Ufuk askeroğlu-Yorumlar

Naci Çelik ile ilgili söyleyebileceğim tek şey şu ki; google'a Erdal Şahan yazın, açılan davaya ve adamın burnunun ne hale geldiğine bakın. Kaç sene gelmiş geçmiş adamcağızın burnu hala feci.....
Ay Allahım evet baktım, yazık adamın burnu ne hale gelmiş, bunu yapan bir doktor mu???? İnanamıyorum... Bunun bir yaptırımı olmalı!!!!

bu arada çok geçmiş olsun kötü yazmak istemiyorum ama memnun kalmamak kadar sinir olduğum bir şey yok öyle diyim
emre ilhanla reşit burak kayanı inceledim burun yaparken bişektomiyle ilgili birkaç örnek koymuşlar çok beğendim onlara da bir bakın derim bir de cahit vuralda vardı bir before after o da güzeldi bir de ; bunun yerine gıdı lipoliz yaparken alt yan (jawline ın üstü) yerlerden de yağ alıyorlar o daha mı etkili olur acaba
Merhaba,

Jawline in üstüne lipoliz yapan doktor var mi? Aslinda o kısma benim de ihtiyacim var. Yalniz bir doktor oradan kritik damarlar gectigi icin oraya liposakşin yapilmaz demişti. O nedenle korkmustum

Naci Çelik ile ilgili söyleyebileceğim tek şey şu ki; google'a Erdal Şahan yazın, açılan davaya ve adamın burnunun ne hale geldiğine bakın. Kaç sene gelmiş geçmiş adamcağızın burnu hala feci.....

Yaklasik 8 sene once ceneme yaptigi botoksla da gülüşüm yamulmustu benim. Neyseki botox gecici bisey cok şükür

bildiğiniz var mı acaba Bella eyes iyi yapan bir doktor ? türkiyede bu işi iyi yapan yok diyorlar
Selamlar ,ben 2020 ocakta bella eyes yaptirdim .Hic ama hic memnun kalmadim .Aradan 7 ay gecti hala kafatasimdaki bazi sinirler ve sol gözumde hafif bi tuhaflik var .Yurt disinda yasadigim icin corona dan dolayi kontrole de gidemedim .söyledikleri hic bi sözleri olmadi ve sureci oldukca kotu yonettiler .Resmen magdur oldum .Islemden memnunu muyum hayir yazik oldu onca emege onca paraya .cok pisman oldum cok .gözlerim de cekiklik falan da kalmadi beni bir yil once gören hic kimse fark bile etmedi yeni halimi

Ufuk Askeroglu'na bişektomi oldum. Ameliyata girmeden son derece cıvık bir espiri yaptı yaşlanmışsınız tadında (36 yaşında bir kadına) sonra o anda göz altı çöküklüğünüz var onu ya yapalım mı dedi istemedim. Ameliyat oldum, çıktım ne kontrole geldi ne arayıp soran var iyi misiniz diye. Bayağı bildiginiz hastane uyandım ve tek başıma çıktım gittim. Ölsem kalsam en son doktorumun haberi olurdu sanırım...

Kesinlikle yaptırma çünkü hastalarıyla hiç ilgilenmiyor herhangi bir sorunla karşılaştığın anda muhattap bulamazsın. Parasını veriyorsun dımdızlak ortada kalıyorsun. Benden söylemesi.

Ufuk askeroğluna yaptıran bin pişman. Ameliyattan sonra suratına bile bakmıyor. Kontrole gelmiyor.Ölüyor olsan haberi yok ulaşamıyorsun.sizinle daha iyi ilgilenecek doktor bulun.o kadar para veriyorsunuz boşa gitmesin

Yaptırdıgınız askılar kalıcı değil ama botoks kadar bile kalmıyor ben hiç memnun kalmadım 1 ay gidiyor denilebilir birde 1.5-2 sene kalıcı diyorlar ama öyle değil paranız boşuna gidiyor

Dr ufuk askeroğlu paylaşımları ile insanları büyülüyor o zaman ben ona bella eyes düşünüyordum bu mesajlardan sonra kesinlikle düşünmem teşekkür ederim kızlar duyarlılığınız için herkes bu şekilde açık olsa bizde yararlanabilsek ♥️

