Saç Uzatma Yöntemleri uzatma işlemi başarılı:))

Canım, bitki suları benimde saç uçlarımı kurutuyor maalesef, bazı saç tiplerine uygun olmuyor bu yüzden... Şampuan için bütçen nedir? Bunu söylersen sana daha iyi yardımcı olabiliriz. Ayrıca sadece şampuan değil sana iyi de bir saç kremi lazım gibi...

Canım ben keratin tedavisi görüyorum 3 ayda bir.Kuaförüm saç kremi kullanma iyi bir şampuan bul kendine dedi.30 liraya kadar verebilirim yağlarla birlikte saçıma aylık 50 gidio masallah :KK1:

Canım ben keratin tedavisi görüyorum 3 ayda bir.Kuaförüm saç kremi kullanma iyi bir şampuan bul kendine dedi.30 liraya kadar verebilirim yağlarla birlikte saçıma aylık 50 gidio masallah :KK1:

Kuaförün belli ki şehir efsanelerine inanan bir arkadaş, tam tersi saç kremi kullan, burun-çene hizasının altındaki kısımlara az miktar sür ve durula... Saç kremi saçın ph ının düşürülüp saçın daha dayanıklı olmasına sebep olur. Şöyle ki;

Diyelim saçına açma işlemi uygulandı saçların yumuşadı lastikleşti vs bunun sebebi saç phsinin yükselmesi ortalama ph 13

İyi bir şampuan kullandığında bu ph 11 e düşer

Saç kremi bunu ph 9 a çeker

Üzerine bir de saç maskesi veya ürün kullanırsan saçların sağlıklı olmaya yaklaşır. Aynı zamanda saç kremleri saçtaki statik elektrik yükünün azaltılmasını sağlar bu sayede saçlar daha az hasara maruz kalır. Bu yüzden sen sen ol kullan. Şampuan için biraz beklersen br araştırma yapacağım senin ve diğer bir arkadaşımız için...

Kuaförün belli ki şehir efsanelerine inanan bir arkadaş, tam tersi saç kremi kullan, burun-çene hizasının altındaki kısımlara az miktar sür ve durula... Saç kremi saçın ph ının düşürülüp saçın daha dayanıklı olmasına sebep olur. Şöyle ki;

Diyelim saçına açma işlemi uygulandı saçların yumuşadı lastikleşti vs bunun sebebi saç phsinin yükselmesi ortalama ph 13

İyi bir şampuan kullandığında bu ph 11 e düşer

Saç kremi bunu ph 9 a çeker

Üzerine bir de saç maskesi veya ürün kullanırsan saçların sağlıklı olmaya yaklaşır. Aynı zamanda saç kremleri saçtaki statik elektrik yükünün azaltılmasını sağlar bu sayede saçlar daha az hasara maruz kalır. Bu yüzden sen sen ol kullan. Şampuan için biraz beklersen br araştırma yapacağım senin ve diğer bir arkadaşımız için...

Tamam ozaman bekliyorummmmm..:KK16: birde loreal in profesyonel serisini çok iyi diyolar sadece kuaförlerde satılan şampuan ve saç kremi.ıkısı ne 140 lira dıyolar o seriyi de bi arastırırmısın :KK30:

kızlar ben revox at kuyruğu şampuanı kullanıyorum herkes bakıp cevap vermemişti:) olsun kızlar umarım bunu görüp cevap verirsiniz iki aydır kullanıyorum omuz hizasındaki saçlarım sırtıma kadar geldi 5-6 cm uzarsa belimde olacaklar:)) tavsiye ederim benim saçlarm kıvırcık inanılmaz zor uzuyor zaten revoxu alacağınız yer size serumda verecektir serumsuz asla işe yaramaz şimdide yılan yağı aldım bu ikinci kullanışım bakalım neolacak

Canım,ne kadar tebrik etsem azdır.
Ya sana zahmet olmassa bir resmini çeker misin saçlarının meraktan bayılmak üzereyim,ona göre bende kullanacağım,Allah Rızası için canım lütfen. :26:

Bende Bugun bemiks aldim elimde mecitefendi karisim yagi var onunla bir denicem ...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu şampuanın adını İnstagram'da severek takip ettiğim bloggerlardan Nimo Stylo'nun paylaşımında görünce araştırmaya başladım.
Saçlarım bu aralar fazlaca dökülüyor ve gerçi biraz da kansızlık var dökülme sebeplerinden birisi de bu ama yinede dökülmeyi engelleyen, cılız saçlarımı gürleştiren bir şampuan fena olmaz.
Gerçi saçlarım geçen seneye göre biraz daha iyi çünkü sls, petrolium, paraben vb. zararlı maddeler içeren şampuanları kullanmayı kestim Organix kullanmaya başlayınca biraz daha saçlarım canlandı.
Bu yılın başında kansızlık problemim başlayınca saçlarım dökülür oldu valla bu şampuandan memnun olan varsa bende alıp denemek istiyorum.
Saçlarıma haftada 1 veya 2 kez maske yaparım, her banyo sonrası mutlaka argan yağı sürerim ama dökülmemesi ve hızlı uzaması için birşey bulamadım bu şampuanı duyunca acaba cidden işe yarıyor mu diye düşündüm.
Umarım diğer alıp kullananlar yorumlarını yazarlar...

