Turgay Karakaya da genital estetik yaptiran var mi gitmeyi düşünüyorum

LAVINYAA3344

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2022
1
0
27
Opt Dr Turgay Karakaya da genital estetik yaptiran var mi bekarim hic iliskim de olmadi ama tek tarafli ic dudakta sarkma var onun için ameliyat olmayi düşünüyorum

Opt Dr Turgay Karakaya da genital estetik yaptiran var mi bekarim hic iliskim de olmadi ama tek tarafli ic dudakta sarkma var onun için ameliyat olmayi düşünüyorum
Genital estetik için iyi araştırma yapmanızı tavsiye ederim.Birden fazla doktora gidip görüşün.Ben hiç araştırmadan oldum görüntüm daha da kötü oldu doktorun umrunda bile değil hiçbir kadın arkadaşımın bunu yasamasını istemem.

Nasıl bir görüntü oldu mesela?bende su an araştırma içindeyim ya kadın doğum uzmanına ya da plastik cerraha yaptıracağım kararsız kaldım sizce hangisi?

Genital estetik için iyi araştırma yapmanızı tavsiye ederim.Birden fazla doktora gidip görüşün.Ben hiç araştırmadan oldum görüntüm daha da kötü oldu doktorun umrunda bile değil hiçbir kadın arkadaşımın bunu yasamasını istemem.
Kıme yaptırdınız acaba

Nasıl bir görüntü oldu mesela?bende su an araştırma içindeyim ya kadın doğum uzmanına ya da plastik cerraha yaptıracağım kararsız kaldım sizce
Nasıl bir görüntü oldu mesela?bende su an araştırma içindeyim ya kadın doğum uzmanına ya da plastik cerraha yaptıracağım kararsız kaldım sizce hangisi?
Eski halim çok daha iyiydi ve sağlıklıydım öyle söyleyeyim.Birden fazla doktora gidin daha önce yapılmış estetik operasyon öncesi sonrası fotoğraflarına bakın aceleye gelecek bir şey değil çok pişman olan biri olarak söylüyorum.Şu an çektiğimi hiç bir kadın yaşasın istemem.

Ben kadın doğum doktoruna yaptırmıştım.İkisine de bakabilirsiniz önemli olan bu alanda iyi olması o yüzden gidip karşılaştırın sakın acele etmeyin.

Turgay beyde mi oldunuz bu ameliyatı

benim tavsiye edecegim bir doktor var ve gercekten bu kadar kolay olacagini tahmin etmemistim onur parlak bey di cokta uzun zaman oldu maltepedeydi o zamanlar muayenehanesi 2019:m da labiaplasti oldum ve gercekten cok kotu uzun dudaklarim vardi lazerle yapti kendisi dikis olmadan operasyon sonrasi hicbir agri sizi hisetmedim resmen birde yurt disindan gelmistim okadar kolay gelip gittimki kesinlikle onunla iletisime gec okadar memnun kalirsin ki benimki bide baya kotuydu ic dudaklarim herangi bir iz bile yok cokta bilindik bir doktorda degil acikcasi ama bende mukemmel bir is cikardi

X