Turkcell Kurşunlara Gelesin... Turkcell kolkola paketi

sakın aranmayı beklemeyin herkesi aramıyorlar geçen sene beni aradılar bu sene aramadılar. Hemen paketinizi seçin zira önümüzdeki ay sizi sağlam bir fatura bekliyor.

Bu yaz mesaj geldi banada,tarife paketiniz 65 tl olacak diye,hemen aradım paketimde Temmuz'da bitiyordu..
Eğer aramazsanız yada onlar aramazsa paket otomatik olarak fiatı artıyormuş,bizimde aylık 50 tl.
1000 dakika,1000 msm 2 gb internet paketimiz var.
Birde Turckellilerle sınırsız konuşmamız var.
Onay verilmesi gerekiyormuş,tarifenizden mennunsanız 1 yıllık daha aynı fiata devam ediyorsunuz..

Ben yıllarca faturalı hat kullandım kampanyaları yakalamak bir sorun zaten , yurtdışına yerleşince numaramı köntüre çevirdim şimdi Türkiye’ye geldikçe kullanıyorum . Üç ayda numara iptal olmaması için dakika yüklüyorum ama zamanında çok para ödedim Türkcell’e .

Daha önce Türkcell'den yediğimiz 12 sene önceki 250 tl'lik faturadan sonra bir daha kullanmamaya karar verdik.
Hat kapanmıştı biz öyle zannediyorduk kullanılmıyordu bilerek bilgilendirmemişler .Son faturayı bırakmışlar hop olmuş 250 Tl.

Aynı kampanya oyunlarıyla ben den de 100 tl haksız kazanç elde etti turksel aradiklarinda telefonü açmanız yeterli oluyo bazen onay vermeniz için ben de kesinlikle beni Aramayın dedim müşteri hizmetlerine artık hiç telefon gelmiyo ben çözümü böyle buldum

Ben de 14 senedir Turkcell abonesiyim ilk ve tek hattım. Hiç numara taşımadım ama yakında onu da yapabilirim
Benim Turkcellde her yaptığım ufacık değişiklikte nüfus cüzdanı fotokopisi istiyorlar diyorum ki internet uygulaması ne işe yarar tarife değiştiremiyorum her seferinde "telefonunuz bu tarifeye uygun değildir müşteri temsilcisini arayın ya da Turkcell bayiine gidin" minvalli bir yazıyla karşılaşıyorum. En alakasız yerlerden mesajlar geliyor, Turkcell son iki gündür beni arıyor reddediyorum kimbilir ne yumurtlayacaklar. İnterneti de nasıl ayarladılarsa, 1 GB hiç kullanmadan bitiyor. Normalde whatsapp kullanınca bir haftada bitmezdi şimdi üç günde bitiyor. İnternet bağlantısı kopunca sms de gönderilmiyor hat komple iptal oluyor. Velhasıl son zamanlarda ben de 14 senedir kullandığım Turkcellden iyice soğudum diğer operatörler çekse anında geçeceğim

Bizede son gelen o fatura tum baglarimizi koparmamiza sebep oldu boyle sacma bi sistem ve para tuzaklari fazlasiyla

BTK düzenlemesine göre artık müşteriye bilgi verilmeden tarife değişikliği yapilamayacakti. Hatta biz sececektik noldu yalan oldu heralde

Sasirmadim neyi doğru ki zaten

Vodafonenun da geri kalır yani yok Arakana yardım mesajı atmıştim. 30 tl lik faturam 85 gelmiş artık kim de hata bilemedim. Sonra musteri hizmetleri aramış faturaniz bu ay yüksek gelmiş. Eee ? Sizi başka bi tarifeye geçirelim sadece size özel vay be ben neymisim sadece bana özel tarife yapmışlar. Kalsın kalsın lazım değil dedim neden diyor birde. Istemiyorum yahu. . Anlamiyolar ama aramaya devam hala

asla kontrattaki ücret gelmediği için vodofona geçtim. turkcell yoksa dertte yok

Zamanında vodafoneydim bende ama şuan bulunduğum yerde çekmiyor şuan turkcelim .. lakin daha önce aveasınıda turktelekomunuda vodafonunuda tırkcelinide kullandkm hepsi aynı terane hepsinin faturalısı aynı tek çare faturasız hat .. zaten internetten kontör alabiliosunuz kredi kartına.. turkcele gittim ıstarla faturalı dediler istemiyorum dedim direk . Bazen arıyorlar açmıyorum bile .. şuanki pakedim 2gb 500 dakika bin sms 25 tl vodofonede bu paket 19-20 civarı kazıklanıorz ama mecburuz

İşte sırf bu yüzden hazır kart kullanıyorum, onların emrine göre değil kendi keyfime göre hareket ediyorum, istediğim paketi alamazsam başka bir operatöre taşıyorum numaramı. Aradan 2 ay geçince arayıp kendilerine geçmem için tekrardan cazip fırsat paketleri sunuyolar. İşime gelirse geçiyorum. En rahatı faturasız bence.

bende geçen sene yeni evliyim malum düğün borçları hemde tel babamın adına dedim üstüme başka numara alıp öyle devam edeyim gittim türksele (güya o zaman cazip görünmüştü) daha sonra 30 tl lik faturalar 60-70 tl gelmeye başlayınca bunları aradım işte yok vergi yok şu iyi dedim bende bundan faturasıza geçicem işte biz burdan yapamıyoz dediler iyi bende merkeze hattı aldığım yere gittim sabahın köründe orda bekle işlemleri yaptır ettir hallettim sonra bide kullanmadığım ayların faturalarını da ödeyim mahalleme geldim tam evimden içeri girdim bunlar aradılar işte paketiniz hattınıza tanımlandı diye ben tabi o an çıldırdım telefondaki adama bir bağır bir bağır adamcağız yazık aradığına bin pişman sonra ben ertesi gün direk bimcelle geçtim şimdi kafam rahat vakti geldin mi git bimden tl yükle
türkcell söyleyecek çok şey var ama değmezsiniz

Yıllardır Avea kullanıcısıyım.
Ben çok memnunum Aveadan.
En uygun tarfiler bana göre aveada.
1000 Dk. 1000 Sms. 2 Gb Net ve Avealılarla Sınırsız konuşmaya ayda 25 tl ödüyorum:KK71:

Vodafonenun da geri kalır yani yok Arakana yardım mesajı atmıştim. 30 tl lik faturam 85 gelmiş artık kim de hata bilemedim. Sonra musteri hizmetleri aramış faturaniz bu ay yüksek gelmiş. Eee ? Sizi başka bi tarifeye geçirelim sadece size özel vay be ben neymisim sadece bana özel tarife yapmışlar. Kalsın kalsın lazım değil dedim neden diyor birde. Istemiyorum yahu. . Anlamiyolar ama aramaya devam hala
55 tl mi kesilmiş?:KK57:
1 Sms 5tl oluyor normalda.
Araştırmadınız mı,neden kesilmiş o 55 tl?

X