Şampuanı alıp kullandım ve deneyimimi paylaşmak istedim arkadaşlar.Herkesin saç tipi için uygun olmayabilir ama uzatma etkisi var .Memnun kalmadıysanız bu atkuyruğu bitkisinide çay gibi demleyip saç diplerinize uygulayabilirsiniz.Saç tellerini kalınlaştırdığı için kuruduğunu ve sertleştirdiğini düşünebilirsiniz ama saç uçlarına uyguladığınızda saç kremi kullanırsanız bu problemde ortadan kalkar..Saç bakımı hakkında her türlü bilgi ve tecrübemi paylaşmak için buradayım sevgiler :)

Arkadaşım reklam yapıp bu işten para kazandığımı nereden biliyorsun.Bende çoğu ürünü aldıktan sonra yorumlara bakıyorum bu siteden.Alın bunu kullanın mucizeler yaratıyor diyebilirdim reklam yapıyor olsam..Aynı ürünü bitki olarak aktardan alıp kullanın faydası var ben buna yönelik açıklama yaptım.Miktarına göre iki, üç lira birşey harcamış olursunuz.Kullanıp kullanmamak size kalmış.

watsons da varmış ürün.. arkadasım şimdi geldi söledi yengesi kullanıomus kücük şişesi 30-35 tl dedi .. cok memnun kalmıs yengesi ..
bızde alıp deneyeceğiz bakalım :) ewdeki şampuan bi bitsin ama :)

watsons da varmış ürün.. arkadasım şimdi geldi söledi yengesi kullanıomus kücük şişesi 30-35 tl dedi .. cok memnun kalmıs yengesi ..
bızde alıp deneyeceğiz bakalım :) ewdeki şampuan bi bitsin ama :)
Küçük şişesi 30,35 tl çok pahalı bence,almak isterdim ama 30 tl de bi şampuana veresim gelmiyor açıkçası,eda taşpınarınki daha ucuz belki ondan alabilirim ama revox pahalı geldi gözüme,tabi alanlara bişey demiyorum,bu benim tercihim sadece:KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:

Merhaba arkadaşlar ben de dün gratisten revox un tüm saç tipleri için olanı aldım. Saçlarıma fön, düzleştirici vs pek fazla uygulamıyorum ve boya da yok.O yüzden çok sağlıksız sayılmaz ama yazdan beri kırıklarını aldırmadığım için uçları biraz yıpranmış durumda. Onu da urban naturals ın sıvı saç kremiyle onarmaya çalışıyorum birazcık işe yaradı galiba. revox tan önce urban naturals kullandım yeşil olanı ama çok yağlandırdı saçlarımı. Ondan önce de bebek şampuanı kullandım 1 sene kadar. Şimdi saçlarımı uzatmak istiyorum ve dökülmesi de arttı gibi hissettim. Öyle olunca da indirimde görünce alayım dedim. Kullandıktan sonra yorumları bir iki haftada bir yazmaya çalışırım:KK5:

Merhaba arkadaşlar ben de dün gratisten revox un tüm saç tipleri için olanı aldım. Saçlarıma fön, düzleştirici vs pek fazla uygulamıyorum ve boya da yok.O yüzden çok sağlıksız sayılmaz ama yazdan beri kırıklarını aldırmadığım için uçları biraz yıpranmış durumda. Onu da urban naturals ın sıvı saç kremiyle onarmaya çalışıyorum birazcık işe yaradı galiba. revox tan önce urban naturals kullandım yeşil olanı ama çok yağlandırdı saçlarımı. Ondan önce de bebek şampuanı kullandım 1 sene kadar. Şimdi saçlarımı uzatmak istiyorum ve dökülmesi de arttı gibi hissettim. Öyle olunca da indirimde görünce alayım dedim. Kullandıktan sonra yorumları bir iki haftada bir yazmaya çalışırım:KK5:
Genelde o şampuanı bırakınca çok dökülme olduğunu okumuştum bıraktıktan sonraki deneyimlerinizide yazarsanız çok Mutlu olurum

Küçük şişesi 30,35 tl çok pahalı bence,almak isterdim ama 30 tl de bi şampuana veresim gelmiyor açıkçası,eda taşpınarınki daha ucuz belki ondan alabilirim ama revox pahalı geldi gözüme,tabi alanlara bişey demiyorum,bu benim tercihim sadece:KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:
Canım neden üyeliğin aktif değil

X