Umudunu kesmeyen anne adayları paylaşımlarınızı bekliyorum

E

EU1

Ziyaretçi
Slm kızlar... ben 3 yıllık evliyim ve nerdeyse 9 aydır bebek özlemindeyim.. Bu süreçte neler yaptım nelleerrr.. ama halen umutluyum bir gün bende ve umutla bekleyen herkeste anne olacak.. hadi gelin hissettiklerimizi çabalarımızı yaşadıklarımızı paylaşalım.. Bu topic uğurumuz olsun.. Listemizi yapalım bildiklerimizi yaptıklarımı paylaşalım..

konu başlığı çok güzel canım. babam hep der, insan umutsuz yaşayamaz.2,5 yıllık evliyim hiç korunmadık çünkü pco var.1 aydır tedavi görüyorum.adet tarihim 2 gün geçti.geçen ay 23 ünde oldum bu ay 21 inde olmam gerekir diyorum.olmadım hala.fazla umut yok ama beklemedeyim.

hoşgeldin canımm... bakarsın topicim sana uğur getirir ve ilk hamişimiz sen olursun inşallah..umut yok deme lütfen...pcolu olunca normalde 30 günden fazlamı adet görüyorsunuz..

bende 5yıldır istiyorum allahtan umut kesilmez bizde hiç korunmadık 1aşılama yaptırdım tutmadı ameliyat geçirdim açık daha saysam yaptıklarımı sayfa almaz ben burda keseyim allah herkese bana da evlat nasip etsin inşalah ......................

nagihancım inşallahh olacak.. sorun varmıydı peki.. gerçekten bazen sadece psikolojik oluyor.. destek almak lazım destek olmak lazım birbirimize.. yazını okuyunca bana çok umutsuz gibi geldin..:teselli:

Biraz toplaşsak kaynaşşak bismillah diyip uğurlu listemize başlıyacaz. :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:

selamlar... herkese ve kendime duacıyım..

allah isteyen herkese versin inşallah meleğini.

bir de televizyonlarda görünce, çocuğunu dövenleri, yakanları, işkence yapanları... televizyondan onları çekip gırtlaklarını sıkasım geliyor.

selam kızlar bende bu sabah bebeğimi düşürdüm ama zaten daha çok küçüktü.3 gün sürdü sevincim...2 haftalık bir bebekti...ama umudumu kaybetmicem üzülmeyeceğim kendime söz verdim.
birde doktoruma bir daha regl tarihim 1 hafta geçmeden test yapmayacağıma söz verdim.yapmasaydım hiç haberim bile olmayacaktı hamilelikten ve üzülmeyecektim...
sevgiler...

selamlar... herkese ve kendime duacıyım..

allah isteyen herkese versin inşallah meleğini.

bir de televizyonlarda görünce, çocuğunu dövenleri, yakanları, işkence yapanları... televizyondan onları çekip gırtlaklarını sıkasım geliyor.

hoşgeldin yalelcim.. inan bende senin gibiyim.. tv kapatasım geliyor içim yanıyor resmen.. keç yıllık evlisin canım ne zamandır istiyorsun..

selam kızlar bende bu sabah bebeğimi düşürdüm ama zaten daha çok küçüktü.3 gün sürdü sevincim...2 haftalık bir bebekti...ama umudumu kaybetmicem üzülmeyeceğim kendime söz verdim.
birde doktoruma bir daha regl tarihim 1 hafta geçmeden test yapmayacağıma söz verdim.yapmasaydım hiç haberim bile olmayacaktı hamilelikten ve üzülmeyecektim...
sevgiler...

çookkk geçmiş olsun canımmm:teselli: inşallah rabbim tekrardan sana o mutluluğu yaşatır ve bebişin bu sefer sana sıkı sıkı tutunur... a.s.

sağol esraacımmm..evet kısmet böyleymiş...üzülmek yok kendime söz verdim..herkesi bebeklerine sağlıkla kavuştursun alahım.

sağol esraacımmm..evet kısmet böyleymiş...üzülmek yok kendime söz verdim..herkesi bebeklerine sağlıkla kavuştursun alahım.

bende söz verdim kendime 1 hafta geçmeden test yapmıyacam.. bugün hasta olmam gerekiyor sancım felan var ama daha olmadım... tedavi felan oldunmu aşılamayla veya tüp bebeklemi oldu yoksa normal yollamı hamile kaldın canım..

