Uzun ilişkiyi bitirip aniden evlenmek

Kızlar 6 yil süren bir ilişkim vardı..
Normalde de tarismali olan ilişkimiz aile sorunları , onun iş bulamaması , askerlik derken sanırım zaman da tüketmiş aramizdakileri bitti .
Yaklaşık 6 ay sonra biriyle tanıştım ve ilişkim başladı şu an bir yıldır ilişki yaşıyoruz . Yani ayrilali bir buçuk yıl olmuş evlilik kararı aldım nasipse önümüzdeki yaza evleniyorum. Fakat size danışmak istediğim konu şu ki sizce hızlı mi davranıyorum yas süresi daha fazla mi olmaliydi , bu durum eski iliskimdeki insani kötü etkileri duyduğunda. Ah almak istemiyorum . Şu an yaptığım eylem aldığım karar belki de onun ahi olarak hayat karşıma çıkardı diyorum bilmiyorum evleneceğim kişiyle aramda huzur sevgi var aşk yok karakter olarak bana çok gamsız duygusuz geldiği zamanlar da oluyor kafam karışıyor bazen. Ama artık aile kurmak çocuğum olsun o kadar istiyorum ki bu yola girmemde bu sebepler de çok etkil i yeni bir insanın huyuna alisirken bunları hissetmem belki de normaldir bilmiyorum
Buradaki yorumları okudum. Bazen insan şaşıp kalıyor. Nasıl böyle empati yapmadan yorum yapabiliyorlar diye. Ben de burada soru sorma hatasına düştüm. Alaycı yorumlar yapan vasat insanları umursamayın. Sizi anlamaya çalışan ve bunu yorumlarında hissettiren insanları dikkate almak lazım. Siz kendinizi daha iyi bilirsiniz. Evlenip mutlu bir yuva kurmak istediğiniz için mi evleniyorsunuz yoksa inat olsun diye mi? Cevabınızın ilk seçenek olduğundan eminseniz ve ex kişiye karşı bir haksızlık yapmadıysanız umursamayın hiçbir şeyi. Sadece hayatınızdaki kişiyle anın tadını çıkarın.

Buradaki yorumları okudum. Bazen insan şaşıp kalıyor. Nasıl böyle empati yapmadan yorum yapabiliyorlar diye. Ben de burada soru sorma hatasına düştüm. Alaycı yorumlar yapan vasat insanları umursamayın. Sizi anlamaya çalışan ve bunu yorumlarında hissettiren insanları dikkate almak lazım. Siz kendinizi daha iyi bilirsiniz. Evlenip mutlu bir yuva kurmak istediğiniz için mi evleniyorsunuz yoksa inat olsun diye mi? Cevabınızın ilk seçenek olduğundan eminseniz ve ex kişiye karşı bir haksızlık yapmadıysanız umursamayın hiçbir şeyi. Sadece hayatınızdaki kişiyle anın tadını çıkarın.
Teşekkür ederim, ilk seçenek cevabım inanın çok istiyorum mutlu bir yuva hatta bir çocuk. Ex ile İlişkimiz sürerken tartışmalar şunlar bunlar elbette haksızlık yaptığım da oldu fakat benim için hepsi geride kaldı .

Kızlar 6 yil süren bir ilişkim vardı..
Normalde de tarismali olan ilişkimiz aile sorunları , onun iş bulamaması , askerlik derken sanırım zaman da tüketmiş aramizdakileri bitti .
Yaklaşık 6 ay sonra biriyle tanıştım ve ilişkim başladı şu an bir yıldır ilişki yaşıyoruz . Yani ayrilali bir buçuk yıl olmuş evlilik kararı aldım nasipse önümüzdeki yaza evleniyorum. Fakat size danışmak istediğim konu şu ki sizce hızlı mi davranıyorum yas süresi daha fazla mi olmaliydi , bu durum eski iliskimdeki insani kötü etkileri duyduğunda. Ah almak istemiyorum . Şu an yaptığım eylem aldığım karar belki de onun ahi olarak hayat karşıma çıkardı diyorum bilmiyorum evleneceğim kişiyle aramda huzur sevgi var aşk yok karakter olarak bana çok gamsız duygusuz geldiği zamanlar da oluyor kafam karışıyor bazen. Ama artık aile kurmak çocuğum olsun o kadar istiyorum ki bu yola girmemde bu sebepler de çok etkili yeni bir insanın huyuna alisirken bunları hissetmem belki de normaldir bilmiyorum
Çok erken evlilik kararı için sakın !! Önümüzdeki yaz nişan yapın ondan 1 sene sonra da nikah olabilir 1 senede kimseyi tanıyamazsınız

X