Turgay Karakaya da Kızlık Zarı diktirdim Günlük

Nasil yok ya kalici yapanda var qma tutmayan da var kime inanicaz bilmiyoruyp
Yok iki kez yaptırdım biri tuttu dedi tutmadı sonra turgayda yaptırdım ilişkiye giremiyorum başka doktora gösterdim böyle ilişkiye giremezsin çok kalın dedi burada yeni değilim eğer elinden geliyorsa geçici yaptır kalıcı da vajinanın yapısı da değişiyor 4 kişi daha biliyoruö hepsi açtırdı

Yok iki kez yaptırdım biri tuttu dedi tutmadı sonra turgayda yaptırdım ilişkiye giremiyorum başka doktora gösterdim böyle ilişkiye giremezsin çok kalın dedi burada yeni değilim eğer elinden geliyorsa geçici yaptır kalıcı da vajinanın yapısı da değişiyor 4 kişi daha biliyoruö hepsi
Alla alla ya sen suan evli misin kalici gervekren oylemi oluyo kalinlasiyo mu yapisi peki vajinanin yapisi degisiyo derken ben orayi anlamadm naisl oluyo

Alla alla ya sen suan evli misin kalici gervekren oylemi oluyo kalinlasiyo mu yapisi peki vajinanin yapisi degisiyo derken ben orayi anlamadm naisl oluyo
Evet evliyim, baştan yukarıya kadar dikiyor o yüzden dr tutsun diyr kalın yapıyor açılmıyor açılsa da eskisi gibi gözükmüyor ben deneyimlerimi birileri akıl alsın diye paylaştım artık herkesin bileceği iş ben vebale girmek istemediğim için sonucumu yazdım.

Evet evliyim, baştan yukarıya kadar dikiyor o yüzden dr tutsun diyr kalın yapıyor açılmıyor açılsa da eskisi gibi gözükmüyor ben deneyimlerimi birileri akıl alsın diye paylaştım artık herkesin bileceği iş ben vebale girmek istemediğim için sonucumu yazdım.
Peki iliskiye girdiginizde kan geldimi cokmu zor oldu acilmasi siz hangi doktirda yaptrdiniz

Kan gelmedi mi canım. Tamam açılmadikca kan gelmesi gerekmez mi ya. Nasıl hem kann gelmiyor hem açılmıyor

Lütfen bana yaz seninle konuşmam lazım. Çok güvenerek gittim o doktara

X