Uludağ tüp benek

Arıyorum ama açan yok malesf bugün gitcektim gidemedim hastaneye cuma günü emara gircem o zaman sorup Bilgi veririm sana

Sordum temmuz ayındakilere bakiolarmis
Telefon numarası da 295 25 28 diğer numara doktor odasınmis

Ben daha aşılama için bile yol katedemedim, bugün gittim cinnet geçirecektim. Hem beni dinlemiyor hem anlamiyosun beni diyor.... Her gittiğimde farklı biri denk geliyor çıldıracam artık

Ben daha aşılama için bile yol katedemedim, bugün gittim cinnet geçirecektim. Hem beni dinlemiyor hem anlamiyosun beni diyor.... Her gittiğimde farklı biri denk geliyor çıldıracam artık
Neden ki ben arıyorum açmadılar teli

Perşembe gitcektiniz gittiniz mi nasıl bı prosedür uygulandı hemen ilaç tedavisine mi baslanio

merhabalar, uludağ üni hast.inde aşılama kararı verildi adetin 2.günü direk tüp bebek merkezine gidin denildi önümüzdeki ay gideceğim... Süreç nasıl ilerliyor acaba? normalde üroloji dr u belge verecekler onu bana getirin demişti herhangi birşey verilmedi aşılama kararı çıktığı için mi acaba? birde rapordan bahsedilmiş paylaşımlarda onu neye göre çıkartıyorlar bir yere başvuruyor muyuz yoksa otomatik veriyorlar mı acaba?

merhabalar, uludağ üni hast.inde aşılama kararı verildi adetin 2.günü direk tüp bebek merkezine gidin denildi önümüzdeki ay gideceğim... Süreç nasıl ilerliyor acaba? normalde üroloji dr u belge verecekler onu bana getirin demişti herhangi birşey verilmedi aşılama kararı çıktığı için mi acaba? birde rapordan bahsedilmiş paylaşımlarda onu neye göre çıkartıyorlar bir yere başvuruyor muyuz yoksa otomatik veriyorlar mı acaba?
En az 1 yıl evliysen ve yaşın 23 ve üzeriyse ücretsiz ben bu ay oldum 12. Günüm aşılamada bugün

Ege de ilaç raporu çıkardım ama tedavim negatif oldu ama Bursa da yaşıyorum randevu aldım yanımda hangi belgeleri götüreceğim eşim başka şehirde üroloji için Bursa ya mı gelmeli

Aşılama kararı alındıktan sonra adetin 2. Günü tüp bebek bölümüne gidiliyor orada bazı belgeler isteniyor ve muayene ediyorlar. Ben internetten araştırıp istenen belgeleri daha önce yanımda götürmüştüm o yüzden hemen teslim ettim ve tedaviye hemen başladım ilk iğnemi vurundum ve her gün vurunacağım, çarşamba günü tekrar gideceğim.
İstenen belgeler:
Vesikalık fotoğrafınız eşinizinki de tabi
Nüfus cüzdan fotokopileriniz
Evlilik cüzdanının 7 sayfa fotokopisi
Erkeğin kan testi çıktısı
Nufüs kayıt örneği ( orda almanız daha mantıklı tarihi önemli)
Bu kadar hatırlıyorum buraya bilgilendirme olarak bırakmak istiyorum süreci çünkü bazen bu bilgilere ulaşmak zor oluyor.

X