj atsa 🤣) ona istinaden yazmış elleşme yahu 😁 utanıyordur belki açık açık anlatmaya
Ee yeni konu açıp dert anlatmak daha kolay ama. En azından okuyanı ve cevap vereni daha bol oluyorm o şuan sitenin mantığını çözmeye çalışıyor sanırım,mesaj atamıyorum demesinden bunu anladım,ellesecem bağannee:63::110::KK53::KK53::KK53:

4 yıllık evliyim ilk başlarda bende sizin gibiydim üstte ben olunca olabiliyordum şuna artık normale döndü her türlü oluyor bazen zamanla eşler daha iyi birbirini tanıyor sanırım eşim beni bekliyor aynı anda oluyoruz artık çoğu zaman
boşalırken nasıl oluyo. orgazm da erkekler gibi bizden de mi sıvı geliyo. kıvamı rengi nasıl oluyo. 40 yaşındayım vajina ve kilitiros orgamz yaşamadım.

sıvı nasıl geliyo birden mi yoksa akıntı şeklinde yavaş yavaş mı
Çoğunluğun akıntı şeklinde yavaş yavaş geliyor, orgazm anında biraz artabiliyor. Bazılarında çarşaf ıslatacak kadar çok geliyormuş, ben yaşamadım. Sıvının amacı kayganlık oluşturup penetrasyonu kolaylaştırmak aslında, ama her bünyede farklı

Merhaba kızlar,
Doğru cevap bu.

X