uzun zaman geçti acaba doktoramı gitmeliyim?

txuxlay1196

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
28
0
44
6 ayı geçkindir çocuk yapmayı istiyoruz fakat mağlesef :emir_bebek: her ay heyecanla test yapıyorum ama :'(
son 2 haftadır göğüslerimde siskinlik ve acıma oluyordu baş ağrısı kasıklarımda arfada bir ağrı felan adet yaklaştı dedim ama zamanıda geçti siteleri dolaştım hamilelik belirtisi olabilir dedi çok heyecanlandım
gebelik testini aldım korka korka (hayal kırıklı yasarım diye )
ama çok ilginç ne tek çizgi nede çift yani şöyle ilk çizgi net ama ikinci çizgininde belirsiz kalması lazım ama
ne tam koyu nede belirsiz tam anlamadım ondada belirgin bi renk koyulugu vardı ama diğeri gibide değil
kafam karıştı tekrar bakmayada korktum
hayal kırıklıgı olucakmı belli değil
1 hafta daha bekleyip tekrar test alayım diyorum ama çok heyecanlıyım pek test konusunda bilgimde yok acaba test aletimi hatalıydı
okadar heyecanlıyım ki anlatamam eşim ve ben çok istiyoruz sizce sansım neeeeeeee :eek:

canım zaten ikinci çizgi ilki gibi koyu olmuyor çok acık renkte oluyor tabi testi yapıp 5 dakika bekliyosun 5 dakika içinde çıkması gerek senin adetin kaç gün geçti canım

6 ayı geçkindir çocuk yapmayı istiyoruz fakat mağlesef :emir_bebek: her ay heyecanla test yapıyorum ama :'(
son 2 haftadır göğüslerimde siskinlik ve acıma oluyordu baş ağrısı kasıklarımda arfada bir ağrı felan adet yaklaştı dedim ama zamanıda geçti siteleri dolaştım hamilelik belirtisi olabilir dedi çok heyecanlandım
gebelik testini aldım korka korka (hayal kırıklı yasarım diye )
ama çok ilginç ne tek çizgi nede çift yani şöyle ilk çizgi net ama ikinci çizgininde belirsiz kalması lazım ama
ne tam koyu nede belirsiz tam anlamadım ondada belirgin bi renk koyulugu vardı ama diğeri gibide değil
kafam karıştı tekrar bakmayada korktum
hayal kırıklıgı olucakmı belli değil
1 hafta daha bekleyip tekrar test alayım diyorum ama çok heyecanlıyım pek test konusunda bilgimde yok acaba test aletimi hatalıydı
okadar heyecanlıyım ki anlatamam eşim ve ben çok istiyoruz sizce sansım neeeeeeee :eek:
Canımcım ikinci çizgi zaten birincisi kadar belirgin olmuyo
yani dediğin gibi test hatalı değilse hamilesin muhtemelen, ama beşgün beklemene gerek yok, yarın git kanda gebelik testi yaptır, hem daha garantili hemde daha erken sonuç veriyo, İnşallah öylesindir Allah gönlüne göre versin

canım zaten ikinci çizgi ilki gibi koyu olmuyor çok acık renkte oluyor tabi testi yapıp 5 dakika bekliyosun 5 dakika içinde çıkması gerek senin adetin kaç gün geçti canım

ya bekledim ama bende anlamadım adetimin gecikmesi 5. gün :eek:
kendimi heveslendirmektende korkuyorum ama
çok istiyoruz bir bebiş

arkadaşlar yarın bi sağlık ocağına gideyim bağri ya umarım hayal kırıklığı yasamam çok korkuyorummmmmmmmmmmmmm

canım ikinci çizgi 5 dakika içerisinde hafif pembe olduysa muhtemelen hamilesin heyecan yaptım şimdi testte ikinci çizgi vardı ve çok açık pembeydi öylemi canım daha açıklayıcı yaz neden kendini heveslendiresin inşallah hamilesindir

canım ikinci çizgi 5 dakika içerisinde hafif pembe olduysa muhtemelen hamilesin heyecan yaptım şimdi testte ikinci çizgi vardı ve çok açık pembeydi öylemi canım daha açıklayıcı yaz neden kendini heveslendiresin inşallah hamilesindir

ya ilk çizgi çok netti ama 2. çizgide renk koyulugu vardı fakat ilki kadar koyu olmadığı için bilemedim ki
yani ikiside koyu olur diye düşündüğüm için kendimi heveslendirmektende korktum
ya aklım karıştı simdi hamile olma riskim yüksek mi ya
canlarım inşallah öyledir
çok heyecanlandım şimdi:içelim:

ya ilk çizgi çok netti ama 2. çizgide renk koyulugu vardı fakat ilki kadar koyu olmadığı için bilemedim ki
yani ikiside koyu olur diye düşündüğüm için kendimi heveslendirmektende korktum
ya aklım karıştı simdi hamile olma riskim yüksek mi ya
canlarım inşallah öyledir
çok heyecanlandım şimdi:içelim:

aynen dediğin gibi oluyo pozitif test canım, öyle ikiside belirgin iki çizgi olmuyo, ama yine de dediğim gibi kan testi yaptır, bende merak ettim valla yav, hadi inşallah

yaaa inşallah sabah ilk işim sağlık ocagına gitmek olacak çok heyecanlandım şimdi bu gece sabah olmaz ki ama hadi bakalım canlarım sağolun ya umarım hüsranla bitmez sonucu bu gece sabah olmak bilmez zaten belli oldu sabahlıyacağım :) peki bu kan testi için aç karnına filan mı gitmek gerek ya saçmalıyorum belki ama elim ayagıma dolaştı şimdi ben bilmiyorumda test nasıl olacak
çok heyecanlandım sonucu alır almaz hepinize haykıracağııııııııııııım

