ÜTÜSÜZ GEZENLER TARİKATI !

Sondan bir önceki sayfaya mesaj yazmışım o zamanlar :)
Durumum zaman zaman aynı, zaman zaman düzenli.
Ama ütü masasının üstüne dizdiğim ve birkaç gündür beni bekleyen çamaşırlar gerçek 😂

Sondan bir önceki sayfaya mesaj yazmışım o zamanlar :)
Durumum zaman zaman aynı, zaman zaman düzenli.
Ama ütü masasının üstüne dizdiğim ve birkaç gündür beni bekleyen çamaşırlar gerçek 😂
O zaman onları idam etmelisin emos konuya uygun bir hareket olur 😁

Kocamın memur olmasini cok isterdim, bu ise bolca kumas pantolon ve gömlek ütülemek demekti sanırım.
Memur olamadi bir türlü, fabrikada işçi oldu.
Nasıl olsa kapıdan servise biniyorum, fabrikadaki adamlardan başkası görmeyecek diyor galiba,
benim henüz ütülemeyip beklettigim tişört ve gömlekleri giyip gidiyor. Ne kaa rahatız karı koca 😅

Kocamın memur olmasini cok isterdim, bu ise bolca kumas pantolon ve gömlek ütülemek demekti sanırım.
Nasıl olsa kapıdan servise biniyorum, fabrikadaki adamlardan başkası görmeyecek diyor galiba,
benim henüz ütülemeyip beklettigim tişört ve gömlekleri giyip gidiyor. Ne kaa rahatız karı koca 😅
Çok rahatsin o zaman 😁 ben ütü almadım mesela ütü yok evde. Söylüyorum inanmıyorlar. Hep bir alınacak ama elimiz değmiyor 🤓 kot tisort takılıyoruz zaten çok rahatsız etmiyor

Bende aynıyım fabrikaya gidiyorum diye pek ütü falan yapmam. Yaptim mi toplu katliam.

X