Selamlar , Burada yazılan olumsuz yorumların aksine Ufuk bey in gayet ilgili ve işinde iyi bir doktor olduğunu düşünüyorum 😇kendisine Ağustos ayında meme protezi yaptırdım tüm dolgu ve botoxlarımı da kendisine yaptıran biri olarak yapılan tüm işlemlerden son derece memnunum 4. Ayımda göğüslerim tamamen doğal bi görüntüye ulaştı yaralarımla izlerimla ağrılarımla tüm süreçte kendisini ve ekibini sıkça rahatsız ettim çok ilgili davrandılar🙏🏼 izlerim nerdeyse yok şu an zaten çok küçük bi kesi açıp yaptı ameliyatımı. Birçok eski doktordan çok daha tecrübeli ve işinde çok iyi bir doktor Ufuk hocam gözünüz kapalı güvenip işlem yaptırabilirsiniz Burdan tekrar teşekkür ediyorum ellerinize sağlık hocam 😇

Ben burda yazılanları gördüm inanamadım. Ben ufuk beye botoks yaptırıyorum ve çok memnunum. Üstelik sürekli yaptırıyorum bir kerelik değil. Ve gayet ilgili bi doktor kapıdan girdiğinizde bile resmen el üstünde tutuluyosunuz girişteki kızlar gayet alakalı. Asistanı da çok ilgili ve sürekli sorularımı yanıtlıyor geri dönüş yapıyor. Arkadaşım göğüslerine slikon yaptırdı oda gayet memnun bayada güzel oldu iyileşme sürecindede kızın muayneleri vs ilgilendiler. Kötü yorum yapmak için yapmayın bence arkadaslar.

Selamlar , Burada yazılan olumsuz yorumların aksine Ufuk bey in gayet ilgili ve işinde iyi bir doktor olduğunu düşünüyorum 😇kendisine Ağustos ayında meme protezi yaptırdım tüm dolgu ve botoxlarımı da kendisine yaptıran biri olarak yapılan tüm işlemlerden son derece memnunum 4. Ayımda göğüslerim tamamen doğal bi görüntüye ulaştı yaralarımla izlerimla ağrılarımla tüm süreçte kendisini ve ekibini sıkça rahatsız ettim çok ilgili davrandılar🙏🏼 izlerim nerdeyse yok şu an zaten çok küçük bi kesi açıp yaptı ameliyatımı. Birçok eski doktordan çok daha tecrübeli ve işinde çok iyi bir doktor Ufuk hocam gözünüz kapalı güvenip işlem yaptırabilirsiniz Burdan tekrar teşekkür ediyorum ellerinize sağlık hocam 😇
Ben burda yazılanları gördüm inanamadım. Ben ufuk beye botoks yaptırıyorum ve çok memnunum. Üstelik sürekli yaptırıyorum bir kerelik değil. Ve gayet ilgili bi doktor kapıdan girdiğinizde bile resmen el üstünde tutuluyosunuz girişteki kızlar gayet alakalı. Asistanı da çok ilgili ve sürekli sorularımı yanıtlıyor geri dönüş yapıyor. Arkadaşım göğüslerine slikon yaptırdı oda gayet memnun bayada güzel oldu iyileşme sürecindede kızın muayneleri vs ilgilendiler. Kötü yorum yapmak için yapmayın bence arkadaslar.

“Ben reklamım, doktorun bozulan imajını toparlamaya çalışıyorum“ diye bu kadar çok bağıran mesajlar görmemiştim. Aynı gün, 2 yeni hesap, 9 dk arayla 😀

AmeliyattN önce muayene etmeyen bir doktor olabilir mi ???muayene etmedi , resmime bakarak ameliyat uygun demişti ameliyattan öncede umursamadı zaten beklentilerimi , ÇÖKÜK yanak istemiyorum dememe rağmen bana bişektomi yaptı ve ameliyattan 2 yıl sonra yanağım çöktü mezoterapilerle zor toparladım , Allaha havale ettim , Alişan da aynı sorunları yaşamış rezil oldu aldığı ahlar yüzündendir , hayatımda kimseye bu kadar ah etmedim çünkü

