Ukulele çalan?

pawlover

Dengesizim ben deli biri 👾
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2018
11.554
37.590
Selam hanımlar,
Accayip bi şekilde ukuleleye merak salmış durumdayım. Aranızda çalan var mı? Zorlukları ne, nasıl başlamalıyım? Biraz bilgilendirseniz keşke beni 🤗

Nameles Nameles ben de avmde gezerken tanıştım kendisiyle çok hoşuma gitti biraz keman çalıyorum aslında ama bu da çok ilgimi çekti meraklandım 🤪 gel birlikte başlayalım 🥳

dreamy07 dreamy07 hobi candır ya 😍 birden fazla var galiba eşim hobilerime ve gebelik testlerine yatırdığım paradan iflas edebilir bi gün 😂

Nameles Nameles ben de avmde gezerken tanıştım kendisiyle çok hoşuma gitti biraz keman çalıyorum aslında ama bu da çok ilgimi çekti meraklandım 🤪 gel birlikte başlayalım 🥳

dreamy07 dreamy07 hobi candır ya 😍 birden fazla var galiba eşim hobilerime ve gebelik testlerine yatırdığım paradan iflas edebilir bi gün 😂
Dgs fazlaca zamanımı alıyor aman almıyım :)
Birgün enstrüman çalmak istesem kesinlikle yan flüt çalmak isterdim:KK36::KK36::KK36:

Dgs fazlaca zamanımı alıyor aman almıyım :)
Birgün enstrüman çalmak istesem kesinlikle yan flüt çalmak isterdim:KK36::KK36::KK36:
Dgs ye bi ara bende sarmıştım sonra kaldı öylecene 🤗

Yan flüt güzeldir ama sağlam bi ciğer istiyo inşallah çalarsın bi gün 😍

Hayvan bakmak,onlarla ilgilenmek, depresyon a girmek:) kuzu babam yoğun bakımda dua edermisin,konuyla alakasız ama herkesten dua istiyorum
Ederim tabi ki Rabbim sağlık sıhhat versin inşallah. Sen de bana et bebişim olsun artık 🤗

X