nagihancım inşallahh olacak.. sorun varmıydı peki.. gerçekten bazen sadece psikolojik oluyor.. destek almak lazım destek olmak lazım birbirimize.. yazını okuyunca bana çok umutsuz gibi geldin..:teselli:

sorunları hallettik canım ama olmuyor buda sitrese bağlı buay kendimi salacağım düşünmüyeceğim çünki canım sağ sağlığım yerinde olsun allah eşime sağlık yuvamdan huzuru eksik etmesin gerisi gelir benim tüplerimin 2side tıkalıydı kisler vardı açık ameliyat oldum çok şükür açıldı 2 seneyi geçti ameliyat olalı 2ci kez hgs çektirdim acaba tekrar tıkandımı diye açık hayırlısı olsun tamamaya çalışıyorum saçkıran oldum kafam sitresten kilo almaya başladım engelliyemiyorum olacak ben ona inanıyorum inciryaptım geçen ay olmadı hastalanırsam tekrar başlkıyacağım incire

esramcım
topiğin hayırlı olsun:))umarım herkese uğurlu gelir
bende 1,5 yıllık evli olup 5 aydır çalışıyoruz ama TIK yok maalesef
ilk 3 ay gecem gündüzüm nasıldı bir ben bilirim bir Allah
şuanda artık sallamıyorum:)))ne belirti ne birşey...artık takılın bana yaşayın hayatı gibi birşey oldum yani:)))
bendeerken olmasına rağmen hormon tahlilimi yaptırdım temiz çıktı
eşim spermiyograf tahlilini yaptırdı onda da şekil bozukluğu çıktı
çok mühim birşey değil vitamin kullanacak
tek sorun 1 sene sürmesi gebeliği çok engellemez ama az da olsa etkiler diyorlar
bu arada 6.ayıma girdiğimde hamile kalmazsam rahim filmini de çektireceğim(erken denilip bana kızmalarına rağmen)
ayy hayat hikayesi gibi yazmışım valla:))))
sizi de sıktım nys kızlar Allah inş en kısa zamanda hepimize tatlı mı tatlı bebekler verir de fotolarını buraya koyarız

Slm kızlar... ben 3 yıllık evliyim ve nerdeyse 9 aydır bebek özlemindeyim.. Bu süreçte neler yaptım nelleerrr.. ama halen umutluyum bir gün bende ve umutla bekleyen herkeste anne olacak.. hadi gelin hissettiklerimizi çabalarımızı yaşadıklarımızı paylaşalım.. Bu topic uğurumuz olsun.. Listemizi yapalım bildiklerimizi yaptıklarımı paylaşalım..

öncelikle topiğin hayırlı olsun..ben yaklaşık 7 yıllık evliyim. 4 yılkorunmanın ardından çocuk istedik olmadı. 3 yıl yaptırmadığım kontrol kalmadı. neyle mücadele ettiğimi dahi bilmiyorum.yumurtlamam normal. hormon değerlerim normal.. tüplerim açık. kist yok. adetler düzenli..eşimin tahlilleri normal.. herşey anormal derecede normal anlayacağın. tabi olmayınca tüpü denedik şıp diye tuttu ilkinde malesef 5 aylıkken kaybettim. şimdi doğal yoldan olması için deniyoruz. hatta nisanda tekrar tüp bebek denemek için gittiğimizde doktor bile bir sorun olmadığı için zaman verdi.işte böyle.. inatla bir gün anne olacağım diyorum ve asla pes etmiyotum..:emir_bebek:

bu arada deneyimlerime dayanarak şunu söyleyebilirim kesinlikle hangi
yöntem olursa olsun asla uzun süre korunmayın. ve 1 yıl denemenin ardından bebeğiniz olmuyorsa mutlaka gerekli tetkikleri yaptırın....

hoşgeldin canımm... bakarsın topicim sana uğur getirir ve ilk hamişimiz sen olursun inşallah..umut yok deme lütfen...pcolu olunca normalde 30 günden fazlamı adet görüyorsunuz..

2-3 ayda bir adet oluyordum.geçen yazdan aralık ayına kadar 6 ay düzenli adet oldum.tamam bebiş olacak galiba derken check up yaptırayım dedim.ordada safra kesemde taş çıktı.aralık ayında ameliyat oldum.o zamandan beri yine düzensiz olmaya başladım. 14 şubatta ve 23 nisanda adet oldum. sevgililer günü ve çocuk bayramı kutladık kırmızılarla :KK70:
inşallah uğurlu gelir canım.19 mayısıda atlattık inşallah adet olmam hamile olurum.allahmı söyletti yoksa :CüvCüv:delikafadulden

sorunları hallettik canım ama olmuyor buda sitrese bağlı buay kendimi salacağım düşünmüyeceğim çünki canım sağ sağlığım yerinde olsun allah eşime sağlık yuvamdan huzuru eksik etmesin gerisi gelir benim tüplerimin 2side tıkalıydı kisler vardı açık ameliyat oldum çok şükür açıldı 2 seneyi geçti ameliyat olalı 2ci kez hgs çektirdim acaba tekrar tıkandımı diye açık hayırlısı olsun tamamaya çalışıyorum saçkıran oldum kafam sitresten kilo almaya başladım engelliyemiyorum olacak ben ona inanıyorum inciryaptım geçen ay olmadı hastalanırsam tekrar başlkıyacağım incire

bende 2 ay önce saçkıran oldum.strestenmiş. iş yerimde bi sorun yaşamıştım.nasılda etkilemiş beni.şimdi saçlarım çıkıyor artık. umarım iyisindir canım.stres başa bela:eek:klava:

X