Üst göz kapağı estetiği🙋🏻‍♀️

Tugbaklinikdestek

Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2021
5
3
36
Üst göz kapağı ameliyatı olanlar lütfen bana yardımcı olur musunuz?
1)Kaçıncı gün banyo yaptınız?
2)Dikiş izlerinin geçmesi için ne kullandınız?
3)Ne zaman makyaj yapmaya başladınız?
4)Veee en ÖNEMLİSİ tam olarak ne zaman iyileşip şeklini aldı.?
Teşekkürler

Üst göz kapağı ameliyatı olanlar lütfen bana yardımcı olur musunuz?
1)Kaçıncı gün banyo yaptınız?
2)Dikiş izlerinin geçmesi için ne kullandınız?
3)Ne zaman makyaj yapmaya başladınız?
4)Veee en ÖNEMLİSİ tam olarak ne zaman iyileşip şeklini aldı.?
Teşekkürler
-Banyoyu yüzüme su getirmeden hep yaptım.Saclar arkaya atılıp yıkanabilir..

-Contratubex jel(ameliyattan 20 gün sonra basladim

-15.günden sonra basladim

-Sürec tam olarak 3 ayda tamamlaniyor.

Ameliyat olali 3 hafta oluyor hala şiş var gözümde batıyor dikiş izleri duruyor dermatex verdi doktor. Diğer kremler sürülebilir mi zararı var mı
Bana da dermateks verdi ama benim dikişlerim daha alınmadı nasipse pazartesi günü dikişlerden sonra kullanmaya başlicam ama dikişlerim acayippp kaşınıyor

Bakışlarım değişti sanki üzgün üzgün bakıyorum. Kaşlarım aşağı düştü. Dikis izi icin kantoran yagi kullanabilir miyiz doktora dikisleri adirmaya gittiginizde sorabilir misiniz
sizede gecmis olsun :KK200: siz kime oldunuz? Bu arada bunun olusmamasi icin, alinabilecek önlemler beraberinde kücük ameliyatlar var, doktorunuz bilgilendirmedimi ?

Merhaba
Bandajları ıslatmayacak sekilde dus alabiliyorsanız bir kısıt yok.
Ben 3 gün sonra kontrole gitmeden önce ilk dusa girmiştim.
7. Gün dikişlerim alındı, gizli dikiş yapıldı.
Hızlı iyileşme icin hem gizli hem de alınan dikiş önemli.
Suan bile izim cok belirsiz, henüz bunun icin krem kullanmadım. Doktorum da gerek yok dedi iyileşme sürecinde belirginleşirse contatubex iz icin iyi bi krem.
Benim dikişlerimde hiç kasınma vs olmadı. Suan 10. Günüm sadece dikiş kısmı sert ve onun altındaki kısımda daha cok ödem var daha tam oturmadı. Onlarda inince aslında nasıl olacagını anlayacagım sanırım suan bir asimetri ya da kapanma sorunu yok. Umarım sizinde istediğiniz gibi geçer 😍

Bakışlarım değişti sanki üzgün üzgün bakıyorum. Kaşlarım aşağı düştü. Dikis izi icin kantoran yagi kullanabilir miyiz doktora dikisleri adirmaya gittiginizde sorabilir misiniz
Nasil oldunuz simdi. Benimde 35 gun oldu kizarikliklar, scarlar morluklar gecmedi biri buyuk biri kucuk iyilestikce de gozlerim ice cokuyor yaptirdigim icin o kadar uzgunum ki

Merhaba
Bandajları ıslatmayacak sekilde dus alabiliyorsanız bir kısıt yok.
Ben 3 gün sonra kontrole gitmeden önce ilk dusa girmiştim.
7. Gün dikişlerim alındı, gizli dikiş yapıldı.
Hızlı iyileşme icin hem gizli hem de alınan dikiş önemli.
Suan bile izim cok belirsiz, henüz bunun icin krem kullanmadım. Doktorum da gerek yok dedi iyileşme sürecinde belirginleşirse contatubex iz icin iyi bi krem.
Benim dikişlerimde hiç kasınma vs olmadı. Suan 10. Günüm sadece dikiş kısmı sert ve onun altındaki kısımda daha cok ödem var daha tam oturmadı. Onlarda inince aslında nasıl olacagını anlayacagım sanırım suan bir asimetri ya da kapanma sorunu yok. Umarım sizinde istediğiniz gibi geçer 😍
Kime ameliyat oldunuz acaba

İzmirde olmayi dusunuyorum onerebileceginiz doktor var mı acaba
Slm bende İzmirde guvenebilecegim bir doktor arıyorum.Siz yaptirdiniz mi
Hayir yaptirmadim ama suan ust goz kapagindansa browlift yaptirmayi dusunuyorum bu ay Mustafa Yazır bey e
Tabii o yöntem göz kapağı fazla düşmemişse işe yarar.Mustafa bey göz kapağı ameliyatı yapıyor mu?Iyi bir doktor mu?Araştırdınız mı?

Slm bende İzmirde guvenebilecegim bir doktor arıyorum.Siz yaptirdiniz mi

Tabii o yöntem göz kapağı fazla düşmemişse işe yarar.Mustafa bey göz kapağı ameliyatı yapıyor mu?Iyi bir doktor mu?Araştırdınız mı?
Evet goz kapagi da yapiyor ben burun ameliyati ve bisektomi oldum 18 kasimda suanlik memnunum ilgili bi doktor arastirin isterseniz

X