Tuzlu kahve

adanalxix ebru

sana kocaman aşığım:)
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2008
269
0
35
ark.lar çarşamba günü ne alınıcak die konuşmaya gelecekler cuma günüde isteme oluck cuma günü çok kalabalık olur herkese kahve yetiştiremem ben çarşamba günümü yapsm tuzlu kahveyi:)

yok bence istemeye gelindiğinde yaparsın adama verirsin tuzlu kahveyi zaten sadece annesi babası seninkilere verirsin ıvır zıvıra verilmez bece yaaa

tuzlu kahve istemeye geldikleri gün verilir aslinda, bende malesef iciremedim okadar kalabaliktiki ve ben heyecanliyim tabi tepsiyi ellime tutdurdular al dagit diye yani ben hazirlamadim kahveleri caylar bu yüzden damat tuzlu kahveden kurtuldu. Carsamba günü dügün icin takilari mi konusacaklar agirlik yani bide gelin alisverisi oluyor üst bas aliniyor. Anneme babama sorduklarinda biz karismayiz dediller bana da sordular siz bilirsiniz ne kadar uygun görürseniz diye cevap verdim... ama nisanlimla konusmustum :-)

kaç kişi gelecek ki bunlar yetiştiremem diyorsunuz?
hem tuzlu kahveyi istemeye geldiklerinde verin bence de çok kalabalık olmaz herhalde

cnm nişan için kıyafet konuşulacak benm babam hiçbişe istemiyorum ben kim ne yaparsa şanına dedi geçipte kimseye diyemem ben bana şunu alın diye cumarteside amcaoğlunun nişanı olduğu için herkes orda olacak dogl olark baya bi kalaballık olacak

merhaba arkadaşlar bende yeni sayılırım bu forumda ama çok güzel çok seviyorum....arkadaşalr yarın akşam beni istemeye geliyolar ve aşkımda gelecek bende karasızım bitaneme kahveyi tuzlu mu yapsam yapmasam mı diye kıyamıyorumda ama insanın başına bir defa gelecek olan şeyler bunlar sizce ne yapayım yada başından böle şeyler geçenler yazarsa sevinirim...... zamanda çok kısa ama tatlı telaştan bi girip buraya yazamadım bugüne nasipmiiş kaydirigubbakcemile3

buda sorumu tabıkıde yap kız sonra pısman olun haa kesın yap
ben yapmıstım valla keske daha ck atsaydım bu arada tuz yerıne karabıber daha etkılı kıyamam deme o sana ole bı kıyıyokı

bayağı kalabalık gelecekelr ondan biraz çekiniyorum yoksa benimde yapasım var annemde yok yapma şöle böle diyor bakalım hayırlısıyla bi atlatayım yazarım burdan da inş. sağol arkadaşım cevabın için karabiber haa uygulamak lazım:))

bayağı kalabalık gelecekelr ondan biraz çekiniyorum yoksa benimde yapasım var annemde yok yapma şöle böle diyor bakalım hayırlısıyla bi atlatayım yazarım burdan da inş. sağol arkadaşım cevabın için karabiber haa uygulamak lazım:))

ha bı soru yalnızca kadınlar mı gelcek yok bızde tanısmada kahve yapılmazda ıstemede yapılıyo onu merak ettım az :bbo:

ben böle adetlere pek sıcak bakmam bohçaydı bilmemneydi filan ama bu tuzlu kahve işi çok muzip geliyo, heralde bi tek onu yapmayı düşünüyorum.. bence yap ya komik bi anı sonuçta... çocuk içiyo belli etmiyo kızarıyo filan sen bıyıkaltından gülüyosun vs ay çok eğlenceliii :sm_cool::roflol:

Bende kıyamam yapmıcam tuzlu kahve falan diyordum ama o gün evde yanımda bulunmasını istediklerim niyeti bozmuş durumdalar, hiç kaçarı yok içecek tuzlu karabiberli o kahveyi. Şimdiden afiyetler olsun paşama sırnaşık şey

ama benim ki biraz uyanık :) diyoki sakın öle bişey yapayım deme önümdeki kahveyi almam bak başkasına gider beceriksiz olduğunu düşünürler diyo uyusum :)) aklınca beni korkutacak ama nerdeeee:))

hehehe sende tabikide onun kahvesini en son vereceksin . tabikide yap içerse seni acısıyla tatlısıyla kabul ediyorum demektir. ben yaptım valla rezalet bişidi tadı ama yutkunaaa yutkunaa içtim kıyamadlar almak istedilerde yok içiyorum dedi. ki daha önce hayatta içmem demişri:KK70:DDd

eğer sevdiğin kişiyse kesinlikle yap. bu hatırayı kaçırma derim. ben yaptım hala gülerim. görücü usulüyse olmaz zaten yapılmaz. kahveyi en son ona getireceksin, karıştırma hakaydirigubbakcemile3

hehe beni istemeye gelmeden erkek arkadaşımla otururken arkadaşlar kahve istedi bir kız arkadaşımla bir olup sevgililerimizin kahvesine tuz ve acı biber koyduk arkadaşımın sevgilisi içemedi ama bnm aşkm hepsini bitirdi :)))

aman Allah korusun dikkatli olmak gerek bi iş yapcaz ağzımıza yüzümüze bulaştırmamak gerek ay heyecanlandım şimdik:))

X