Üç Kuruş

Allaahhh ne etmeyeee vallahamı uzun zaman oldu açalı hatta baslamadan önce açmıştım😀😀😀

Ilk başta bi burun kıvırdım da sonradan sardı konusu komik geldi 😂 urazı severim zaten. Pazar pazartesi seninleyim artık

• Muhteşem
Reactions: Jou
Ama yerimm seni ben dizi kolik oldun sende ben gibi heleee 😁😁 iyi gördün konuyu 😍

Kız bu hamilelik başladığından beri evdeyim dizilere sardım bende 😂 hatta muhteşem yüzyıla tekrar başlamayı düşünüyorum bu aralar

• Komik
Herrr yerim ağrıyor 😄 sızlana sızlana bir hal oldum. Cinsiyeti belli mi seninkinin?😍
Hahahahaha kartalı gördünmü bi tokatladı cocuk yere çakıldı cok iyiydii yaaa :KK70:

Yok yaa bugün göstermedi nubununu anasını deli ettii meraktan çatladuk yok yanii oksüyorum yok oturmuş totosunun üstüne açmadı 😁😁

Hahahahaha kartalı gördünmü bi tokatladı cocuk yere çakıldı cok iyiydii yaaa :KK70:

Yok yaa bugün göstermedi nubununu anasını deli ettii meraktan çatladuk yok yanii oksüyorum yok oturmuş totosunun üstüne açmadı 😁😁

Aşırı gülüyorum ben onun karakterine 😂😂 çok eğlendim.

Kız zaten öyle hemen söylenene inanma zaten, bana ilk erkek dediler son dakika bebişim kıza döndü 😂 olan bana ve aldıklarıma oldu.

• Komik
X