Vajinal kaşıntı yapan hastalıklar

Neler kullandım klebsiella üremiş nasıl bir bakteri bilginiz var mı
Dr mu söyledi bunu. Peki ilaç verilmedi mi? Tıbbi bilgim yok yalnız bildiğim kadarıyla idrar ve bağırsak iltihabı bu bakterileri artırıyor..

Dr mu söyledi bunu. Peki ilaç verilmedi mi? Tıbbi bilgim yok yalnız bildiğim kadarıyla idrar ve bağırsak iltihabı bu bakterileri artırıyor..
Verdi çok antibiyotik tedavisi gördüm amabanamısın demedi çok üzülüyorum geçmeyen bir kaşıntıyla yaşıyorum

Merhaba sizdede mi mantar var
Evet kronik hemde ilaçlar en fazla bir ay rahatlıyorum yani omdan da birley anlamıyorum zaten artık fitillerden kremlerden sıkıldım hep aynı şeyleri yazıp gönderiyorlar

Bu arada şekeri kesmeyi denedinizmi ekmek vs dahil

Evet kronik hemde ilaçlar en fazla bir ay rahatlıyorum yani omdan da birley anlamıyorum zaten artık fitillerden kremlerden sıkıldım hep aynı şeyleri yazıp gönderiyorlar

Bu arada şekeri kesmeyi denedinizmi ekmek vs dahil
Bakın beni sakın yanlış anlamayın numaramı vereyim size ben o kadar muzdaribim ki bundan sakıncası yoksa tabi borik asiti aradığınızda anlatrım 05522201141

Verdi çok antibiyotik tedavisi gördüm amabanamısın demedi çok üzülüyorum geçmeyen bir kaşıntıyla yaşıyorum
İyi de o bakteri zaten antibiyotik direnci olan ve birkaç kombine ilaçla kontrol edilen bir bakteri. Bence siz tedaviyi yarım bırakmışsınız.

Ne kullandınız burdan yazmak zor oluyor ben katarin kapsülleri alıp içini boşaltıp borik asitle doldurdum sabah akşam kullandım
İlaç ismi yasak maalesef zaten veremem de dr florayı düzenleyen bir şeye ihtiyacınız varsa verir. Bir de borik asiti o şekilde kullanmak bilemedim, sağlıklı da bulamadım özür dilerim..

İlaç ismi yasak maalesef zaten veremem de dr florayı düzenleyen bir şeye ihtiyacınız varsa verir. Bir de borik asiti o şekilde kullanmak bilemedim, sağlıklı da bulamadım özür dilerim..
Ben bunu Dr danışıp yaptım kAfama göre değil

Ben bunu Dr danışıp yaptım kAfama göre değil
Kafanıza göre yaptığınızı ima etmedim ama Dr dan çok sanki lokman hekim işi gibi geldi.. Biliyorum çok kötü bir illet her çareye başvurtuyordur inanırım.

Merhabalar borik asit fitil yapımı konuaında detaylı bilgi verirmisiniz eczanede çok pahalı. Mesela nereden aldınız toz mu granül mü hangi kapsülü aldınız mg olarak ölçtünüz mü kısaca nasıl yaptınız :)
Tek caresi fluomizin fitil

Merhaba kızlar, cinsel ilişkiden sonra bende yanma sık sık idrara çıkma ve akıntım olmaya başladı ama akıntım kokusuzdu. Sonra bunlar geçti ve yine başladı vajinamın iç kısmında pütürcükler var elimi sürdüğümde az ağrı ve kaşıntı yapıyor ama sonra o Pütürcükler kayboluyor, vajinamın içi ise biraz kızarık sanki tahriş olmuş gibi 4 aydır böyle, fulconazol 150 tablet tek seferlik içiyorum biraz rahatlıyorum geceleri de klortimazol sürüyorum ama hala geçmedi ve arada soğuk suyla yıkıyorum çok iyi geliyor yanma ve kaşıntı geçiyor, kurulamak içinde saç kurutma makinesinin soğuk ayarıyla kurtuluyorum cidden rahatlatıyor. Böyle bir durum yaşıyan var mı aranızda, mantar olabilirim dimi? Lütfen cevaplarsanız sevinirim ve ne kullanmam gerekiyor.

Hanımlar merhaba, mesajınızı okudum ,bende çok çektim mantardan ,hamile kalmak amaçlı (arı sütü -bal-polen-propolis karışımı) yaptırmıştım düzenli 2 ay hergün bi kaşık yedim ,, 1 yemek kaşığı da alıç sirkesini suya koydum içtim ,benim bu sayede geçti bi dahada tekrarlamadı,,bu ballı karışım tam bi şifa ,bağışıklık toparladığı için faydalı bakterileri de artırıyo bağırsakta ,deneyin mutlaka, ondan öncesinde şekeri çıkarmıştım yine fayda etmemişti,antibiyotikler,kremler. Hiç fayda etmemişti. Her ay her hafta başı kaşınırdım ,şimdü yine istesem tatlı yiyprum sorun olmuyor

X