Vajinada sarkma ve kararma

gamze852

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2011
34
0
mrblar uzun zmandır kadınlar lulbunu takip ediyorum ama böle bi konuyu yani sorunumu ilk kez paylaşıyrum 35 gün sonra dügünüm var ve vajinamda yani dudak kısmnında sarkma var netten baktım iç dudaklarda sarkma oluyomuş çogu insanda da var mış ama resmen psikijim bozuldu öncden takmıyodum ama şimdi evilik fln ufffffffffffffff gerçekten çok gerildim konuscak kimsedde yok rengide koyu ya sizce rengini açmak için ne yapmalım bana önericeginz etkili bi krem fln var mı yani kızım ama sanki daha öncden ilk geceyi fln yaşamışım gibiii çokkk utnıyorum yazarken ama lütfen yardımmmmmmmmmmmmmmm şimdiden çok teşşşkür ederim.....

mrblar uzun zmandır kadınlar lulbunu takip ediyorum ama böle bi konuyu yani sorunumu ilk kez paylaşıyrum 35 gün sonra dügünüm var ve vajinamda yani dudak kısmnında sarkma var netten baktım iç dudaklarda sarkma oluyomuş çogu insanda da var mış ama resmen psikijim bozuldu öncden takmıyodum ama şimdi evilik fln ufffffffffffffff gerçekten çok gerildim konuscak kimsedde yok rengide koyu ya sizce rengini açmak için ne yapmalım bana önericeginz etkili bi krem fln var mı yani kızım ama sanki daha öncden ilk geceyi fln yaşamışım gibiii çokkk utnıyorum yazarken ama lütfen yardımmmmmmmmmmmmmmm şimdiden çok teşşşkür ederim.....

o sorun kadınların birçoğunda varmış ve genelde evli olan ve bu sorunu yaşıyan bayanlar eşlerinin böyle bir durumu önemsemediklerini yazmışlar...bence çok dert etmene gerek yok, eşinin sana bu durumunla ilgili herhangi bir yorum yapacağını sanmıyorum...sana labioblasti önermek isterdim genital estetik ama bence evlendikten sonra eğer bu durum seni rahatsız etmeye devam ederse ameliyat olur boşuna dert ettiğin durumdan kurtulursun.....35 gün sonra evleneceğini yazmışsın bu ameliyatta iyileşme süreci 1 aydan fazla sürebiliyor maalesef genelde tam iyilişme 2 ayda tamamlanıyor........
ayrıca ne kadar içini rahatlatır bilmiyorum fakat ,forumdaki evli bayanların yorumları erkeklerin bu sarkık durumu daha hoş buldukları yönünde olmuş...

bence düşünmemeye çalış.
sen kafanda büyüttükçe en özel gününü mahvedeceksin.:KK20:
rahat ol, senden başka kimse önemsemez merak etme.
hem erkeklerin onu fark edeceklerini zannetmem kendilerinde olmadığı için anlamazlar.
bu durumda sen kendi kendini harap etmiş olacaksın.

ismini bilmiyorum ama genital bölge beyazlatıcıları var internetten araştırablirsin sipariş ver kullan 35 gün zaman var. sarkmayı dikkate alma. ağda yaptırmaktan kaynaklanıyodur olmayan bayan yok gibi. erkeklerde okadarını dert etmiyor merak etme

bende bunu dert ediyordum ama burdaki hatunlar beni rahatlattılar hç takmıyorum çok doğal bişey bu :))))

konu fake
ekşinin işi yazmayın cevap

bizler iyi niyetle herkesin derdini önemseyerek cevap veriyoruz bizim için dilencinin parayı ne niytle istediği deil, bizim ona ne niyetle para verdiğimizdir

ucuzlaşmayın artık lütfen çöplüğünüze dönün

Son düzenleme:
ya kusura bakmayın kaç gündür cvp yazamdım konuya cvp veren herkese teşküürler ama dügün hazırlıkları vakit olmuo

orlic anlamadım ne demek istedigini ama konu geerçkten face degil böle bi sorunum oldgu için yazdım sadece

ben senin bu konuda endişe dıyduğunu düşünerek tüm iyi niyetimle cevap yazdım...umarım sende tamamen iyi niyetlisindir...

