Turgay Karakayaya bugün vajinoplasti oldum sonunda ..

Geçmiş olsun, siz deneyimlerinizi aktarın, elbette araştıran birinin işine yarar. 🙏

Merhaba bende turgay beye vajinoplasti yaptırmak istiyorum görüşmede yaptım kendisiyle ama araştırdığım bütün dr lar boydan boya daraltıyor ama turgay bey 5cm daraltacağını söyledi hangisi daha doğru kafam karıştı açıkcası ameliyat olanlar tecrübelerini paylaşabilirmi

Merhaba bende turgay beye vajinoplasti yaptırmak istiyorum görüşmede yaptım kendisiyle ama araştırdığım bütün dr lar boydan boya daraltıyor ama turgay bey 5cm daraltacağını söyledi hangisi daha doğru kafam karıştı açıkcası ameliyat olanlar tecrübelerini paylaşabilirmi
Merhaba boydan boya dediğini zaten 4-5 cm oluyor,5 cm sonrası rahime gidiyor,girişle içerideki kalan penisin gie ileceğil 5 cm lik yer sarece.

Yani 5 cm demek boydan boya daraltıyor,birde işin ademisi okup sadece giriş kısmını daraltanlar var,oda pek verimli olmuyor,

Ben de 15 martta oldum vajinoplasti. İlk cinsel deneyiminiz nasıl oldu? Ne kadar süre sonra sorunsuz yaşamaya başladınız acaba? Çok acılı oluyor diye yorumlar var korkmaya başladım.

X