yaaa inşallah sabah ilk işim sağlık ocagına gitmek olacak çok heyecanlandım şimdi bu gece sabah olmaz ki ama hadi bakalım canlarım sağolun ya umarım hüsranla bitmez sonucu bu gece sabah olmak bilmez zaten belli oldu sabahlıyacağım :) peki bu kan testi için aç karnına filan mı gitmek gerek ya saçmalıyorum belki ama elim ayagıma dolaştı şimdi ben bilmiyorumda test nasıl olacak
çok heyecanlandım sonucu alır almaz hepinize haykıracağııııııııııııım

valla ben birkere yaptırdım öğlen saatleriydi, yani aç değildim ama öyle bi kuralı varmı bilmiyorum ki, farketmiyodur bence ama bi poliklinik telefonu falan varsa sende sabah erkenden ara sor ona göre gidersin.

ya ben antalya belekte oturuyorum burası turizm yeriolmasına ragmen çok ufak bi yer tek bi derme çatma binası olan bi sağlık ocağı var telide yok ama
bakalım eşim daha maaş alamadı yoksa özele kaçıcaktım ama mağlum neyse bakalım ben korkudan aç gideyimde evim yakın tok derse gelir yerim artık
ama aç olmalısın derse sabredip beklemek zor yahu neyse fıstıklar umarım sonuç istediğim gibi olur ya zaten sabaha kadar uyuyamam ki ben :)
ben testin 2 çizgisininde aynı netlikte olması gerekli zanettiğim için yoktur dedim ama tabi araştırmak ta gerek ama şimdi öğrenince heyecandan ölücem yahu
sabahı edip bi gitsem belirsizlikte işkence
umarım hamileyişmdir hayal kırıklıgı kötü olucak

canım inşallah mutlu haberlerle dönersin
heyecanlanma sakın dirençli ol.inşallah olur duam seninle olsun

canım inşallah mutlu haberlerle dönersin
heyecanlanma sakın dirençli ol.inşallah olur duam seninle olsun
ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN sağolun ya
acayip moral oldu sadece sonucun negatif olma ihtimali geriyo beni sabahlıyacağım bugün arkadaslar bu kesin
sabah yazarım artık tabi saat başı buradayım destekleriniz için çok teşekkür ederim
inşallah o muhtesem haberi alabilirim ee artık yasımda geçiyor ocakta 28 en uygun yaş ken tehlikeli döneme girmek istemiyorum
aslına bakarsanız bu yıl aksilikler yüzünden borcumuz hayli arttı ama
çocuk bereketiyle gelirmiş insallah bunun üstesindende geliriz
:emir_bebek:
desteğiniz için tekrar tesekkürler

bak canım 28 yaş neki bak daha o yaşata evlenmeyen arkadaşlarımız var. seni anlıyorum bende 29 um 30 girecem şubatta yaş önemli değil yeterki sorunun ciddi olmasın. kendinle barışık ol.sana moral vermek istiyorum ama yinede herşeyin kötüsünü düşün olmasada dünyanın sonu değil kendini ne olacak nede olmayacak diye şartlandırma sakın.benimde başımdan geçti senin gibi uyuyamadı yemek yemedim siğara içtim heycanlandı.sonuç ne oldu tahlil günü negatif çok ağladım yıkıldım.sonra düşündüm hz aişenin bizden ne eksiği vardı onunda olmamıştı.ama ozaman tıp gelişmemişti şimdi tıp çok gelişmiş üzülme inşallah olur seni çok iyi anlıyorum canım benim allah gönlüne göre versin inşallah sabah burdan söylersin sevincini

bak canım 28 yaş neki bak daha o yaşata evlenmeyen arkadaşlarımız var. seni anlıyorum bende 29 um 30 girecem şubatta yaş önemli değil yeterki sorunun ciddi olmasın. kendinle barışık ol.sana moral vermek istiyorum ama yinede herşeyin kötüsünü düşün olmasada dünyanın sonu değil kendini ne olacak nede olmayacak diye şartlandırma sakın.benimde başımdan geçti senin gibi uyuyamadı yemek yemedim siğara içtim heycanlandı.sonuç ne oldu tahlil günü negatif çok ağladım yıkıldım.sonra düşündüm hz aişenin bizden ne eksiği vardı onunda olmamıştı.ama ozaman tıp gelişmemişti şimdi tıp çok gelişmiş üzülme inşallah olur seni çok iyi anlıyorum canım benim allah gönlüne göre versin inşallah sabah burdan söylersin sevincini

ya tabiki yas derken kişiler yanlış anlamasın benim babam 2. evliliğini yaptı eşi 44 yaşında doğum yaptı :) :emir_bebek: ilk bebeği
benim dememdeki amaç en doğru yas anlamındaydı kimse yanlış anlamasın
tabiki olmazsa yapacak bişey yok sadece cok heyecanlıyım ya anlatamam heyecandan saçmalamış olabilirim kimse yanlış anlamasın ya :eek:
ben ve eşim çok istiyoruz ya eşimin o gözlerindeki heyecan bile baskı gibi bazen gerçe eşim olmazsa sorun değil diyor ama biliyorum ki çok istiyor tabi bende anne olmayı çok istiyorum bakalım bugün sabahlıyacağım
inşallah sonuç pozitif olur:emir_bebek:

X