Saç Uzatma Yöntemleri uzatma işlemi başarılı:))

Merhaba kızlar bende yeni aldım Gratisden 39 tl şampuanı 19 tl kremi bir defa yıkadım henüz saçlarımı bakalım biraz zaman geçsin nasıl olucak şuAn saçlarım omzumda kısa bakalım..

Merhaba kızlar bende yeni aldım Gratisden 39 tl şampuanı 19 tl kremi bir defa yıkadım henüz saçlarımı bakalım biraz zaman geçsin nasıl olucak şuAn saçlarım omzumda kısa bakalım..
nasil o kadar pahaliya alabildin o sira bende aldim ikisi 35 tl idi. daha once ogx beauty mor seri kullandim cok cansiz sonuk saclarimi hacimlendirip uzatti. oda 40 tl indirimde almistim ama buvsefer revox ucuz diye onu aldim simdi kullanmaya basladim sonucu yazarim 400 ml ama bence 1 ay gidecek bi ürün. ben 2 gunde bazen gunde 1 kere yikiyorum bodrumdayim burda soguk suyla yikaniyoruz onunda saca etkisi oldugunu düşünüyorum.

Ben de bugün aldım saçlarım hiç uzamiyor gerçi bende de kansızlık demir eksikliği var bunun da etkisi olduğunu düşünüyorum ama bıktım artık saçlarımı hep aynı hizada görmekten. Ben sampuani 39tlye kremini 20 tl ye aldım biraz önce kullandım inanılmaz döküldü sacim anlam veremedim. Belki de ilk başta cansız saçları d okuyordur tamamen . Birkaç hafta kullanayim sonucu yazarım suan birşey diyemiyorum umarım uzar biran önce saclarim

ya arkadaslar ogx beuty serisinin kahverengi sac sampuan ve kremi var o inanilmaz uzatiyor. 3 ay kullanin sonucu gorun. ayrica sac kremini diplere kesinlikle surmeyin. silikon icrrir sacin yapisini korur dis etkenlere direnc saglar ama sac diplerini tikar gitmesi zordur. o yuzden diplere degdirmemeye ozen gosterin. ben saclarimi dolgunlastirmasini istedigim icin mor seriyi kullandim ve dolgunlastiriyorda.. suan revox hakkinda bilgi veremicem halen deneme asamasinda benim icin. ama ogx serisini oneririm kesinlikle ise yariyor duzenli kullanin. kucuk olduguna bakmayin uzun sure gidiyor. saclarinizi soguk suyla yikayin ve kurutmayin nemli kalsin oyle kurusuun. kuaforden ve sac boyasindan da uzak durun sabredin.

o bitkisel yaglarida kullanin. sac maskesi yapin. kiriklar icin duzenli bakim yapin saclariniza kestirmeyin. yogun kırığı olup upuzun saci olan arkadasim vardi kirigim plsa dahi 2 sene hic kuafore gitmedim dedi oda surekli sacini sari tonlarina boyar kiriklarini dert etmez. fiyatina bakmaksizin dogal icerikli özellikle sulfat icermeyen sampuan kullanin.revoc ogx ve live clean bildiklerim piyasada cok fazla dogal icerikli var aslinda. birde hindistan cevizi yag ve dax gro krem var onlari kullanin saciniza bakim yapin duzenli 3 ay sadece farki farkedersiniz 1 2 ayda oalacak is degil sadece sabir sabir sabir. birde takmayin bu kadar fazla hayatinizin bi rutini haline gelsin.

merhaba kızlar benim de saç uzama ile ilgili problemlerim vardı ve acayip bir şekilde saçlarım dökülüyordu instagramda gezinirken vusla kara sarımsak seti al diye bir sayfayı buldum kara sarımsak özlü ve şampuandan oluşan bir setmiş ilk defa duydum kara sarımsağı,sarımsağın faydalarını herkesin bildiği üzre bende biliyordum fakat bu kara sarımsak bildiğimiz sarımsaktan çok çok daha faydalıymış,bende sarımsağın faydalı olduğundan yola çıkarak bu ürünü denemeye karar verdim ve almaya karar verdim ve aldım 3 aydır kullanıyorum ürünü saçlarımdaki dökülme son buldu ve gerçekten saçlarım gözle görülür bir uzunluk sağladı kesinlikle bu ürünü denemelisiniz kızlar inanın pişman olmuyacağınız bir ürün 1 aylık kullanım için 3 adet şampuan +3 adet serum ve maske gönderdiler önerilen paket 1 aylık set bu da 179 tl şuanda uygun fiyatları eğer sizlerde bu ürüne ulaşmak istiyorsanız @vuslakarasarımsaksetial instagram sayfasından ulaşabilirsiniz mutlaka girin bi bakın

Kesinlikle keşfettiğim şimdilik en iyi marka Cabelo Lisos adamların herşeyini kullandım sanırım cok bi çeşitleri de yok gerçi şuan bi tek mor şampuanını kullanmadım sanırım onda da sarışın değilim :KK70: neyse at kuyrugu şampuanını kullanıyorum yaklaşık heralde 3 aya yakın olmuştur en güzeli saç dökülmem azaldı ona bağladım birde bilmiyorum at kuyurugu şampuanı daha önce kullandıgım bi marka vardı baya da bilindik saçımı aşır5ı sertleştirmişti hepsi böyle yapıyor falan dediler ama bunda yaşamadım yumuşacık ve güzel görünüyorlar saç uzatma etkisini bilmem ona hiç dikkat etmedim zaten çabuk uzuyor saçlarım ama baya güçlendirdi ve sağlıklı gözüküyor saçlarım beklemiyodum bukadar iyi bi sonuç

X