Tüp mide?

Kızlar selam...
Çanakkale devlet hastanesinde tüp mide ameliyatı olmak istiyorum. Kilo sorunum hep vardı. Cevremdede hep tüp mide olanlar var. Bende kafaya koydum bakalım şu korona veba sini atlatır atlatmaz başvurulara başlıcam var mi olan aranızda?

Merhabalar :) en yakın kız arkadaşım mide küçültme amelyatı oldu, 115 kg dan 55 kiloya düştü. İlk 6 ay hızla kilo verdi sonraKi süreçte yavaşladı tabi. Gayet sağlıklı Hiç bir problem yaşamadı. Ama bu tip operasyonlarda doktorların devam eden süreçte sizi çok iyi takip ediyor olması önemli. Çok ciddi sorunlar yaşayan insanlar duyuyoruz allah korusun. Doktorunuzu iyi araştırmanızı öneririm. Eğer istanbulda yaptırma gibi bir seçeneğiniz varsa doktor önerisinde bulunabilirim size.

Kızlar selam...
Çanakkale devlet hastanesinde tüp mide ameliyatı olmak istiyorum. Kilo sorunum hep vardı. Cevremdede hep tüp mide olanlar var. Bende kafaya koydum bakalım şu korona veba sini atlatır atlatmaz başvurulara başlıcam var mi olan aranızda?
Ben varim 0cak ayinda oldum 6 ay bitti cok şükür. Ben istanbulda oldum 97 _98 kilo ile oldum suan 63 kiloyum.hipotiroidi ve hashimato ,tansiyon seker hersey mevcuttu..yanliz ben kacak sorunu yasadim 2 ay hastanede yattim

Merhabalar :) en yakın kız arkadaşım mide küçültme amelyatı oldu, 115 kg dan 55 kiloya düştü. İlk 6 ay hızla kilo verdi sonraKi süreçte yavaşladı tabi. Gayet sağlıklı Hiç bir problem yaşamadı. Ama bu tip operasyonlarda doktorların devam eden süreçte sizi çok iyi takip ediyor olması önemli. Çok ciddi sorunlar yaşayan insanlar duyuyoruz allah korusun. Doktorunuzu iyi araştırmanızı öneririm. Eğer istanbulda yaptırma gibi bir seçeneğiniz varsa doktor önerisinde bulunabilirim size.
MERHABA BEN İSTANBULDAYIM DR ÖNERİSİ RİCA EDEBİLİR MİYİM CENGİZ ERİŞ ARAŞTIRIYORUM YAKINLARIM DEVLETE BAŞVURMAMI İSTİYOR 116 KİLOYUM 165 CM BOYUNDAYIM :KK43: :KK43: :KK43:

MERHABA BEN İSTANBULDAYIM DR ÖNERİSİ RİCA EDEBİLİR MİYİM CENGİZ ERİŞ ARAŞTIRIYORUM YAKINLARIM DEVLETE BAŞVURMAMI İSTİYOR 116 KİLOYUM 165 CM BOYUNDAYIM :KK43: :KK43: :KK43:

Bezmialem vakıf üni hastanesi genel cerrah erkan yardımcı benim doktorum 1 haziranda ameliyat oldum kendisinden memnunum gorusebilirsiniz

merhabalar :))
Böyle şeylerde tavsiye vermeyi yönlendirmeYi pek doğru bulmuyorum aslında ama arkadaşım o kadar sağlıkla kilo verdi ki yanımda, birlikte yaşadık tüm Süreci. Siz de araştırmanızı yapın mutlaka. Prof. Dr. Feza YARBUĞ KARAKAYALI
Altunizade baskent unı hastanesı

merhabalar :))
Böyle şeylerde tavsiye vermeyi yönlendirmeYi pek doğru bulmuyorum aslında ama arkadaşım o kadar sağlıkla kilo verdi ki yanımda, birlikte yaşadık tüm Süreci. Siz de araştırmanızı yapın mutlaka. Prof. Dr. Feza YARBUĞ KARAKAYALI
Altunizade baskent unı hastanesı
MERHABA TEŞEKKÜR EDERİM CEVAPLADIGINIZ İÇİN ÜCRET NE ÖDEDİNİZ PEKİ

Kızlar selam...
çanakkaleyi bilmiyorum ama eğer gelebilirsen istanbulda cok ıyı bır doktor var. bende hemşireyim yanında çalısıyorum zaten obezıte hemşiresıyım. yardımcı oluruz gercekten

Ben kilo vermek adına denemediğim şey kalmadı açıkcası 3 kilo verip 4 kilo alanlardanım 2 defa botoks yaptırdım kilo veremedim. Malatyada Uğur Yaşar hocama oldum. Çok memnun kaldım ve ciddi uygun olduğu için düşük gelirli insanlar devlette beklemek istemediği için hepsi il dışından gelmişti. kıyafetlerim küçülmeye başladı bile kesinlikle ameliyat olmayı isteyenlere şiddetle öneriyorum. Çok memnun kaldım

MERHABA BENDE 3 AY ÖNCE AMELİYATIMI OLDUM 116 KİLO AMELIYAT GİRDİM ŞUAN 91 KİKOYUM SUNU SÖLEMELİYİMKİ 3 AYDAN SONRA HERŞEY NORMALE DÖNÜYOR BEN CİDDİ BİR SIKINTI YASAMADIM İNŞALLAH OLMAK İSTEYENLER VARSADA YASAMAZLAR

X