Gelin Makyajı ünlülerin vücudundaki pırıltıyı nasıl yapıyorlar?

melek2000

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2011
170
1
arkadaşlar ünlüler sahnede omuzları kolları dekolteleri hafif bronz parlıyor..hangi marka krem ya da pudra ya da her neyse nedir bilen var mı yada kullanan var mı?

evet yaa bunu bende cokk merak ediyorum.. bilen arkadaslar varmii acabaa??????

ben gecen sene sprey aldim boyle hafif simli vicuda sikiyorsun ve hafif simli gorunuyo ama boyle kalici degil hemen gidiyo. unlulerin ki boyle cok daha guzel ve sanki ince corap giymis gibi.

kremleri var... bende de bodyshoptan aldığım ışıltı pudra var. sadece ışıltı veriyor..
ışık vurduğu zaman parlıyorum=)

watsons da sprey var vücut spreyi genelde dekolteye kullanıolar parlıo elmas gbi uzaktan :KK70:

aradıgın bir çok marka var içinde eger yakınlarında alışveris merkezleri varsa bir bak derim !!!!!

bazısı da toz pudra şeklinde ama içinde simler var aynı zamanda ışıl ışıl minik simler var içinde

işin açığı denemek ve de yanılmak istemiyorum 2 tane aldım istediğim sonuca ulaşamadım..o yuzden tam isim ve marka istiyorum

canım sen vatsaonsa git ordan herhangi bi görevliye söle o sana gösterir hatta testerlleri var ordan bakarsın artık

Avon'un var, vücut kremi olarak, simli. Sürüyorsun pırıl pırıl parlıyorsun tatlım:KK34:

golden rosenin roll on'lu simleri var vücut için ben ve bir arkadaşım ve ben kullandık ama gecenin sonuna doğru sanki o pullar siyah noktalar gibi göründü bende altın rengi arkadaşımda kırmızısı vardı

arkadaşlar ünlüler sahnede omuzları kolları dekolteleri hafif bronz parlıyor..hangi marka krem ya da pudra ya da her neyse nedir bilen var mı yada kullanan var mı?

Eğer bronzluk istiyorsan Garnier marka bronzlatıcı krem var hemde simli çok hoş duruyor yazın bacaklarıma hafif bronzluk versin diye kullanmıştım. Ama dikkatli şekilde eşit sürmen gerek.

X