Ünlü tiyatrocu Cezmi Baskın'dan Kürdistan çıkışı!

bulca

Gönül almayı bilmeyene ömür emanet edilmez.Mevlana
Pro Üye
28 Ocak 2009
33.280
52.962
[h=2]Türkiye`de politik tiyatronun önemli isimlerinden biri olan Cezmi Baskın, "Aykırı Sorular"a konuk oldu.[/h]
d1c_ca85d.jpg

REKLAMLAR
Share on facebo

10.01.13 10:30 | 1077 kez okunduAnadilde eğitimin, Türkiye`de yaşayan herkesin bir hakkı olduğunu dile getiren Cezmi Baskın; "Başbakan'ın Kürt sorununa yaklaşımı bir oy kapma amacı güdüyor. Ben bu yüzden kendisini samimi bulmuyorum ve desteklemiyorum" dedi.

Baskın, "Söylenenler yapılsa Kürdistan`a yatırım artacak mı? Kürdistan diyorum, bu bile sorun haline getiriliyor. Tabulardan kurtulmamız gerek" diye konuştu.

İzlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

sacitaslan.com

[h=1]ÜNLÜ SANATÇI CEZMİ BASKIN'DAN ŞAŞIRTAN "KÜRDİSTAN" ÇIKIŞI[/h][h=2]Enver Aysever'in sunduğu "Aykırı Sorular"a katılan sanatçı Cezmi Baskın'dan çok tartışılacak sözler[/h][h=3]
728_89521.jpg
CNNTÜRK ekranlarında izlenen Enver Aysever'in sunduğu "Aykırı Sorular" programında gündeme dair açıklamalarda bulunan ünlü tiyatrocu Cezmi Baskın, "O bölgenin ismi Kürdistandır, oradaki halk da Kürt halkıdır" dedi.

Türkiye'de politik tiyatronun önemli isimlerinden biri olan Cezmi Baskın, "Aykrı Sorular"a konuk oldu.

Baskın, "Söylenenler yapılsa Kürdistan'a yatırım artacak mı? Kürdistan diyorum, bu bile sorun haline getiriliyor. Tabulardan kurtulmamız gerek" diye konuştu.[/h]
ÜNLÜ SANATÇI CEZMİ BASKIN'DAN ŞAŞIRTAN "KÜRDİSTAN" ÇIKIŞI - Televizyon - MedyaRadar

Cezmi Baskın' ın ırkçı olduğunu bilmezdim öğrendiğim iyi oldu.oradaki halkın tamamı Kürt değildir içlerinde Zazalar,Türkmenler,Bulgar göçmenleri, Süryaniler,Ermeniler de vardır bu kadar kozmopolit bir coğrafyaya 'oradaki halk Kürttür orası da Kürdistan' dır '' demek cehalet ve ırkçılıktan öteye gidemez kusura bakmasın

Son düzenleme:
Cezmi Baskın' ın ırkçı olduğunu bilmezdim öğrendiğim iyi oldu.oradaki halkın tamamı Kürt değildir içlerinde Zazalar,Türkmenler,Bulgar göçmenleri, Süryaniler,Ermeniler de vardır bu kadar kozmopolit bir coğrafyaya 'oradaki halk Kürttür orası da Kürdistan' dır '' demek cehalet ve ırkçılıktan öteye gidemez kusura bakmasın

Kürt,laz,çerkez ne olursa olsun; cebinde Türkiye Cumhuriyeti nufus cüzdanı taşıyan herkes Türk'tür.
Elbete ki kimsenin ölmesini istemiyorum. Ama karakolu basan ödüllendirilirken, karakolu koruyanın cezalandırılması bana acı geliyor

[h=1]ÜNLÜ SANATÇI CEZMİ BASKIN'DAN ŞAŞIRTAN "KÜRDİSTAN" ÇIKIŞI[/h][h=2]Enver Aysever'in sunduğu "Aykırı Sorular"a katılan sanatçı Cezmi Baskın'dan çok tartışılacak sözler[/h][h=3]
728_89521.jpg
CNNTÜRK ekranlarında izlenen Enver Aysever'in sunduğu "Aykırı Sorular" programında gündeme dair açıklamalarda bulunan ünlü tiyatrocu Cezmi Baskın, "O bölgenin ismi Kürdistandır, oradaki halk da Kürt halkıdır" dedi.

Türkiye'de politik tiyatronun önemli isimlerinden biri olan Cezmi Baskın, "Aykrı Sorular"a konuk oldu.

Baskın, "Söylenenler yapılsa Kürdistan'a yatırım artacak mı? Kürdistan diyorum, bu bile sorun haline getiriliyor. Tabulardan kurtulmamız gerek" diye konuştu.[/h]
ÜNLÜ SANATÇI CEZMİ BASKIN'DAN ŞAŞIRTAN "KÜRDİSTAN" ÇIKIŞI - Televizyon - MedyaRadar

Bir ülkede küçük insanlar büyük göle ermeye başlamışsa; o ülkede güneş batıyor demektir.

Kürdistan Diyen Diller Kopsun... Bu Vatanın ekmeğini suyunu havasını soluyupta Nankörlük eden herkes Aşşağılıktır.!

nankörlüğün tanımı bu olsa gerek! Burası Türkiye Cumhuriyeti ve ebedi olarakta bu böyle kalacak! istemeyenler defolup gitsin, tabii Türkiye'de buldukları şartları başka bir yerde bulabileceklerse..yediğin kaba tükürme gün gelir o kaba muhtaç olursun! En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
birde gerçekten Hükümete yazıklar olsun, bunların böyle havlamasının tek sorumlusu saçma sapan politika güden Sayın Erdoğan'a:KK47: resmen kendilerine muhatap edindiler..o kim ki sen onu dinleceksin sen kürt halkın makul isteklerini yerine getiriyor musun, evet! aç mı bırakıyoruz, sussuz mu birakıyoruz ki nankörlük yapıyorsun..Asla desteklemiyorum,desteklemeyeceğim de!

X