Unutulmayan mesajlar 😹

Yine birileri sürtünme kuvvetini hafife almis

Kızlar forumda uyelerin attığı unutamadiginiz insani dumur eden yorumlar varmi? Her kesimden her cesitten her dusunceden kadınların ve aramiza kadin gibi karisan abilerin sizleri güldüren sasirtan yorumlarini bekliyorum sizlerden 😹😹
Mesela ben gebelik bolumunde bir uyenin su mesajına cok sasırmistim;
Selam kizlar normalde reglim 3 gun surer ama bu sefer 6 gun sürdü sizce hamile olabilirmiyim?
😹😹😹 evet bacım kesin hamilesin gsgsgs
Hay Allah, iyi ki sazan gibi atlamadan 1-2 yoruma bakmışım 😬 tüm ilişki ağlarımı düşünüp bugüne kadar bana atılan en garip mesajı seçmeye çalışıyordum oysa ki o esnada 😂 asrın lapini ve ifşacısı olmam an meselesiymiş 🤭

Benimde aklımdan hiç çıkmayan konu kayınannem gözlerini bana belerterek cık cık dedi, yeni hamileyim bebeğime hava aldırmaya balkona çıkardım, eşime kinoalı çay yaptım karnımı tutarak kayınanneme ayakkabılarını vermek için yere eğildim, anniş seni seviyoreeeee çok gülmüştüm bu konu sahibine 😁😁😁

Benimde aklımdan hiç çıkmayan konu kayınannem gözlerini bana belerterek cık cık dedi, yeni hamileyim bebeğime hava aldırmaya balkona çıkardım, eşime kinoalı çay yaptım karnımı tutarak kayınanneme ayakkabılarını vermek için yere eğildim, anniş seni seviyoreeeee çok gülmüştüm bu konu sahibine 😁😁😁
🤣🤣🤣 bebegine hava aldirmaya cikmasi 🤣

Allah belani vermesin yaaa sicrayan sperm ne ya😂😂😂😂
Gecen instagramtv ye boyle bi sey yuklenmisti sperm sicriyor sonra buyuyor sonra canavara donusuyor agshahahhaha

esim basladi sonra onlar benim ailem nasıl böyle bisey söylersin nasıl böyle birşeyi bana söylememelerini beklersin falan diye
ben tabi cok kotu oldum ne oldugunu o esnada anlamadim karnimi tutarak odama gectim ve aglamaya basladim 10 15 dakika bekledim bizimki hala gelmedi kizlar bu durum yeni oldu daha hevesim kursagimda kaldi ya bebegime zarar gelmesin yeter ben her zorluga gogus gelmeye hazirim ama kayinvalide ve gorumcemin yaptigina inanamiorum ben halbusi daha gelmeyin falan dememistim bile karnimda kurdelemle odamda kaldim oyle
Senide unutmayacagim kurdelalı bayann🤣

X