Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Rabbim şifa versin size,sizin için okudum:)

Sizin için okudum Rabbim sıkıntılarınızı gidersin, gönlünüzden geçenleri hayırlısıyla nasip etsin inşallah.

Benim olmasını çok istediğim, ağır ağır ama çok şükür ilerleyen bir işim var. Çok dardayım, bu iş artık son çarem, son umudum. En kısa sürede, maddi ve manevi olarak gönlümden geçen koşullarda kabul edilmeyi, hayırla olumlu sonuçlanmasını istiyorum Allah'ımdan. Allah razı olsun okuyacak arkadaştan.

Sizin için okudum Rabbim sıkıntılarınızı gidersin, gönlünüzden geçenleri hayırlısıyla nasip etsin inşallah.

Benim olmasını çok istediğim, ağır ağır ama çok şükür ilerleyen bir işim var. Çok dardayım, bu iş artık son çarem, son umudum. En kısa sürede, maddi ve manevi olarak gönlümden geçen koşullarda kabul edilmeyi, hayırla olumlu sonuçlanmasını istiyorum Allah'ımdan. Allah razı olsun okuyacak arkadaştan.
Okudum rabbim kabul etsin inşallah hayırlara çıkasınız :)

Bende hayırlısıyla evladımı sağlıkla,huzurla kucağıma alabileyim inşallah :)

M melly_mell senin için okudum Rabbim kabul etsin inşaallah . Rabbim hayırlı dualarımızı hayırlısı ile kabul etsin bu mübarek gece de inşaallah . Esenlik huzur versin içlerimize .Hakkımızda herşeyin hayırlısı nasip etsin

X