Üst kollarım inanılmaz derecede yağlı kas gibi görüntüsü var 😞😞😞 nasıl gitcekk

Atesbocegiiii

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2022
933
238
Selam kızlar aslında ergenlik zamanlarından beri kendimi tanıdım taniyali üst kollarım aşiri kilolu. Yani tamam vücudum da kilolu ama vücuduma göre aşırı abes duruyor. Mesela üstüme olan bir tunik vücudu oluyoe fakat kollar patlicak gibi ve erkek gibi kas gibi duruyor. Hani normalde yağli olsalar bile şişik durmaz benim tanıdığım kilolu insanlarda gördüğüm yayılmış oluyor.benim ki kas yapmışım gibi dışarı fiskirmis oluyor ve aşırı çirkin duruyor şuan evet kiloluyum 80 kiloyum ondan diyeceksiniz ama ben 60 kiloyken de en kilolu yerim kollarımdi. Zayıflayinca bile ordan gitmiyo çok psikolojim bozuldu kızlar napcam

Merhaba,
öncelikle eğer çok hamur işi ve şekerli gıdalar, gazlı içecekler tüketiyorsanız onlardan vazgeçmelisiniz, hem kilo vermek hem de kollarınızı inceltmek için sağlıklı ve dengeli beslenmeyi hayat felsefesiniz yapmanız gerekiyor, fastfood, hazır paketli gıdalar da tüketilmemeli, bol bol su içmelisiniz ve mutlaka spor yapmalısınız.

Youtube’da aratırsanız mutlaka kendinize uygun kol inceltici hareketleri içeren videolar bulursunuz, kol inceltme hareketlerini düzenli yaparsanız birkaç aya kadar gözle görülür bir fark yarattığını görürsünüz.

Kol çalışman lazım ama tek başına yeterli olmaz.
Hiç bir bölgeyi sadece o bölgeyi çalıştırarak eritemezsin .
Kardiyo da yapman gerek aynı zamanda

Bende de ayni sorun oldu. 15 yasimda basladi,26 yasima kadar. Once 14 kilo verdim, sarkti. Spora basladim klasik herkes yarasa gibi agirlik kaldir gider dedi. Baktim kaslanip kalinlasiyor ve alt sarkiklar gitmiyor igrencti. Sporu aninda kestim. Bekledim inmesini. Sonra kol germe ameliyati... Baska cozumu yok. Tecrube konusuyor. Once icindeki yağ tamamen bosalicak,deri kalicak. Sonra kesilecek.

Bende de ayni sorun oldu. 15 yasimda basladi,26 yasima kadar. Once 14 kilo verdim, sarkti. Spora basladim klasik herkes yarasa gibi agirlik kaldir gider dedi. Baktim kaslanip kalinlasiyor ve alt sarkiklar gitmiyor igrencti. Sporu aninda kestim. Bekledim inmesini. Sonra kol germe ameliyati... Baska cozumu yok. Tecrube konusuyor. Once icindeki yağ tamamen bosalicak,deri kalicak. Sonra kesilecek.
Yağlı ve kiloluyken yapılmaz mı ki

X