Umex alexandrite lazer

Ruhurevani

Kafesteki kuş misali.
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2015
172
251
Merhaba kızlar lazere başladım. Makine Umex alexandrite. Ipl cihaz. Kullanan var mı ? 😊

Merhaba, ben 5. seansıma gittim bu ay, koltuk altı, bikini ve tüm bacak. Arada 2 ay gitmedim o dönemde bile pek çıkmadı. Şimdilik memnunum, bittiğinde çıkmaz inşallah yeniden

Merhaba, ben 5. seansıma gittim bu ay, koltuk altı, bikini ve tüm bacak. Arada 2 ay gitmedim o dönemde bile pek çıkmadı. Şimdilik memnunum, bittiğinde çıkmaz inşallah yeniden
Ben de bir seans bir kontrol gittim gözle görülür fark var 🥰 sonradan çıkıyor diyenler korkuttu beni umarım öyle olmaz

Merhaba kızlar lazere başladım. Makine Umex alexandrite. Ipl cihaz. Kullanan var mı ? 😊
Umex alexandrite diye bir cihaz yok.
Bir de ipl cihaz demişsiniz.
Umex bir marka, alexandrite ise bir teknolojidir.
IPL bir lazer teknolojisi değildir. Çünkü kılları bitirmez, uyutur. Umex teknoloji olarak IPL kullanır.
Alexandrite ile uzaktan yakından alakası yoktur.

Umex alexandrite diye bir cihaz yok.
Bir de ipl cihaz demişsiniz.
Umex bir marka, alexandrite ise bir teknolojidir.
IPL bir lazer teknolojisi değildir. Çünkü kılları bitirmez, uyutur. Umex teknoloji olarak IPL kullanır.
Alexandrite ile uzaktan yakından alakası yoktur.
Evet biliyorum marka ismi bu orijinal alexandrite değil .

7 seans +1 kontrol seansım bitti hiç memnun değilim. Önce güzel döküyor sonra hop tekrar geliyor tüyler. Yüz ve üst kolumda tüylerde kalınlaşma oldu. Yüzümde 0 etki. Koltuk altımda çok az vardı onu bile hala bitiremedi.

IPL dediğiniz an memnuniyeti unutun bence gittiğiniz sürece memnun kalırsınız bırakırsınz Max 6 ay sonra tüyler geri gelmeye başlar.
O kadar çabuk mu gelir ya 😔 çevremde IPL yapıp tüyleri 10 yıl geri gelmeyen var . Büyük bir beklentim yok ama bu kadar çabuk geri çıkmasını istemem.

7 seans +1 kontrol seansım bitti hiç memnun değilim. Önce güzel döküyor sonra hop tekrar geliyor tüyler. Yüz ve üst kolumda tüylerde kalınlaşma oldu. Yüzümde 0 etki. Koltuk altımda çok az vardı onu bile hala bitiremedi.
Keşke yüzünüze hiç uygulamasaymışsınız. Benim de üst bacak çok ince oldugu için karışmadım. 1 seans 1 kontrol yaptım şuan çıkmıyor. 2. Seansıma 1 hafta var. Yani hep böyle sürmeyecek biliyorum da evime yakın bir yer olduğu için başladım. Modern ağda sistemi işte yılda birkaç kez de gitsem yeter. Tek korkum daha beter çıkması ve çok çabuk geri dönmesi.

Keşke yüzünüze hiç uygulamasaymışsınız. Benim de üst bacak çok ince oldugu için karışmadım. 1 seans 1 kontrol yaptım şuan çıkmıyor. 2. Seansıma 1 hafta var. Yani hep böyle sürmeyecek biliyorum da evime yakın bir yer olduğu için başladım. Modern ağda sistemi işte yılda birkaç kez de gitsem yeter. Tek korkum daha beter çıkması ve çok çabuk geri dönmesi.
Yüzümdekiler az değildi lazer öncesi o yüzden oraya gitmeye baya kararlıydım.
4. Seansta bitti galiba çıkmıyor derken tekrar geri gelince hayal kırıklığı yaşadım. Benimkiler ince değil çok fazla yine de pek etki etmedi. 3 seansım var bitmesine tekrar başlayacağım başka yerde.

Yüzümdekiler az değildi lazer öncesi o yüzden oraya gitmeye baya kararlıydım.
4. Seansta bitti galiba çıkmıyor derken tekrar geri gelince hayal kırıklığı yaşadım. Benimkiler ince değil çok fazla yine de pek etki etmedi. 3 seansım var bitmesine tekrar başlayacağım başka yerde.
Anladım umarım bitirirsiniz yakın zamanda 🥰

merhaba alex diye bu cihaza sokuldum hemen birinci seans sonrası iptal ettim. bir seansta da kılların artma durumu olabilir mi yardmcı olur musunuz

X