Ufak sermaye ile yeni bir iş

Jane Jetgil

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2020
2.748
4.245
Herkese merhaba arkadaşlar..

Çalısıyorum fakat kendime ait bir iş yapmak istiyorum.

Ufak bir sermaye ile başlayıp kendimi denemek istiyorum. belki bişeyler alıp ınternet ortamında satmak gibi olabilir.

fikri olan böyle bir iş yapan arkadaşların yorumuna fikrine ihtiyacım var :))

Bende yapmaya çalışıyorum ama beklentimi henüz karşılamadı

Bir şeyler bulursan burda paylaş da evde olup da ne yapabilirim acaba düşüncesindeki bizim gibi bayanlara da ilham ol canım 🤗

Ben de böyle bir arayış içerisindeydim. İşimden çıkarıldım ve yeni bir iş bulmak sda çok zor Ankara'da. Sonra bi süre evde mum yapıp pazarlarda sattım. İnstagram sayfası açtım takipçi kastım ama sonuç hüsran. Mumlarım hep elimde kaldı, çünkü alıcı bulamadım. Çok fazla mum üreten insan var. Onlarla rekabet edemedim. Bıraktım. ve yeni bir iş arıyorum.

Herkese merhaba arkadaşlar..

Çalısıyorum fakat kendime ait bir iş yapmak istiyorum.

Ufak bir sermaye ile başlayıp kendimi denemek istiyorum. belki bişeyler alıp ınternet ortamında satmak gibi olabilir.

fikri olan böyle bir iş yapan arkadaşların yorumuna fikrine ihtiyacım var :))
Canım selamlar benim tanıdıgım bir abi var trendyoldan iç çamaşırı ,eşofman vs..satmaya çalıştı baya zorlandı bilgin olsun komisyon oranları ,stok olmadıgı takdirde vs biraz cebinden vermen gerekiyor . Elin mutfaga yatkınsa yiyecek içecekle ilgili bir şeyler yapmanı öneriririm instagramdan ev yemekleri(sarma ,içli köfte gibi ) ,reçel ,pekmez ,öle şeyler de fena gitmiyo

Canım selamlar benim tanıdıgım bir abi var trendyoldan iç çamaşırı ,eşofman vs..satmaya çalıştı baya zorlandı bilgin olsun komisyon oranları ,stok olmadıgı takdirde vs biraz cebinden vermen gerekiyor . Elin mutfaga yatkınsa yiyecek içecekle ilgili bir şeyler yapmanı öneriririm instagramdan ev yemekleri(sarma ,içli köfte gibi ) ,reçel ,pekmez ,öle şeyler de fena gitmiyo
Teşekkür ederimm

X