Türk Telekom Halak Arz Edildi Son Işlem 30.04.2008 17:00

CitlembiK

Bir kalbe girmek nasip, kalmak marifet...
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2007
3.706
1.993
kızlar geç kaldım haber vermekte türk telekom halka arz edilmiş İnternet bankacılığı kullananlar int.şubelerinden ön işlemde bulunabilirler...
Hadi rasgele ben küçük bir miktar talepte bulundum.. son gün 30.04.2008 17:00.

kızlar geç kaldım haber vermekte türk telekom halka arz edilmiş İnternet bankacılığı kullananlar int.şubelerinden ön işlemde bulunabilirler...
Hadi rasgele ben küçük bir miktar talepte bulundum.. son gün 30.04.2008 17:00.

YA BU NEDİR BANA Bİ ANLATIRMISINIZ RİCA ETSEM

piyasanın gidişine göre paran değer kazanır yada kaybeder... Tabi türkteleom un hisselerinin düşeceğini tahmin etmiyorum...

küçük miktar derken biraz açıklarmısınız bu katılım için belli bi limit varmı ? ben hiç bi şey bilmiyorum bu konuda merak da ediyorum bilgilendirseniz sevinirim

küçük miktar derken biraz açıklarmısınız bu katılım için belli bi limit varmı ? ben hiç bi şey bilmiyorum bu konuda merak da ediyorum bilgilendirseniz sevinirim
canım mesela bi hisse halka arz edildiği zaman sen 1 000 tane talep edersin tabi hesapta da o kadar paran olmalı. ama talep çoksa eğer ona göre paylaştırma yaparlar belki onda biri anca sana gelir belki daha az . yani bunu örnek olarak verdim misal.......

bak mesela geçen yıl albaraka halka arz oldu talep çoktu çünkü asya banka benzeyeceğini zannettiler bende dahil. asyabank üç katı oldu halka arzdan bir yıl sonra filan....... ama albaraka öyle olmadı yani asyabank kadar yükselmedi. birde sinpaş gmy halka arz oldu o da zarar ettirdi insanlara zaten şirketin içinin boş olduğunu okumuştum borsa yazarları yazıyorlar fikirlerini...halka arz edilince ne olacağı belli olmuyor. şirkete bağlı piyasaya bağlı......

X