vajina daraltma icin Istanbul`da doktor ariyorum

Arkadasım ne çok zamandır doktor ariyorsun takip ediyorum seni....allah kolaylık versin ama istanbulda maalesef yok tanığım doktor. Bulduğun doktorlarda icine sinmeyenler ne merak ettim açıkcası ...

kerr merhaba canim, ben suana kadar internet uzerinden kendi bulduklarimi sitede arastiriyordum. fakat kimse ne taniyor ne de yaziyor. bilinmemis operasyon tecrubesi olmamis doktorlardan tedirgin oluyorum. zaman zaman sitede gormussundur su dr taniyan var mi bu dr bilen var mi diye topik actim. ama tik yok. kk`dan dr bulayim dedim ama Ankara da uzak bana acikcasi. Annem istanbulda oturuyor ve tatile esim istanbul istiyor. gitmisken annem de bakar bana diyorum.
cocuklarin okuk tatil olunca gidicez ve her islemlerimi yaptirmak istiyorum. sirf vajina degil baska seyler de yaptirmak istiyorum. kiminin parasi cok tutuyor kimi dr bilinmedik kimi garip cevaplar veriyor derken bir turlu dr bulamadim. senin Ankara`daki dr inceledim cok ta begeni var fakat uzak. kalamam tek basima. ilk etapta farketmez gider gelirim nolcak diyordum. ama ameliyali ameliyatli olmaz. kontroller de olacak o yuzden habire gidip gelemem. istanbulda arastiriyorum. vaktim daha cok ama kafama yatan birini bulamamaktan huzursuzum. cunku dedigim gibi bir cok operasyon yaptirmayi planliyorum ve hic birisi icin dr bulamadim.:18:

X