yazdgın için çok teşşür ederim de ne gibi bi kötü niyetim olabilir zaten ilk defa konu açtım bununla ilgili bunu düşündürcek ne yaptım acaba merak ettim...

biz kendimize bu kadar özen gösterip en ufak kusurlarımızı dev yaparken, partnerlerimiz kendilerini bu kadar kasıyor mu, olaya biraz da böyle bakıp üstünüzdeki baskıyı atın lütfen...

birden çok kişiyle oldum diyemem ama arkadaşlarımızla da geçen sohbetlerden, okuduklarımızdan belli bi tecrübemiz var... sorun olabilir de, olmayabilir de... öncelikle sen mükemmel olsan bile bi erkeğin gözünün devamlı dışarda olduğunu düşünürsen isterse her şeyi bahane edip dışarı da bakar, başka şey de yapar... yine bilgilerimize dayanarak diyebilirim ki, oral seks yapan erkek % 10... hal böyleyken bu kadar endişe etmeni gerektirecek birşey yok bence... önemli olan çiçek değil, çiçeği nasıl sunduğundur... konu cinsellik olduğu için bu örneği veriyorum, sen partnerine öyle şeyler söyler, öyle bi bakış atar, öyle bi çamaşır/kıyafet giyip aklını başından alırsın ki gözü bu tip şeyleri görmez. lütfen akıllı olalım, önce kendimize saygı duyup saygıyı öyle bekleyelim. onlar gitsin göbeklerine baksın

!!! ortak cevaptir

oncelikle bu tur soru cok soruluyor.. ileride bana sorun olurmu.. kocam ne der nasil tepki verir.. bunu bilen birisi burada cevap yazmaz oturdugu yerden dunyayi sekillendirirdi.

lutfen guzel bir bayan gibi alimli anlamli manali yazalim hep.. sizin icin degil.. mantik super birsey.

saglik acisindan birlesme esnasinda skisma olabilir oda aci yapar ama bu ihtimaldir.. sex esnasinda parmaginizin sksimasi ayaginizi bir yere vurmaniz yada hickirik tutma olasiligi gibi.

ck buyuk bir sorun olmasi icin abartili uzunluk olmasi gereekir.

geri kalani kismen psikolojik ve sizin dusunceniz. begendiremez kimse size.. yada nefret ettiremez vucudunuzdan .. 1000 kisi boyle daha guzel dese guzellesmez.. terside olmaz.

ve lutfen bu sozum herkese.. guzellik gorecelidir.. ama tum bayanlar vajinanin sekline vs e gore guzel cirkin bebek gibi diyebiliyorsa erkeklr neden bunu onemsemiyor yada anlamazlar yada farkina varmazlar.. quantum teorisi gibi zor birseymidir birseyi erkegin yorumlamasi ..

ve en onemlisi hangi organ olursa olsun o organin sahibi k,m olursa olsun sex i bir butun olarak kalp,his, akil, hayal, fantezi ve ruh olarak yasamak.

bir organa yada bir dusunceye odaklayip saplanti yapmamak ins herkes basarir.

saygilarimla.

ben bunlarım hepsini okudum ve hala çok kararsızım bu ameliyatı olsam mı diye. Aslında rahatsızlık duyan benim bu durumdan, ve şöyle düşünüyorum sonuçta makyaj yapıyorum neden bu olmasın diyorum, bir arkadaşım var o da rahatsızdı tavsiye üzerine Süleyman eserdağ'a gitti ve ameliyat oldu. Çok memnun kaldı ama herkesin kendi tecrübesi yinede

X