Vajina da yanma

aa öylemi korunma canım oluruna bırak daha yeni evlimisin hiç takma ama.korunmada ☺️
Korunuyordum ama baktım düşününce ekonomi zaten kötü belki daha da kötüye gidecek ee beklersem istediğim zaman da olmıcak ondan dolayı akışına bırakıp korunmamaya başladım 🙂

Evet yani birşey olmaz diye düşündüm ama sanırım şimdi düşününce yanlış yapmışım ondan dolayı tahriş olmuş 🙄 Yaa cidden bilmeyince sıkıntı olmaz diye düşünüyorsunuz ama sonuçları kötü
Kesinlikle hiç birşey sürme. Vajinanın yapısını bozarsın. Sonra gelsin geçmek bilmeyen problemler. Çok uğraşırsın. Kremi ne amaçla sürdün kayganlaştırıcı olarak mı? Korunmuyorsunda bebek düşünüyor musun?

Kesinlikle hiç birşey sürme. Vajinanın yapısını bozarsın. Sonra gelsin geçmek bilmeyen problemler. Çok uğraşırsın. Kremi ne amaçla sürdün kayganlaştırıcı olarak mı? Korunmuyorsunda bebek düşünüyor musun?
Aynen acısı çok olduğu için acaba işe yarar mı diye sürmüştüm.
Evet istiyorum yani olursa olsun akışına bırakalım dedim çünkü ben hemen herşeye stres yapan biriyim yarın bir gün çok istediğim zaman olmazsa bu sefer stres yapıp hiç olmaz diye korkuyrm.

Aynen acısı çok olduğu için acaba işe yarar mı diye sürmüştüm.
Evet istiyorum yani olursa olsun akışına bırakalım dedim çünkü ben hemen herşeye stres yapan biriyim yarın bir gün çok istediğim zaman olmazsa bu sefer stres yapıp hiç olmaz diye korkuyrm.
Sürdüğünüz krem vajinanızın yapısını bozmakla kalmaz spermin kalitesini de bozar. bebek ihtimali minimuma düşer. Kuruluk yaşıyorsanız doktorla bunu görüşün. Sperme etki etmeyen kayganlaştırıcı jel kullanın.

Sürdüğünüz krem vajinanızın yapısını bozmakla kalmaz spermin kalitesini de bozar. bebek ihtimali minimuma düşer. Kuruluk yaşıyorsanız doktorla bunu görüşün. Sperme etki etmeyen kayganlaştırıcı jel kullanın.
Anladım yani ben şuan son yaşadığım ilişkide istesem bile hamile kalamam gibi görünüyor kremden dolayı :) gerçekten çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. Bilmeyince böyle şeyler hep oluyor

Başınız sağ olsun. Rabbim aynı acıları tekrardan yaşatmasın inşallah. 🙏🏻 Erken evlenmişsin :)
Severekti ya 😂 ondan biraz erken oldu çok sağ olun bebeğim büyük değildi 6 haftalık ti kalp atımı olmayınca kürtaj olmuştum ama yinede aynı şeylere yaşamak istemiyorum Allah korusun😊

Severekti ya 😂 ondan biraz erken oldu çok sağ olun bebeğim büyük değildi 6 haftalık ti kalp atımı olmayınca kürtaj olmuştum ama yinede aynı şeylere yaşamak istemiyorum Allah korusun😊
Sevince öyle oluyor demekki :) Allah korusun. Sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙂🙏🏻

Eşinizi ürologa alalım bence. Bir güzel testlerden geçsin. Bir sıkıntı çıkmazsa eğer isterseniz bir mesane idrar baktırın sizde. Bende bir iliskimden sonra idrar yollarımdan sıkıntı çekmiştim. Kapsamlı bi test gerek.

Anladım yani ben şuan son yaşadığım ilişkide istesem bile hamile kalamam gibi görünüyor kremden dolayı :) gerçekten çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. Bilmeyince böyle şeyler hep oluyor
Sizi tenzih ediyorum bilin diye söylüyorum. Burada kayganlaşması için, tükürükle bile ıslatanları duyduk. Bu da sağlıksız bir yol. Aklınızda bulunsun. 😁

X