Ufuk askeroğlu tamamen bir darphane mantığıdır. Daha önce bir kaç tane daha gayet iyi doktorlara gittim odasına alıp oturup konuştuk bana örnekler gösterdiler benim isteklerm nedir o hocalar be yapabilir gibi insani yaklaşımlarla karşılandım hep. Bişektomide bayaaa popüler yaaa o popülerliğer istanaden gittim arkadaşlar muayenesine bile almadı yan odasında bir yatak orada yatırdı o yapılır bu yapılır tama asistanım bilgi verecek dedi ben hani Arkadaşlar ben şok en son karnından yap alır orta koyarız buraya koyarızlara filan gitti muhabet 5 dakika hemmm yaniii biii git kadın modundaydı dedim bari gelmişim onca yol bir dudak dolgusu yaptırayım adam 2000 tl yi beğenip bir dolgu bile yapmadı o kadar söyliiim adamın profili 30-40-50 bin bırakacak hastalarda çıkıştada 200 tl muayne parası tokatı yedim aman uzak durun aman aman ben o instgarama aldanıp o kapıya gittim insan zerre değer vermeyen bir yaklaşım asla tavsiye etmiyorum keşke burayı okuyup gitseymişim hem 200 tl den oldum hem piskolojik olarak fakirsin kalemimiz diiilsin moduna sokuldum hani bütçem 10 bin yetmedi paşazadeye ekibi dahil hepsi çöptür arkadaşlar uzak durun
Aslaaa 3 yıl önce beni görmeden bişektomi yaptı fotoğrafıma bakarak karar verdi ameliyattan önce sıfır muayene çökük yanak istemiyorum dememe rağmen bişektomi yaptı ve 2 yıl sonra yanağım çöktü mezoterapilerle zor toparladım çok ah aldı

Merhaba bende bella eyes bişek tomi düşünüyorum fakat korkuyorum mümkünse görüşebilirmiyiz sizden bilgi almak istiyorum lütfen yardımcı olursanız çok memnun olurum
Asla bişektımi olmayın 3 yıl önce fotoma bakıp ameliyat uygun dedi ameliyattan önce asla muayene etmedi çökğk yanak istemiyorum dememe rağmen bişektomi yaptı ve 2 yıl sonra yanağım çöktü neler çektim mezoterapilerle zor toparladım asla ufuk askeroğlu önermem ben yandım siz yanmayın

Ben 3 yil once ufuk beye botox yaptirdim,bir Kasim digerinden daha yukarda kaldi aylarca ama dert etmedim biliyorum ki duzelicekti.
Arkadasim bella eyes yaptirdi ilk bir kac ay gozleri cok guzel cekik ve kaslar yukardaydi, ama suan tamamen eskiye donmus durumda.Ayni anda birkac hastayi birden muayene ediyor,o yuzden hastalariyla cok ilgili degil,malesef drluk ticarete donusmus durumda

Ben 3 yil once ufuk beye botox yaptirdim,bir Kasim digerinden daha yukarda kaldi aylarca ama dert etmedim biliyorum ki duzelicekti.
Arkadasim bella eyes yaptirdi ilk bir kac ay gozleri cok guzel cekik ve kaslar yukardaydi, ama suan tamamen eskiye donmus durumda.Ayni anda birkac hastayi birden muayene ediyor,o yuzden hastalariyla cok ilgili degil,malesef drluk ticarete donusmus durumda
Canım selam 💋
Bella eyes ameliyatını nasıl yapıyor Ufuk bey? Saçlı deriden kesi yaparak deriyi yukarı mı çekiyor? Farklı bir işlem mi?
Ne kadar zaman sonra gözleri eski haline geri döndü, merak ettim 🤔

Bende dudak dolgularını çok beğeniyodum ama alişanın açıklamasından sonra verilmiş sadakam varmış dedim ☺️ İyiki erken karar verip gitmemişim 🤔 bence elinden alınmalı ruhsat ve diploması insanların hayatlarıyla oynamamalı kimse ..!!!!

X