Vajinal Akıntılar ve Görünüş.......

_lara

eşimi çok seviyorum!
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2010
229
1
Kızlarrrr...
Benim vajinam ve çevresi çok temiz pembe görünüyor fakat akıntım beyaz gibi, ayrıca bazen akışkan değil hafif katı. İç çamaşırımda ise sarımsı lekeler oluşuyor. Daha önce cinsel ilişki yaşamadım, temiz bir insanım ayrıca gencim ama böyle bir sorunum var. Sizce ciddi midir? Ne önerirsiniz? Ne yapmalıyım? :KK14:Sizinki nasıl???

bu akıntı bende de var normal mi?uzun zamandır olmuyodu ama adet dönemi yaklaşınca galiba,tekrar akıntı oldu bende

Genelde usutme sonucunda oluyodur devamlı olan bıse degıldır sık camasır degıstır

Akıntı bende de çok fazla var,yani yarım saat akıntısız oldugumu hiç hatırlamam.Çok doktora gittim bu konuda ama yapısal bir şey dedi.Annemde de var çünkü yoğun şekilde.Benimki öyle beyaz ince değil peynirimsi oluyor bazen ama okadar test ıvır zıvır yaptırdım bir şey çıkmadı

Arkadaşlar.İlk önce şöyle başlayayım.Vajina,temizliğe bayılan bir organ olduğu için,özellikle her wc sonrası temizlediğinizden emin olun.Eğer akıntınız kokusuz ve beyazsa sorun yoktur fakat sarı,balık kokulu veya daha koyu renkte ise bu akıntıya takibe alarak temizliğinize biraz daha önem göstermelisiniz.Eğer cinsel ilişkiye hiç girmediyseniz ve böyle bir sorunu uzun süredir yaşıyorsaız doktora gitmenizde fayda görüyorum fakat cinsel ilişkiye giriyorsanız,doktor yerine kendi bakımınızı yapmanızı öneririm.Bu konuda bana danışabilirsiniz.

bence bu tarz kokusuz ve renksiz akıntı her bayanda olan normal görülen akıntıdır. sık çamaşır değiştirmek en iyisi.ayrıca aşırı temizlik vajenin florasını bozduğundan tavsiye edilmiyor.

bende ilişki yasamadım hiç ve bendede oluyor hatta yıllardan beri

kokusuz ama oyle akıntı sadece, bende taa ilk reglimi olmadan once baslamıstı

annemdede var.. bizdeki de yapısal heralde.. normal bişey o yani benim arkadaslarımda da var..

gunluk ped diye bişey olmazdı bu olmasaydı zaten :KK34:

.........................................................................................

Son düzenleme:
akıntı çok normal. ama peynirimsi yada süt kesiği gibiyse o mantar oluyor. .

X