Vajina estetiği SAKIN KORKMAYIN ve BU YAZIYI OKUYUN!!!!

kellywivian

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2008
4
0
:KK49:Evet çünkü ben bu operasyonu çoook araştırdım ve epey bilgi sahibi oldum ama yinede iş operasyonu olmaya gelince bir türlü cesaretimi toplayamadım tam 4 sene cesaret toplamaya ve hangi dr.a olacağım diye boşuna vakit kaybetmekle geçti ne yazıkki. İnanın çok çekiniyordum ve sonuç nasıl olacak diye merak ediyordum. Bu durum 23 ocak 2012 de ani ve kesin bir kararla bu işi bu hafta kesin halledicem dedim ve Dr. İsmail Büyükçayır Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı'nın kapısını çaldım öyle iyi öyle güleryüzlü ve başarılı ki onunla detayları konuştuktan sonra hemen operasyonun olmasını istedim, kendisi bu tip ameliyatlara kadın hastalıkları uzman dr olan eşi Banu Büyükçayır ile girdiğini söyleyince daha çok sevindim çünkü biz bu kulüpte en çok bu operasyonu plastik cerrahmı kadın doğun uzmanımı yapar diye soruyorduk işte mucize gibi bir durum sanki piyangodan para çıkmıştı iki tane bu işin prof'u dr. ile ameliyat olacaktım hemen ertesi günü ameliyathane hazırlandı ve ben bu ameliyatı oldum hala inanamıyorum burada bunu yazan taraf olduğuma iyiki olmuşum keşke bukadar beklemeseydim ve keşke sayın İsmail Büyükçayır ve eşi Banu Büyükçayır'ı daha önce tanıyabilseydim bugün operasyonun ikinci günü ve bugün kontrole gittim Dr. İsmail bey'e herşey harika sonuç şimdiden mükemmel şimdiden diyorum çünkü biraz şiş ama ne ağrı ne sızı hiçbirşey yok sadece sedasyon dan kaynaklanan hafif baş dönmesi ve biraz halsizlik var olsun o neki biz regl zamanı bundan çok daha fazla sıkıntıyı her ay çekmiyormuyuz? dediğim gibi o bölgede hiç ağrı yok 1 ay sonra görüntü dahada güzel olacakmış bol bol batikonlu su ile dezenfekte ediyorumve bunları sizinle zevkle paylaşıyorum. Siz benim kadar beklemeyin inanın hiç büyüttüğümüz kadar zor bir olay değilmiş hepinize sevgiler sorunuz olursa cevaplarım. Sayın dr.um İsmail Bey'e ve eşi Banu Hn'a sonsuz sevgiler ve saygılar...

X